Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקראו לי כשהפורום יעבוד לפחות כמו שהיה לפני (פוסט פריקה)

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 1447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מאז שהוצאתי רשיון ב2008 במשך 12 שנים אין יום שאני לא נמצא בפורום קיבלתי המון מידע גם בנושא רכבים וגם בכללי מהפורומים השונים, אני פחות כותב או פותח נושאים אבל בהחלט עוקב כבר 12 שנים אחרי כמעט כל השרשורים. כמו כן הכרתי בעלי מקצוע מדהימים דרך פה.

מאז השדרוג יש בלי סוף בעיות שונות ומשונות שפשוט התייאשתי אני כמעט ולא נכנס כלל, שזה הזוי לחלוטין שדווקא בתקופה זו שאני כבר חודשיים בבית בחל״ת זה הזמן הכי טוב לחרוש את הפורום.

אני בטוח שישנם עוד המון חברי פורום כמוני שנאבדים.

החלום שלי (ואני יודע שלא יקרה) שהפורום יחזור לקדמותו.

זהו פרקתי, לא יודע אם יקרה מזה משהו אבל הייתי חייב.

• רעיון טוב! 1

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף
אולי אני זקן בראש- הפורום הקודם היה הרבהההההה יותר נוח. 

במיוחד בחיפוש ובשליפת המידע. לפעמים הייתי נזכר באיזו הודעה שמישהו כתב, ובד"כ בסבב חיפוש ראשון או שני, גג שלישי, מצאתי אותה.
אני מאוד מבואס מהשינוי, ואפשר לראות את זה במספר ההודעות שכתבתי ובאורך שלהן.

יאללה הוצאנו. 
ביי לבינתיים

עריכה- אין מה להתחיל לפרט בעיות. זה אווירה כללית, ואוסף של באגים קטנים ומעצבנים (אולי חלקם יטופלו, אולי חלקם הוצפו כבר).

בשורה התחתונה- לא כיף, עם כל הכבוד להשקעה הרבה ולכסף הרב שנשפך על השידרוג. 

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.ה קודם כול - יש שרשור ייעודי לבעיות ספציפיות.

ב. חיפוש עושים בגוגל (הוא שולף דברים מתוך ארכיון הפורום בלי שום בעיה).

ג. כל שינוי דורש מאיתנו תקופת הסתגלות, במיוחד כשהמערכת הקודמת שרדה איזה עשור לפחות עם שינויים זעירים.

בתור אחד שכותב בעיקר מהדפדפן בטלפון, אין מה להשוות - מה שיש עכשיו נוח בהרבה.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

פבל הציג פה בזמנו רשימה מכובדת של יתרונות לפלטפורמה החדשה, אבל הם יתרונות רק למי שמשתמש באותן פונקציות ששופרו. בתקופה שאני פה זה כבר השדרוג השני או השלישי, ואני מאד מרוצה בינתיים, למרות שיש אולי כמה שינויים ויזואליים שהייתי מכניס (בעיקר בהפרדה בין נושאים רגילים לדביקים). אבל להגיד שהקודם היה יותר טוב? זה כמו להגיד שגל העיצוב הקודם של מרצדס היה יותר מוצלח מהנוכחי.... זה פשע שבכלל נתנו לו לצאת לשוק ולהישאר שם כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת טובה בכמה רמות, מלבד כמה באגים קטנים.

איך מחפשים בתוך נושא?

איך מקליקים על כמות המגיבים לנושא ורואים כמה כל משתמש הגיב באותו נושא ומגיבים ישירות להודעות שלו?

יש עוד כמה רק שצריך להיזכר. זה בא והולך.

הכי חשוב לדעתי. הרמה ירדה.

הפתיחה של האוף גרמה לכל מיני FXPים להגיע. 

כל יום יש פה לא פחות מ 3-6 נושאים כללים נראה שהגיעו הישר ממעמקי ה FXP.

כל פעם יש הצפה של סרטוני YOUTUBE אין לי מושג למה כל אחד צריך לראות את זה על העמוד שלו.

אז משעמם לבן אדם והוא צופה בשירותים, למה צריך לשתף? אם יבקשו, תשתף. או תשתף, אבל במינון. 

יש משתמש שכל תשובה שלו זה פשוט סרטון YOUTUBE. אז הבנו המערכת מטמיע יוטיוב בצורה יפה.

הרמה יותר מפריעה מהמערכת.

לכל דבר מתרגלים.

להתרגל לרמה זה כבר לרדת ברמה זה לא להתרגל. 

אז נכון יבוא יום יסגרו את האוף שוב אבל מי שכבר פה - ישאר. זה לא שפתאום יגידו להם, בי. 

יש את החכמים שכבר למדו את הפוליטיקה הארגונית ויודעים למי להתחבב. הודעות של מי לצטט.

למי לעשות הרבה לייק. אהבתי. תודה. או סתם גביע פרס. לעלות את המוניטין.

כאלה ישארו פה לעוד הרבה זמן. פוליטיקה כבר אמרתי. תדע למי להתחבר למי להתחנף.

תפתח נושאים כללים על מנת לגרור תגובות כלליות ובסוף תסכים עם הנהלה בכירה/משתמשים וותיקים וחזקים. תתחבר אליהם.

הנה העברתי פה שיעור לחדשים איך להתקדם. אל דאגה אני לא עושה את זה, לא מעניין אותי אין לי זמן לדברים האלה. 

הפורום של לפני הפתיחה לכולם ולפני הפרצופים החדשים שמשום מה מאוד בולטים. הפכו את האוף לעמוד האינטסגרם הפרטי שלהם. הפורום של אז היה בהרבה יותר טוב איכותי ועשיר. הרמה הורגשה. 

לא אומר שאני לא נהנה להיכנס.

רק שהפעם זה מצריך ממני לסנן בהרבה יותר מפעם. כשמסננים מדי פעם נתקלים באותו תוכן FXPי וזה חבל. כי פעם זה לא היה.

עריכה אחרונה על ידי Mrmi
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד משהו שהייתי מוסיף - הפרדה יותר ברורה בין הודעה לציטוט.

מצטער, הראיה כבר לא מה שהייתה פעם, ונורא קשה לראות את הקו הדק המסכן בצד של הציטוט.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mrmi כתב:

אל דאגה אני לא עושה את זה, לא מעניין אותי אין לי זמן לדברים האלה. 

אבל יש לך זמן לקפוץ לתוך דיון, לשפוך את הרעל והציניות שלך ולהיעלם. אתה צודק הרמה ירדה הנה עובדה אתה כאן. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

אגב, לא כיוונתי אליך. אבל זה לא מאהבת מרדכי. אלא כי אתה כבר וותיק פה. הגעתי אחריך.

כיוונתי לאחרים. אבל קצת כבוד, לא? יש פה שרשור שכן שמדברים שם על כבוד, קודים אתים, מהו גבר-גבר אמיתי?

אז בואו לפחות לא ננסה לכוון את זה לפן האישי? אני דיברתי בכללי. בכל אופן, תרצו אישי? אישי. לא אכפת לי.

אני לא כמוכם. לא בונה לי פה מעמד. לא מתחנף. לא מסתכל על המד מוניטין שלי.

אם הייתי רוצה, הייתי כמו חפרפרת כמו נחש. או נרשם מחדש או מלכתחילה לא מגיב כמו שאני מגיב

מנסה להתנחמד, להתחנף. להתלקק. נו, כמו שכתבתי. לכל הוותיקים, לכל ההנהלה. קל לזהות אותם - הניק שלהם צבוע בכתום/אדום/ירוק. 

אבל אני לא מחפש את זה.

מה אני מחפש? רמה. הייתה פה רמה. בהחלט.

יש? בטח יש. רמה טובה מאוד. אבל היא נהרסת. חבל. במשך שנים ייצרו פה ושמרו על שם טוב ורמה טובה.

החליטו פתאום לפתוח לכולם, בלי סינון. הצפות של נושאים כללים וילדותיים. וגם מה שלא ילדותי, מנוסח בצורה ילדותית.

בכל אופן, תראה איך גרמת לי לבזבז עוד כמה דקות, הכל בשבילך. אגב רק שתדע אני מקדיש זמן מיוחד בלו"ז שלי

לנושא שלך (אומנם לא אתה פתחת אותו, אבל כבר מזמן השתלטת עליו) לגבי עדכון הנגיף. במיוחד מחפש את הודעות הזעם שלך.

היום ספציפית החלטתי לגוון בפופקורן מתוק-מלוח (היה נשמע לי מעפן כשקניתי, אבל ננסה, אומרים שזה מביא כאפה למוח השילוב טעמים). אז מקווה שיהיה מעניין היום 🍿

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם כן לא ניכנס כבר מהמחשב, אם אני פה אז רק דרך tapatalk.
משהו בפלטפורמה החדשה לא עושה לי את זה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר חדש בחיים, זה דורש תקופת הסתגלות.

אני כבר למדתי להסתדר עם המערכת החדשה ויש לה את היתרונות שלה.

אכן החיפוש הקודם לדעתי, היה נוח יותר.

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו הרבה דברים חדשים, כן, צריך להסתגל.

הביקורת שאתם מעלים כאן היא עדינה ומקסימה לעומת מה שמנהלי הפורום אומרים בפרטי למערכת ולבעלים.

אבל...

1. יש כאן השקעה כספית מטורפת על מנת לשדרג את יכולות האתר. וכשמישהו שם כסף גדול מאוד, עבור משהו שאני משתמש בו בלי עלות, אני אומר לו תודה, וחושב איך אני יכול לעזור לו, גם אם זה אומר להעביר הצעות ייעול במקום המתאים. 

2. יש הרבה מחשבה על פתיחת העוף לכולם, בעיקר כי זה מצריך ממנהלי הפורום להיות הרבה יותר ערניים ופעילים.

3. הרמה של הפוסטים והתגובות  - זו הרמה של הגולשים. כולנו. זה מה שיש. תחת כללי הפורום - מאפשרים לכתוב. 

4. התחנפות, לייקים וגביעים - תאמין לי, אם לא מעורב סקס או חבילות עבות של מזומן, קשה מאוד להשפיע על הניהול. (לתיאום - בפרטי)

5. יכול לספר לכם שבין המנהלים השונים יש לפעמים ויכוחים עצבניים וקשים על פעולות ניהול כאלה ואחרות. אנחנו אנשים שונים, ויש לנו גישות שונות לדברים, ומכאן גם פעולות ניהוליות שונות. אבל אנחנו מתייעצים בנינו, ויש מערכת שמחליטה בסוף בהתאם לעמדתה. 

6. להתלונן זה תמיד כיף. כוסאומו המדינה הזו. בניו-זילנד הרבה יותר כיף. 

7. הפורום לא יחזור לפלטפורמה הישנה.   

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע הצעה. אבל אני לא מקורב לצוות ניהולי לכן מראש היא נידונה להיכשל.

בכל זאת. אנסה. גם בגלל שנתת לי קצת תקווה אופטימית. סעיף 4 בתגובה שלך (מה שהגיע אחריו ממשתמש כזה או אחר לא אהבתי, אבל זה כבר לא קשור אליך, זה קשור למי שעושה ומחליט לעשות לך לייק. גביע. אהבתי. נו, כמו שכתבתי - לדעת למי להתחבב. 

אגב, למי שינסה לסובב את התגובה כאילו אישית כלפי מנהל כזה או אחר. התגובה היא לא כלפי שום מנהל.

זה נאמר כי כבר למדתי גם את ההתנהגות פה, יש לא מעט שיודעים לקחת ניסוח של משתמש, עם קצת משחקי לשון או הבנה שהם הבינו אחרת, להציג אותך כמשהו שלא - כבר קרה בחודש האחרון שמשתמש הרגיש איום ממשי על חייו מהודעה שלי)

בקיצור, מה שרציתי להציע.

ואני מנסה. 

לפתוח סקר. משאל עם. לגבי מערכת הדירוגים.

לא אני עם גחמה פרטית אישית שלי. אלא הרוב. מה יגידו?

אני יודע שזה נעים דירוגים חיובים. כן, זה כיף. זה נחמד. זה מהנה. 

אבל בסופו של דבר. זה גם יוצר משהו מגעיל. 

הנה. התגובה פה שאני כרגע מגיב אליה. עניינית, כן? לתגובה כאלה כיוונתי. אבל דווקא לאהבתי, ללייק, לתודה לגביע שהגיע בעקבותיה (ואני שוב משתדל לא להשתמש בכינוים אישיים - זה מה שעושה את המערכת החדשה לילדותית לFXP.

כי זה רק מחזק את מה שאמרתי. מנהל מגיב, תגובה לעניין, ומי שיודע איפה צריך ללטף - מלטף (איך מלטף? אהבתי, לייק, גביע, תודה).

אמרתי כבר. כל אחד יכול להיות נחש או חפרפרת. להירשם, לבנות לו מוניטין.

לדעת למי לעשות את המוניטין הנכון, לאיזה הודעות לעשות גביע. מתי ללחוץ על הלייק. לפזר תודות.

פסיכולוגית קשה לכעוס על אדם שכל פעם עושה לך מחוות כאלה "טובות". מה הכוונה.

כשתחסום את הגישה לאוף, אתה לא תחסום אותו או תשאיר אותו בחוץ. גם אם מגיע לו. למה?

כי איך אפשר. בכל הודעה כמעט הוא דאג לעשות לך את האהבתי הנכון. הלייק הנכון. הגביע פה ושם.

בקיצור תעשו כמובן מה בא לכם. אני לא מנהל לא מתיימר לנהל. זו דעתי ואני בטוח שיש לה לא מעט שותפים.

יש משהו מפחיד בלהסכים, כי אז מי שמסכים זה מצייר אותו כשלילי. לא בסדר, לא חיובי. לא עם כולם, לא עם החבר'ה.

זה בסדר, אל תסכימו. אני יודע רק שאני לא מדבר בשם עצמי. בכל מקרה אני למדתי עם הזמן לסנן ולהתעלם כמו שכתבתי

הרמה ירדה ואנשים מתרגלים לכל דבר. גם לזה נתרגל. 

כמו שהולכים להתרגל לבדיקת חום עד שיהיה חיסון, וכמו שהולכים להתרגל למסיכות, וכמו שהולכים להתרגל לעוד הרבה דברים חדשים.

בסוף, נתרגל.  ואם איך שהוא יקרה ולא תהיה מערכת דירוגים, אני ארגיש שכנראה יש עדיין תקווה. אבל אני יודע שהסיכוי קלוש כמו שכתבתי בתחילת ההודעה שלי. קלוש ביותר.

אפילו שאין לזה טיפת שימושיות בפורום. כבר מזמן מי שיש לו מוניטין חיובי גדול (400+ נק')

זה לא בגלל שבאמת אפשר לסמוך על ההודעות שלו. זה נטו כי יש כאלה שילקקו לו מספיק, או שהוא הצחיק טוב והחבר'ה אהבו את התגובה. זה ממש לא מה שהמערכת דירוגים כיוונה אליו.

הכוונה היא מוניטין לסמוך על המשתמש, שאפשר להתייחס ברצינות להודעות שלו.

ופה, כבר מזמן איבדו את זה. רק בשרשור של הנגיף יש לא מעט משתמשים שצברו שם מוניטין של 400+ נק' על כלום. אם הם יגיבו בייעוץ לרכישת רכב ואנשים יחשבו שזה משתמש שאפשר לסמוך עליו זו פשוט הטעיה.

חבל. מערכת מיותרת ביותר וסתם נותנת כוח לאחרים. סוג של אלימות כלפי מי שלא בקליקה.

לדעתי בישראל זה ככה. בגלל ההתנהגות הישראלית הקלסית. בפורמים בחו"ל המערכת עובדת כמו שצריך. שם באמת המוניטין הוא על מנת לתת לך רושם לגבי המשתמש, ולא על מנת להרים אחד לשני.

עריכה אחרונה על ידי Mrmi
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...