Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקראו לי כשהפורום יעבוד לפחות כמו שהיה לפני (פוסט פריקה)

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לציין שאני דיי מופתע מהביקורת.

לטעמי המערכת החדשה טובה בהרבה מהקודמת בכל מישור.

המעבר היה מבחינתי הצלחה גדולה - במיוחד בשימוש במובייל.

האופציות לציטוטים ועריכת הודעות מדהימה וזה מבחינתי 90% מהשימוש היומיומי

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 4

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 34 דקות, Mrmi כתב:

הייתי מציע הצעה. אבל אני לא מקורב לצוות ניהולי לכן מראש היא נידונה להיכשל.

אנשים שנותנים לייקים למנהלים גם נותנים לייקים לחברי פורום רגילים, אז איך זה מסתדר עם התאוריה שלך? כאילו מה ייתן לחבר פורום ללקק למנהלים? למה הם יתנו לו העלאה במשכורת? בחייאת.

מעבר לזה, יש לי הצעה יותר טובה מכל המלל שרשמת:  בוא , תפתח את הארנק ותפתח לך אתר פורומים משלך. תעשה אותו בדיוק איך שאתה רוצה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • אהבתי 2
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום אביתר צודק בחלק מהטענות שלו.

האתר עדיין סובל מהרבה בעיות שפוגעות בחווית הגלישה באתר.  התכונה היחידה שעדיפה על הפורום הקודם היה הציטוט האוטומטי שמחבר שתי הודעות לאחת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמציק לי בפורום החדש הוא שזה רושם אותי אוטומטית להתראות ואז מקפיץ לי כל הודעה אלא אם כן אני לא שוכח להוריד את ה"מנוי" מאותו שרשור, יש דרך לעשות שזה יקפיץ לי רק הודעות שמישהו ציטט אותי בהן?

חוץ מזה - אני מאוד מרוצה מהמערכת החדשה.

עריכה אחרונה על ידי Skity

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיצה על האייקון של ההתראות -> הגדרת התראות (מוקף באדום) -> הורדת הסימון מ"עקוב אוטומטית אחר תכנים אותם אני מפרסם" (שרשורים שאתה פותח, בכחול) או מ"עקוב אוטומטית אחר תכנים בהם אני מגיב" (שרשורים בהם אתה מגיב, בירוק).

image.thumb.png.572ca2cf4e280677cc714a7b5f97fcfb.png 

זהו, עכשיו באמת בואו נעבור לשרשור ה"רשמי".

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי רעיון חלופי פבל מלבד לבטל את מערכת המוניטין. כל השאר אני מסכים. 

אף פעם לא אהבתי את האפשרות של לתת לאחרים לדרג מישהו. 

כשזה מגיע לידיים של ישראלים זה בכלל נהיה גרוע.

גם אני ישראלי. אני מדבר ממקום שמכיר ויודע איך אנחנו מתנהגים ומי אנחנו.

כמו שאין לנו פה את תרבות הפרגון. תמיד נמצא משהו רע אחד על השני. זה בגנים ובדי אן איי שלנו.

פה בפורום זה הורס את הרמה. זה הכל. לא מדובר על חיים או מוות, לא נגזים. אבל כן, מוריד מאוד את הרמה. הופך את הפורום לFXP טהור.

אם תביאו לי את הדוגמה של הרשתות החברתית, גם שם זה נעשה מסיבות לא תמימות בכלל.

כאן זה לא הנושא. כאן זה פשוט הגיע עם המערכת ונשאר דלוק. בכל אופן, תעשו מה שתרצו. אמרתי, אני לא מנהל. לא מתיימר לנהל.

אתה עושה את זה אחלה. אבל גם אתה לא חסין מזה. מהדירוגים.

אם אני אפתח משתמש חדש, ובמשך תקופה אחזק את ההודעות שלך, אעשה לך לא מעט "אהבתי" (אצבע למעלה, זה שכן מעלה מוניטין) מדי פעם "גביע" וסמיילי "צוחק" (יעני איזה מלך אתה) ברור לי שתחבב אותי, תרצה לא תרצה. זה בראש. לא תחבב, סבבה. אבל לא תרחיק אותי בקלות. לא תסתכל עלי עקום. ככה זה עובד. זה אפילו לא במודע.

כמו שאמרתי, החלטה שלכם. מה אני הייתי עושה? נטו בגלל שאכפת לי מהרמה. זה הכל.

מבטל את המוניטין הזה. ופשוט דואג להחזיר את הרמה כפי שהייתה. אני זוכר כשהיינו בפורמים אחרים איך היו לוקחים את הפורום הזה כדוגמה. למשמעת שהייתה פה ולאיכות. 

אני סיימתי בהודעה הזאת להגיב פה כי זה לא מועיל לאף אחד. את שלי אמרתי. אם תרצו נסכם את כל ההודעה שלי בביטול מערכת המוניטין.

תפסיקו לתת לאנשים הזדמנות לסתום פיות לאחרים באמצעות המערכת הזאת. בשרשור הנגיף מי שאופטימי מדי ולא חושב שכולנו נמות - מקבל דירוג שלילי. מי שחלק מהסחבקיה ושותף לנבואות הזעם מקבל דירוג חיובי. אכפת לי? לא. בחיי לא. למה אני בכל זאת מתייחס לזה? כי אני פה עוד מלפני, כשזה לא היה. חבל לראות את זה.

אם פעם מישהו לא אהב דעה של מישהו אחר הוא היה צריך להגיב לו. עם טיעונים, תגובה מכובדת. כי פה בפורום אף פעם לא היה מקום לתגובה ילדותית.

היום? היום יש לך שלל אפשרויות כאילו להגיב בצורה ילדותית ומטופשת ולהרגיש כאילו פגעת לבן אדם בדירוג. "הכנסת לו". הכל באמצעות קליק אחד עם העכבר "אצבע למטה". גם לפורום מבחינת יצירת תוכן זה לא תורם כלום.

אם פעם כל תגובה הייתה מייצרת עוד דיון, והיה אפשר ללמוד מזה, היום אפשר לבחור דירוג וזה הכל. 

אמרתי לך פבל, מי אני שאני אחליט? אבל למה לא תציע את זה בפני כל הפורום? 

מציע לשמוע. מה הקהל אומר. לא בנושא הזה. בכללי, סקר חדש, נקי, שבסך הכל ישאל. מערכת מוניטין - כן/לא? 

ואם הרוב ירצו לעשות "כן" בשביל להכניס לי, תפאדלו. אבל לפחות שתהיה הזדמנות גם לאחרים להביע את דעתם בסקר.

שיהיה אנונימי. שמי שמפחד שהחבר'ה יראו שהוא מסכים איתי שלא יחשוש להיות מנודה מהקליקה.

עריכה אחרונה על ידי Mrmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Mrmi כתב:

כאן זה לא הנושא. כאן זה פשוט הגיע עם המערכת ונשאר דלוק.

למה לא תציע את זה בפני כל הפורום?

זה לא 'פשוט הגיע ונשאר דלוק'. מדובר בפיצ'ר ספציפי שמספר יוזרים ביקשו במשך שנים בגרסה הקודמת, כולל אותי. הרעיון הוא למנוע בדיוק את אותו סימפטום המוכר לנו מ-FXP של מישהו כותב משהו יפה ואז מתחתיו מקבל עשר הודעות שכל תוכנן הוא '+1'.

המערכת החדשה הגיעה עם מספר אופציות לדירוג בנוסף ל'תודה' שהייתה שם קודם. ונכון שיש אנשים שמנצלים זאת לרעה, אבל אני חושב שהתועלת פה עולה על הנזק. זה נותן פידבק מהיר לכותבים להבין לאן הרוח נושבת, ואני מקווה שגם מצמצם את השימוש הציני בכפתור הדיווח שהיה נהוג פה עד שהרייטינג הופיע. בתור מי שנפגע לא פעם מהדיווח האנונימי הזה שגרר התראות, אזהרות ומעקבים - אני מאד מעריך את היכולת להבין למי בדיוק דרכתי בגינה.

הייתי מוסיף ומציע שגם ההתראות יפסיקו להתחבא מאחורי יוזר ניהולי והמורדטורים שנתנו אזהרה/התראה/מעקב יזדהו בשמם - אבל זה כנראה קצת בעייתי בפורום של מאות אלפי יוזרים.

לפני 56 דקות, פבל כתב:

אתם משתמשים בפלטפורמה חינמית לחלוטין, שמושקעות בה אלפי שעות עבודה ומאות אלפי שקלים...

קודם כל, מבחינת רוב היוזרים פה (למעט הגרעין הקשה שפעיל במשך שנים) זה לא 'פלטפורמה' אלא אתר מסחרי לכל דבר שמתפרנס מפרסומות. אין להם שום ידע או היכרות עם המבנה הפיננסי שלכם, מצב החובות או הקרדיט וכו'.

שנית, לאותו גרעין קשה שכן מכיר את הנפשות הפועלות מאחורי הקלעים יש את הקטעים ההיסטוריים שלו עם 'ההנהלה', שלא תמיד השכילה להבין שמדובר בקהילה אורגנית ולא במגרש המשחקים הפרטי שלה. אני לא מדבר עליך כרגע אלא על כמה מהקולגות, במיוחד הוותיקים שביניהם.

לבסוף - אם יש בעיות כלכליות, למה שלא תעשו מגבית? עם כל ההיסטוריה הבעייתית שלי פה וחוסר החיבה ההדדי לכמה מהקולגות שלך, הייתי שם בכיף את המאה שקל שלי בשביל לעזור לאתר אם הוא עובר תקופה קשה. מניח שיש עוד כמה מאות אנשים כמוני, אם לא אלפים, שהיו נרתמים לטובת העניין ותורמים כסף, זמן או כישורים. אבל בשביל זה צריך לבקש עזרה קודם, ולא להיות גיבור בשקט ואז להיעלב שלא מעריכים אותך.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Mrmi כתב:

הנה העברתי פה שיעור לחדשים איך להתקדם. אל דאגה אני לא עושה את זה, לא מעניין אותי אין לי זמן לדברים האלה. 

להתקדם?

להתקדם איפה, במה?

אנחנו לא במקום עבודה ולא בתחרות עם אף אחד, אנחנו בפורום שבו כל אחד יכול להביע את דעתו, לשתף, לדבר, להכיר אנשים וגם לא מעט פעמים - לפרוק באנונימיות על מצבים מסובכים בחיים האישיים.

אבל להתקדם? אני חושב שאתה קורא אנשים פה לא נכון.

אני נמצא בפורום 7 שנים ומעבר לחברים לחיים שהכרתי כאן, הפורום נתן לי המון מידע בצורה פסיבית (כקורא) ואקטיבית (כמשתתף בדיונים).

אני לא מרגיש שיש פה מישהו שהוא מעליי, גם אם הוא חבר הנהלה, בסופו של יום הכח היחיד שיש לצוות הוא מחיקה ועריכת הודעות ונתינת אזהרות (ואני מעריך שאדם בוגר לא מתרגש מאזהרה בפורום וירטואלי).

לפני 24 דקות, Derish כתב:

הייתי מוסיף ומציע שגם ההתראות יפסיקו להתחבא מאחורי יוזר ניהולי והמורדטורים שנתנו אזהרה/התראה/מעקב יזדהו בשמם - אבל זה כנראה קצת בעייתי בפורום של מאות אלפי יוזרים.

זה היה קיים, לפחות אצלי, כשעברנו למערכת החדשה ראיתי את הניקניים של המנהלים שנתנו לי אזהרות, לא יודע אם זה עדיין אפשרי.

ובוא תן לי רק לחדד את זה למר @Mrmi ... נתנו לי אזהרה גם מנהלים שאני מכיר באופן אישי במציאות והסתחבקתי איתם. ואו, אני מרגיש פגוע, אל תשאל... הייתי בטוח שהם יאהבו אותי ואני אהיה חסין מאזהרה וירטואלית.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, פבל כתב:

אין לנו אקסל סודי בו אנחנו מדרגים מי היוזרים שהכי התחנפו אליי או לדיסקו או למנהלים האחרים כל שבוע

מההה????? תחזיר לי את הלייקים! רציתי להצתרף לפורום הלקקנים.

הכי מצחיק שבעיניין הדירוגים מתלונן אחד המשתמשים הבודדים עם הדירוג השלילי. (בדקתי, יש כרגע רק ארבעה מתוכם אחד עשה לעצמו "רעיון גרוע")

וכול השאר, גפ אנשים שהרוב לא מסכימים עם הדעה שלהם - עם דירוג חיובי.

ובכלל, אני חושב שבגלל שמשתמשים יודעים ש"רעיון גרוע" ו "משעמם" מורידים נקודות, לא הרבה משתמשים בזה. בטח יש סטטיסטיקה.

יש גם לציין שההנהלה הרפתה הרבה לאורך השנים, מי שהיה לפני עשור יודע שהמצב היום שונה לגמרי.

וגם חלאס עם ההשוואה לחול, הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Derish כתב:

הייתי שם בכיף את המאה שקל שלי בשביל לעזור לאתר אם הוא עובר תקופה קשה.

תוספת קטנה למשפט הזה, שנזכרתי בה מאוחר מדי כדי לערוך:

לחלופין, תכניסו אופציה של חברות בתשלום. נגיד, חמישה שקלים בחודש ואתה גולש בלי פרסומות ואולי עם איזה תת-פורום סמוי או צ'ופר אחר. כמו ערוץ יוטיוב עם פטריאון. למיטב זכרוני הרעיון עבד לא רע בפורום הסליק לפני מספר שנים, ואני מניח שאפשר להטמיע אותו גם בפלטפורמה החדשה של האתר. החמישה שקלים האלה חמש-עשר שנים קדימה יניבו הרבה יותר הכנסה (קבועה וצפויה) מאשר תשלום חד-פעמי או קליקים מזדמנים על באנר פרסומי, למי שבכלל רואה אותו ולא משתמש באד-בלוק. 

בקיצור, כשנותנים רק 'חינם' אז אל תתלוננו שהקהל לוקח. תציעו אלטרנטיבות.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שדי סוער כאן אבל אני בכל זאת רוצה להגיד שלדעתי הפלטפורמה הזו הרבה, הרבה יותר נוחה ו״מאובזרת״ מהקודמת.

מעבר לכך שהיא הרבה יותר נוחה לי, שזו אמנם דעה אישית, בצורה קצת יותר עובדתית אני אגיד שהמעבר והתמיכה (נתקלתי בעיקר בשל פבל) מצוינים. הייתי בפורומים בחיי ומעולם לא נתקלתי ברמת אכפתיות וסבלנות כמו כאן, כשברור לי שמאחורי הקלעים כנראה יש הרבה בלבול ובלאגן.

לגבי מה שנאמר על ״התחנפות״, אני לא רואה איזשהו אינטרס בלהתחנף למישהו כאן. אם יש כזה אשמח להסבר, אולי זה משתלם.

אם יש משתמש כלשהו שמשתמש לרעה במערכת המוניטין לדעתי זו בהחלט עילה לענישה. (לא נתקלתי במקרה כזה, אולי כי אני לא נכנס לאוף טופיק)

שני דברים שלדעתי יכולים לעזור בנושא הם: 1. אפשרות של הצוות לנטרל למשתמש בעייתי את הגישה למוניטין ו2. ביטול המוניטין השלילי, כלומר שגם אם המוניטין יהיה שלילי בפועל יהיה מוצג מוניטין 0. אין לי מושג אם הם אפשריים מבחינה טכנית אבל מה אכפת לי להציע.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני אולי שטחי למדיי, אבל השדרוג מאוד מוצלח בעיניי. כמובן אחרי הסתגלות קצרצרה בעיקר מהפן הויזואלי-נעים לי מאוד בעין!

והרבה יותר מודרני ועדכני. (גולש מהמחשב)

מערכת הציטוט החדשה נהדרת. בוש לומר שעד השדרוג לא ממש קלטתי איך מצטטים והייתי מצליח לצטט/או שלא ממש רנדומלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשדורון פישלר נקלע לקשיים באתר המקסים שלו "עין הדג" לפני כמה שנים, הוא פתח מבצע התרמה והשיג עשרות אלפי שקלים בימים בודדים. 

חברי הפורום יודעים להעריך את המקום הזה, ואני סמוך ובטוח שאם תעשו דבר דומה, כמעט כולם פה יפתחו את הארנק ללא היסוס. כל אחד יתרום כמובן בהתאם ליכולתו ולראות עינו, אבל אני מאמין שכמעט כולם יתרמו.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא מפריע לי, אם כי אני זקן ולוקח לי זמן להתרגל. אבל אני מאלה שקופצים כל פעם שהמחשב מצפצף שיש לי התראה חדשה. יענו notification. אבל שועל התראות מנהלים וחסימות כמוני אני, עם הלם קרב, מרגיש שקיבל warning. ואז נרגע שזה סתם התראה ולא התראה התראה.

עכשיו גם ראיתי איזה פידבק עלוב יש לי. אני כנראה צריך ללקק ליוזרים חדשים כדי לקבל קצת גביעים ותודות וכל מקלחת הזהב הזאת שכולם רוצים שתשפך עליהם.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...