Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תעריכו את החיים יותר אחרי הקורונה?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, Benor כתב:

ההנחיות כבר מאוד התרופפו, יקחו טייק אווי ויקיימו את הדייטים בפארקים/טבע/רכב/אנערף עד שהמסעדות ובתי הקפה יחזרו למתכונת הרגילה.

קצת בעייתי מבחינה בטחונית, כי אתה עדיין רוצה שהפגישה הראשונה תהיה במקום ציבורי.

אבל אם כבר, יהיו המון זוגות שיתגרשו/ייפרדו, אז אולי תהיה יותר פעילות. לא בדקתי, וגם לא ממש בא לי האמת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dick pic 

סיפור ארוך 

חסמו אותי לגמרי הדרך היחידה ליצור שם משתמש חדש היא להחליף מספר טלפון. 

...או לבקש מחבר להרשם עם המספר טלפון שלו

גילוי נאות ו-OT: גם אותי חסמו, לפני יותר משנה, אין לי מושג על מה כי לא עשיתי כלום, סתם ככה. כנראה מישהי התעצבנה ודיווחה שקר. זה גם לא משנה כי הם לא באמת בודקים, ואין שום אפשרות להוריד את החסימה ו/או לדבר עם מישהו, הם פשוט חוסמים את המספר טלפון ומתעלמים מכל פניה בנושא. ועוד הייתי לקוח משלם. חברה בזיונית.

מאז כל פעם שאני צריך להרשם/להתחבר לחשבון אני מבקש קוד מחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

נו מה, חזרנו לימי  אושריקו?

גם לעניים ולוזרים מוחלטים יש לפעמים בנות זוג.

תכוונו למה שרלוונטי אליכם.

תשמע, בסה"כ אני מספר על מה שחוויתי שם.

כמובן שיש מגוון רחב של נשים עם התנהגויות שונות.

ולגבי האימרה נשים רוצות רק גברים עם כסף,  זו אמונה שקרית שהרבה אנשים משום מה מאמינים בה.

לשמחתי לא קיימת אצלי האמונה הזו.

אחוז הגולדיגריות באוכלוסייה לדעתי, מאוד קטן.

אני בכל אופן, בעד להכיר כמה שיותר בחיים האמיתיים ובמציאות.

אני פחות מתחבר להחלקות ימינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, וחייב לומר שזה לגמרי מחזיר את ההשקעה (שהיא גם ככה לא גבוהה מדי) אם יודעים לנצל את הפיצ'רים הנוספים. אבל נעצור כאן לפני שהשרשור הזה יהפוך לעוד שרשור רווקים ואושריקו יצא מהנפטלין.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 35 דקות, קורן בן אשר כתב:

חלום חיי לצאת מהבית ולשכור איזה משרדונצ׳יק נחמד. לא יכול להרשות לעצמי מבחינה כלכלית. אולי יום אחד זה ייקרה.

יכול להגיד לך שהקפיצה האמיתית בעסק קרתה כשיצאתי מהבית. לא נהניתי מעודף כסף והיה לי פסיליטיז סביר מתחת לבית, אבל לא היתה לזה צורה, לא מבחינת הנראות ולא מבחינת רמת ההשקעה. כי אין מה לעשות, אתה חזק יותר על הגז כשיש לך כמה אלפי ₪ הוצאות וזה משתקף על הכל כתוצאה מזה. 

כמובן שזה ניסיון פרטי ולא אומר כלום על אנשים ותחומי עיסוק אחרים, אבל ראיתי את זה חוזר על עצמו. 

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

dick pic 

סיפור ארוך 

חסמו אותי לגמרי הדרך היחידה ליצור שם משתמש חדש היא להחליף מספר טלפון. 

אנחנו בחל"ת, יש לנו זמן.

חודשיים אתה חופר פה יום יום בשעות לא שעות, בהתנצחויות שחוזרות על עצמן, בוויכוחים חסרי טעם וכיוון.

אז עכשיו, אחרי חודשיים, מגיע לקוראים לקרוא גם משהו מעניין. 

ספר, אנחנו מקשיבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא אחר - מה לדעתכם יקרה במגזר החרדי?

יהיה גל של יציאות בשאלה, או ההיפך, יקומו מנהיגים עוד יותר קיצוניים למגזר, שינצלו את המצב כדי להגיד לציבור שלהם שהקורונה קרתה כי לא האמתנם מספיק?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, vadim6385 כתב:

, יקומו מנהיגים עוד יותר קיצוניים למגזר, שינצלו את המצב כדי להגיד לציבור שלהם שהקורונה קרתה כי לא האמתנם מספיק?

זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר, המספרים החדשים ישר נתפסים (-: מעבר לזה ששימוש בכזה שירות אומר בפועל שכל אחד יכול להתחבר לחשבון שלך (ההתחברות היא רק דרך קוד שנשלח בSMS, בלי ססמה או עוד מזהה כלשהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...