Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקראו לי כשהפורום יעבוד לפחות כמו שהיה לפני (פוסט פריקה)

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להגיד שהפורום השתפר פלאים.

אני כבר לא פעיל ממש כי חלק מהחברים והמנהלים תוקפים אישית כשאני כותב וזה מוציא את כל החשק אבל מבחינת הפלטפורמה יש שיפור רציני.

גם מצב הלילה הוא מעולה ונוח יותר לקריאה, במיוחד אם אני קורא במשך שעתיים.

image.png

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, David32 כתב:

אחד עשה לעצמו "רעיון גרוע"

די, נו, פיפי 😂😂

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית חושב שהפורום הרבה יותר נח מאיך שהוא היה לפני השינוי. יש כמה דברים שהפריעו לי בהתחלה, אבל כנראה שהם לא משמעותיים כי אני שכחתי מה הם :silly:

ואיך בכלל אפשר להתלונן על החיפוש? ועוד ביחס לחיפוש הקודם?!

מי שעבורו החיפוש החדש לא מציג תוצאות והקודם דווקא כן - כנראה שיש לו יכולת על טבעית לתפעל את מערכת החיפוש הבלתי מתפקדת של vB :-|

בחיים לא הצלחתי למצוא בקודמת משהו. השתמשתי אך ורק בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? לא מבין על מה התלונות. המערכת טובה בהרבה, בכל אספקט אפשרי. יש מה לתקן קצת ויזואלית אולי, כמו הפרדה ברורה של נעוצים, פונט גדול יותר אבל אלו ממש דברים קטנים. המערכת עצמה טובה יותר בכמה רמות. 

דירוגים? מספר צפיות? את מי זה באמת מעניין, בשביל זה יש לכם את אינסטגרם ופייסבוק, זה לא באמת מדד מעניין. אהבתי שהאוף טופיק פתוח לכולם, גיליתי אותו לפני מספר חודשים ויש שם יופי של עצות צרכניות במגוון תחומים. חיפוש? דוד גוגל עושה עבודה מעולה בתחום הזה, פשוט תוסיפו את המילה קארספורום לכל חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Mrmi כתב:

אין לי רעיון חלופי פבל מלבד לבטל את מערכת המוניטין. כל השאר אני מסכים. 

לא יקרה. גם סקר לא יעלה בנושא, כי מתוך 126,000~ חברים רשומים, כחצי מיליון גולשים בחודש ובערך 15-20K משתמשים פעילים, יענו על הסקר הזה אולי 100-200 איש בלחץ. מה שכן, הבקשה שלך נתנה לי רעיון שאולי אני אוציא לפועל - לקנות תוסף שיאפשר לחסום את מערכת המוניטין באוף טופיק. נדון על עם שאר המנהלים ונחליט בנושא. 

לפני 11 שעות, David32 כתב:

מההה????? תחזיר לי את הלייקים! רציתי להצתרף לפורום הלקקנים.

Muwahahahaaha!!! מאוחר מדי!!! הם כולם שלי עכשיו! שליייייייי!!!!!!!!!

לפני 12 שעות, Derish כתב:

הייתי מוסיף ומציע שגם ההתראות יפסיקו להתחבא מאחורי יוזר ניהולי והמורדטורים שנתנו אזהרה/התראה/מעקב יזדהו בשמם - אבל זה כנראה קצת בעייתי בפורום של מאות אלפי יוזרים.

אחרי שאחד המנהלים קיבל איומים קונקרטיים ואפילו הצליחו לאתר אותו בחיים האמיתיים, אנחנו מעדיפים לנקוט ב"עדיף להיזהר מלהצטער". בכל מקרה, בכל נושא או תלונה שיש למי מכם על ההתנהלות שלנו - לתיבת ההודעות הפרטיות שלי אין מגבלת מקום.

לפני 12 שעות, Derish כתב:

לבסוף - אם יש בעיות כלכליות, למה שלא תעשו מגבית? עם כל ההיסטוריה הבעייתית שלי פה וחוסר החיבה ההדדי לכמה מהקולגות שלך, הייתי שם בכיף את המאה שקל שלי בשביל לעזור לאתר אם הוא עובר תקופה קשה. מניח שיש עוד כמה מאות אנשים כמוני, אם לא אלפים, שהיו נרתמים לטובת העניין ותורמים כסף, זמן או כישורים. אבל בשביל זה צריך לבקש עזרה קודם, ולא להיות גיבור בשקט ואז להיעלב שלא מעריכים אותך.

אני בעד, מאוד. גם בעד איזה מבצע התרמה סטייל וויקיפדיה (אם כל אחד יתרום ליטר דלק, נוכל להפסיק את ההתרמה תוך הזמן שלוקח לגולף GTI להגיע ל-100 קמ"ש... או משהו כזה) וגם בעד חברות בתשלום בתמורה ל-0 פרסומות. צריך לעבוד על לשכנע את הבוסים הגדולים לעשות את זה כי הם - שוב - לא רוצים לפגוע בחוויית הגלישה או בכלל לקחת כסף. 

ולגבי גיבור ולהיעלב - ממש לא הכיוון. הכוונה היא שבגלל שזה בחינם - הייתי שמח שיקבלו את מה שיש, ובמקרה הגרוע שלא, שידעו להעביר את הביקורת בצורה קצת יותר קונסטרוקטיבית מתוך מטרה לעזור לכולם, ולא בצורה שהיא הועברה כאן של "תחזיקו אותי!!" או "יאללה יאללה, 12 שנה אני שותה פה תוכן בחינם ולא תורם כלום ועכשיו משהו קצת לא מתאים לי, אז זד***ו, או שתעשו מה שאני רוצה כדי שאני אשאר". בוא, אחינו, עם כל הרצון הטוב, בבקשה:

Why do cars say 'door ajar' rather than 'door open'? - Quora 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Mrmi כתב:

יש את החכמים שכבר למדו את הפוליטיקה הארגונית ויודעים למי להתחבב. הודעות של מי לצטט.

למי לעשות הרבה לייק. אהבתי. תודה. או סתם גביע פרס. לעלות את המוניטין.

כאלה ישארו פה לעוד הרבה זמן. פוליטיקה כבר אמרתי. תדע למי להתחבר למי להתחנף.

תפתח נושאים כללים על מנת לגרור תגובות כלליות ובסוף תסכים עם הנהלה בכירה/משתמשים וותיקים וחזקים. תתחבר אליהם.

הנה העברתי פה שיעור לחדשים איך להתקדם. אל דאגה אני לא עושה את זה, לא מעניין אותי אין לי זמן לדברים האלה. 

פוליטיקה? להתחבב? איך להתקדם?

לאן להתקדם, מה מקבלים בסוף?

כולה פורום, לא הכנסת.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שכחתי מזה, עכשיו בדיוק נטרלתי.

אם יש לכם תוסף חוסם פרסומות בדפדפן אל תשכחו לעשות Disable עבור Carsforum.

image.thumb.png.63232858a6c1cee54ae3d459ebdeae5a.png

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם על לא חשבתי שהשרשור שאפתח יגרור כל כך הרבה תגובות .

מצד אחד אני מתבאס שזה יצר קצת טריגר וחיכוכים.

מצד שני אני שמח כי עכשיו אני מבין קצת את מאחורי הקלעים,

אז קודם כל  פאבל וחברי הנהלה נוספים אני מבקש סליחה אם פגע בכם ההודעה שלי, אני מבין עכשיו אחרי כל ההודעות שזה סוג של כפיות טובה שאתם משקיעים את זמנכם וכולכם לפורום בלי לקבל שקל ומקבלים תלונות.

אך כמו שנכתב כאן אין לי (ובטוח לעוד הרבה) מושג !!

שהפורום כולו מתקיים בחינם, שהבעלים בחובות, שכל העוסקים במלאכה עושים זאת בהתנדבות וכו׳

חייבים להעלות זאת שאנשים ידעו.

12 שנים כאן ולא היה לי מושג.

אני מאמין שאם תהיה מודעות לכך אנשים יתרמו.

וגם אם לא אז שיהיה פרסומות (כמובן במידה הנכונה)  ושפורום יתוחזק בצורה טובה ובריאה לכולם.

• רעיון טוב! 3

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק החדש מהיר יותר, כנראה שגם אמין יותר תחת עומס, ואני מניח שבכל התלונות הטכניות שנימנו כאן בשרשור ניתן לטפל בצורה זו או אחרת.

לגבי התכנים - הבעיה המרכזית היא באופן השיח באינטרנט באופן כללי, שלא פסחה על הפורום. אין מה לעשות, היום כולם על האינטרנט והרמה בהתאם.

יש כאן כמה חברים שהשתלטו על השיח, יודעים יותר טוב מכולם, ופשוט זה כבר לא מקום משפחתי שנעים לשאול בו שאלות ולשתף דעות. במילים אחרות, מבר שכונתי שכולם מכירים את כולם, הפורום נהפך למועדון לילה בתל-אביב שבו כל אחד מנסה להתבלט ולהראות שהוא יותר טוב מהשני.

אני מסתכל על השאלות המטומטמות ששאלתי כאן בתחילת \ אמצע שנות האלפיים ובטוח במאת האחוזים שהיום הייתי נסקל כאן באבנים ע"י כמה מה-"מבינים". שלא לדבר על התכנים מ Ishpuz, שמר, תומר הדר, ועוד כמה חבר'ה - שגם אם לא הסכמתי עם דעותיהם - היה פשוט תענוג לקרוא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לנצל את ההזדמנות להגיד תודה לכל מי שעומד מאחורי הפורום הזה - מנהלים ומשתמשים.

בזכותו למדתי המון, לקחתי החלטות מושכלות בתחום הרכב (ולא רק) , למדתי איך להפיק הנאה מרובה יותר מהתחום המרתק הזה ואפילו איך לנהוג טוב יותר. את כל הטוב הזה לקחתי גם למשפחה ולחברים הקרובים.

טיפים קטנים שנתתי להם חסכו להם המון.

קיבלתי גם בונוס - הכרות אישית של משתמשי פורום שאיתם אני בקשר יומי.

נכון, לא הכל מושלם, תמיד יש מקום לשיפור.

לדעתי הבסיס להצלחת הפורום הוא יותר באנשים שמשתתפים בו ופחות בתשתית הפורום עצמה.

אני בהחלט מרגיש שאני צריך לתת משהו מעצמי חזרה. אם תהיה מגבית אשקול מאוד בחיוב לתרום.

בנוסף, לאחר מספר שנים של נסיון אישי בתחום, למידה עצמית וקריאה של מאות ואלפי דפים פורום בארץ ובעולם אני חושב שאני יכול לתרום חזרה מהידע (הקטן) שלי חזרה לאותם משתמשים חדשים, ששואלים את אותן השאלות שאני שאלתי בתחילת דרכי.

זאת דרך טובה להכניס דם טרי ואיכותי לפורום.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי בהחלט פתרון מעולה. לבטל את המוניטין באוף טופיק.

כמו שההודעות לא נספרות פה, אין שום סיבה שגם המוניטין יספר פה.

זה פשוט אידיוטי לחלוטין. למה בן אדם שנחשב ליצן החצר פה, יקבל 600 נק' מוניטין

ואז משתמש שמגיע להתייעץ בפורום ייעוץ יראה שיש לו 600 נק' כשהוא בכלל לא מבין כלום ברכבים - יתייחס ברצינות להמלצה שלו.

זה פשוט אידיוטי. 

אגב, למי שחושב שאני נעלב "הבחור עם המינוס" וכל הבדיחות על ה"ליקוקים"

אמרתי לכם כבר - זה רק מראה לי שאכפת לכם ממני. אם ממש הייתי רוצה, היית פותח יוזר חדש

הגישה גם ככה לאוף חופשית, פותח יוזר חדש ויאללה נהיה סחבק כמוכם. עוד אחד מהחבר'ה.

זה ממש לא מזיז לי, מוזמנים להמשיך עד מחר. זה כן מלמד אותי שכל מי שכל השנים שמר פה על רמה

כנראה בסוף מאחורי הניק והמשתמש מסתתר מה שיש בכל ישראלי שוקולדי יפה. 

לראייה, לא מעט לא הצטרפו לחגיגה הילדותית פה. אבל יש את הבודדים שהחליטו להוריד המסכה, ויאללה. 

אז תמשיכו כמו שכתבתי כבר בפוסטים אחרים - ההודעות נשמרות, ובכלל גם אם מישהו יכול לערוך/למחוק אחרי זמן מה

מספיק לי לקרוא ולהבין שכנראה X שחשבתי שהוא משהו אחד, בסוף מתגלה שכל הפאסון שניסה לחזק וההכל הצגה. 

בסוף כל אדם עושה טעות. אי אפשר לשחק אותה יותר מדי.

99% מהחבר'ה האיכותיים מתנהגים כמו שהיו בעבר, כי ככה הם. הם לא משחקים דמות.

אני ממש שמח על ה 1% שמתגלים במערומיהם. אז מוזמנים להמשיך כמו שאמרתי, אם ממש היה כואב לי - יוזר חדש. אבל ממש לא. אני פה בשבילכם ולמענכם. במיוחד למען הליצנים שבינכם.

שפעם לא היו אפילו 0.1% ליצנים כאלה לפחות פה באוף. כנראה באמת הרמה לאט לאט יורדת. שמח לקבל סימוכין לדברי. 

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כנראה שממש כואב לך אם אתה מקפיד להמשיך לטרחן. 

הבנו, 99.9% מפה ילדי fxp, הומור אדיר מילר, חורשי קונספירציות, מפרגני לייקים מוגזמים ובעיקר עם הלשון עמוק עמוק בתחת של ההנהלה.

כ"כ מביך לך? אתה לא חייב.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mrmi כתב:

נשמע לי בהחלט פתרון מעולה. לבטל את המוניטין באוף טופיק.

כמו שההודעות לא נספרות פה, אין שום סיבה שגם המוניטין יספר פה.

זה פשוט אידיוטי לחלוטין. למה בן אדם שנחשב ליצן החצר פה, יקבל 600 נק' מוניטין

ואז משתמש שמגיע להתייעץ בפורום ייעוץ יראה שיש לו 600 נק' כשהוא בכלל לא מבין כלום ברכבים - יתייחס ברצינות להמלצה שלו.

זה פשוט אידיוטי. 

אגב, למי שחושב שאני נעלב "הבחור עם המינוס" וכל הבדיחות על ה"ליקוקים"

אמרתי לכם כבר - זה רק מראה לי שאכפת לכם ממני. אם ממש הייתי רוצה, היית פותח יוזר חדש

הגישה גם ככה לאוף חופשית, פותח יוזר חדש ויאללה נהיה סחבק כמוכם. עוד אחד מהחבר'ה.

זה ממש לא מזיז לי, מוזמנים להמשיך עד מחר. זה כן מלמד אותי שכל מי שכל השנים שמר פה על רמה

כנראה בסוף מאחורי הניק והמשתמש מסתתר מה שיש בכל ישראלי שוקולדי יפה. 

לראייה, לא מעט לא הצטרפו לחגיגה הילדותית פה. אבל יש את הבודדים שהחליטו להוריד המסכה, ויאללה. 

אז תמשיכו כמו שכתבתי כבר בפוסטים אחרים - ההודעות נשמרות, ובכלל גם אם מישהו יכול לערוך/למחוק אחרי זמן מה

מספיק לי לקרוא ולהבין שכנראה X שחשבתי שהוא משהו אחד, בסוף מתגלה שכל הפאסון שניסה לחזק וההכל הצגה. 

בסוף כל אדם עושה טעות. אי אפשר לשחק אותה יותר מדי.

99% מהחבר'ה האיכותיים מתנהגים כמו שהיו בעבר, כי ככה הם. הם לא משחקים דמות.

אני ממש שמח על ה 1% שמתגלים במערומיהם. אז מוזמנים להמשיך כמו שאמרתי, אם ממש היה כואב לי - יוזר חדש. אבל ממש לא. אני פה בשבילכם ולמענכם. במיוחד למען הליצנים שבינכם.

שפעם לא היו אפילו 0.1% ליצנים כאלה לפחות פה באוף. כנראה באמת הרמה לאט לאט יורדת. שמח לקבל סימוכין לדברי. 

א. אנחנו לא באמת יודעים אם אין לך יוזרים נוספים פה, וזה פשוט משמש להטרלה והוצאת קיטור.

ב. אם לא היה מזיז לך, לא היית ממשיך עם החפירות והמניפסטים שלך פה 

ג. הבנו נו, פעם היה פה יותר טוב. בערך על  כל דבר אומרים את זה. כי בני האדם נוהגים לצבוע את העבר בורוד,זה הטבע האנושי.

ד. כולם לקקנים. כולם ילדותים. כולם לא בסדר רק אני צדיק אחד בסדום.

ה. אולי תהייה המשיח הבא? אתה היחיד שרואה את דרך האמת.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לעבוד עם הכול אבל קשה לי עם העיצוב החדש.

בעד להחזיר את העיצוב הקודם (מאז גם אני לא פעיל למעשה רק השבוע חזרתי להיכנס לפורום והיום זו הפעם השלישי והכי ארוכה שלי מעל דקה)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...