Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תעריכו את החיים יותר אחרי הקורונה?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, nepet כתב:

ועוד דבר קטן ואחרון.

המנהלת שלי חזרה בסוף דצמבר מטיוואן אחרי 3 שבועות שטיילה שם עם בעלה.

אחרי יומיים היא השתעלה כמו אחד שמעשן 30 שנה 2 קופסאות.

בלחץ ואחרי איומים מהאנשים במשרד שתלך להיבדק היא נאותה אחרי יום וחצי ללכת לרופא.

אנחנו משרד של אלפי אנשים ויש לנו 2 חדרי אוכל מרכזיים.

המנהלת שלי נפגשת 15 איש ביום על בסיס קבוע והם מעבירים את החיידקים שהיא מפזרת הלאה ...

בכל חדר אוכל יש מקום למאות עובדים בו זמנית. רק תחשוב מה היא הביאה איתה , היא ועשרות אלפים שהגיעו מהמזרח לארץ כל התקופה הזו.

אחרי שבועיים של תרופות והשד יודע מה (לא שאלתי) היא חזרה לעבודה . אבל על הדרך המשפחה שלה היתה חשופה , הילדים שלה העבירו את זה לבית הספר , בעלה העביר את זה למשרד בו הוא עובד וכו וכו ... 

סתם שתדע בפברואר חטפתי שלושה שבועות של התקף שיעול האבחון היה ברונכיטיס. 

הנקודה היא שהמון וירוסים חולקים סימפטומים דומים ורק רופא עם שנים של ניסיון יודע לקרוא את הניואנסים. 

בנוגע לתיאוריה שהקורונה הייתה כאן כבר חודשים תיאוריה הזאת הופרכה מזמן. אתה יודע איך? לקחו בדיקות שעשו לאנשים בתחילת השנה ובדקו אותן עוד הפעם בשביל לחפש שרידים של וירוס הקורונה. התוצאה הייתה שלילית. מ.ש.ל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מאוד חסר לי טבע ומסעדות, אנחנו טיילים ואכלנים די אובססיביים. מנגד, שיפרתי את כישורי הבישול והמנגל שלי, אז יש בזה גם חיובי.

חסר לי לנהוג סתם כך, באפריל עשיתי רק 358 ק"מ!

מרכזי קניות וריכוזי אוכלוסיה כלליים לא חסרים לי בכלל, שמרתי מהם ריחוק של 20 ק"מ ממוצע כבר מגיל צעיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Bob Ross כתב:

מדוייק! וואו הפסקתי לספור כמה ליצנים כאלה עוקפים אותי בכעס רק כדי לעמוד איתי אח"כ ברמזור. מפגרים. אח"כ בוכים שאין כסף וביבי עשק אותם, אחרי שהם צריכים כל חודש להיות במוסך להחליף רפידות בלם, ולמלא מיכל חדש של דלק כל שני וחמישי עקב החגיגה על הסל"ד. 

חלק גדול מזה נובע מתרבות רכבי ליסינג ודלקן על חשבון העבודה. אבל אתה יודע מה עזוב את הרכב לאנשים לא חבל על העצבים שלהם? על הבריאות? על הלחץ דם? 

הדבר שהכי לא מובן לי איך זה שבמדינה שרכב חדש עולה כל כך הרבה כסף ואין אפשרות לקבל רכב מהעבודה אנשים מרשים לעצמם להתייחס למכונית כאילו מדובר בצלחות פלסטיק חד פעמיות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה.

מאחורי מפלצות הברזל אנשים מרשים לעצמן להתנהג איך שהם מתנהגים.

זה נותן להם איזו אשלייה של בטחון. 

יש אנשים חצופים בלי קשר אבל כשהם לא מאחורי ההגה לדעתי, הם יחשבו פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Benor כתב:

אתה לא תזיק לאף אחד אם תיסע ברכבך הפרטי לבית אורן (סתם דוגמא) .

חוץ מזה שכרגע אפשר לומר שבחלק מהמקומות בהארץ האכיפה היא אפסית.

ואם הוא יחליט להתגרזן שם, יאבד שליטה ויפגע במשפחה עם ילדים שבדיוק באו לעשות פיקניק בפארק?

צריכים להיות מקומות מיועדים לזה, או לחילופין, אם מרימים אירוע מוטורי בכביש ציבורי, לסגור את הכביש לטובת זה בתיאום עם הרשויות.

או לפחות להעמיד תצפיתנים שיעצרו את הפעילות ברגע שיש תנועה.

לתקוף פניות או ללחוץ על כביש מהיר זה כיף (וגם אני נהנה מזה, אפילו מאוד), אבל מירוצי רחוב לא חוקיים זה דבר פסול בעיני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 23 דקות, vadim6385 כתב:

לתקוף פניות או ללחוץ על כביש מהיר זה כיף (וגם אני נהנה מזה, אפילו מאוד), אבל מירוצי רחוב לא חוקיים זה דבר פסול בעיני

מירוצי רחוב? איפה אני ואיפה זה.

כשאני מתכוון לנהיגה, זה מוקדם בבוקר בכבישים ריקים בצפון, איפה שיותר מסובבים את ההגה ימינה שמאלה מאשר ממש נותנים גז. 

עד לא מזמן היו פזורים מחסומים ואני מטבעי לא עושה דווקא ואין לי כוונה להתחיל לשקר שאני בדרך לקניות כשאני בכלל בצומת וואסט.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Benor כתב:

לאיזו מכונה חשבת לשדרג?

על זאת היו הרבה תלונות. אם אני עובר אז כנראה לgaggia או lelit

אבל נראה לי שזה מחטרף לשרשור 😛

לפני 31 דקות, vadim6385 כתב:

לתקוף פניות או ללחוץ על כביש מהיר זה כיף (וגם אני נהנה מזה, אפילו מאוד), אבל מירוצי רחוב לא חוקיים זה דבר פסול בעיני.

סביר להניח שאף אחד מהמגיבים הנומרטיבים והרגילים כאן לא משתתף במרוצי רחוב לא חוקיים.

בכל מקרה, גם ימי מסלול חוזרים למיני שגרה, אז גם זה יש.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@nepet באפריל מספרים לך על דוח מודיעין מנובמבר שכן או לא היה, ואף אחד לא יודע מה כתוב בו. וכפי שכתבת  אף אחד לא ידע במה מדובר, ובודאי לא איך לבדוק אם מישהו נדבק המחלה שאף אחד לא ידע מה טיבה, אם בכלל ידע על קיומה. העובדה היא שלעולם נודע על המגיפה בינואר, ושלא ארה"ב, לא ישראל ולא מדינות נאטו נקטו בשום פעולה. ולא רק זאת, אלא שהמדינה עם התגובה המהירה ביותר היתה ישראל.

לגבי המנהלת שלך, זה קצת מזכיר את המקרים הראשונים שדווחו בגרמניה, שם ההדבקה היתה מסינית שביקרה בגרמניה ואבחנה אחרי ששבה לווהאן. העניין הוא שגם היום, כאשר אתה מחפש את נגיף הקורונה רק בסביבות 2% ממקרי תסמיני דרכי הנשימה מתבררים כקורונה.

כרגיל, מבט לאחור הוא 6/6 (ובמקרה זה אני לא בטוח בכך). 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, nimrod7676 כתב:

הלך לי 10% אתמול 

חחחחחח הציוץ של מאסק?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קרן השתלמות הפסידה מתחילת השנה ועד סוף מרץ ( לא כולל אפריל! ) כ-11%.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...