Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תעריכו את החיים יותר אחרי הקורונה?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם תסתכלו על החיים אחרת שהקורונה תהייה מאחורינו?  האם תשנו דברים בחייכם בעקבות הקורנה?

האם השגרה היום יומית של הפקקים , העצבים, העבודה - בית, פתאום יראו באור הרבה פחות שלילי?

האם הדברים הקטנים כמו ללכת ברחוב ללא מסכה, ללכת לקולנוע ללא חשש, או אפילו לאכול שוארמה ללא חשש בחוץ, יהיו הרבה יותר מהנים, משמעותיים  וחיוביים ממה שהיו לפני?

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה מסוימת, כן. 
 אני מסתכל על המצב הנוכחי כנקודת מבחן. נקודת עצירה וחשיבה. 

האם חודש-חודשיים של העדר הכנסה/ שינוי תזרים קיצוני (הכנסה פחותה ,הוצאות קבועות) מוציאים  אותי ושכמותי משיווי משקל (כלכלי)? האם עד היום פעלתי נכון? כלאמר נקודת האיזון הכלכלי שלי מעולם לא הייתה מאוזנת באמת. 

הסיבות רבות , מגוונות, שונות מאחד לאחר, אבל לרבים מכנה משותף אחד. חלקנו חיינו ככל הנראה מעבר ליכולתנו האמיתית. מה שיכול היה לקורת לאינדיבידואלים (למשל עצמאי קטן שחלה) קרה לכולנו בבת אחת. 

בימים רגילים, עסק קטן שנקלע לקשיים , לא עורר כל תשומת לב רחבה, למעט מיקרים "קורעי לב" לא שמענו על כך הרבה.

היום, כשכולנו במצב דומה, "כוחנו באחדותנו".

והמצב מוקצן עוד יותר כאשר אלה שהכנסתם מובטחת (עובדי מדינה במעמד "קבוע") מחליטים בנושאים שאין להם כל מושג בהם והשפעתם עליהם אינה קיימת (לא אפסית אלא לא קיימת) . הרי הם מעולם ולעולם לא חיו על תזרים מזומנים/הכנסות, לכן החלטותיהם גורמות לנזקים עצומים לכלל המשק. 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנשים יש זכרון קצר.

להערכתי, אחרי חצי-שנה/שנה לפחות מתי שיהיה חיסון פעיל זה ישכח כלא היה.

כבר עכשיו יש אווירת אס"ק בחוץ בחלק מהמקומות.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני אזכור את הקורונה כתקופה טובה. אחרי שלושים ומשהו שנות מאבק יומיומי העולם סוף סוף האט לקצב שלי, הרחוב התנקה מאידיוטים, הצורך השרירותי לקום מוקדם בבוקר וללכת לרעות במשרד יחד עם אלפי קולגות נמוג, והלחץ החברתי לצאת לדייטים, ללכת לחד"כ או לטייל נעלם. לא הייתי מתנגד להמשיך כך עד 2025.

• מצחיק 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק הגופני (השמנה...) יעבור.

הנזק הנפשי גם יעבור.

הזיכרון יתפוגג, כמו זיכרון אנושי רגיל.

מכיוון שאין שום דבר בעולם שיכול _למנוע_ מגיפה, רק להתמודד איתה אחרי שכבר פרצה,

אין סיבה לשנות שום דבר בהתנהגות האנושית. יש היגיינה בסיסית? אין מה לעשות עוד חוץ מזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, hans כתב:

מכיוון שאין שום דבר בעולם שיכול _למנוע_ מגיפה, רק להתמודד איתה אחרי שכבר פרצה,

בישול יסודי של העטלף לא היה פוטר אותנו מהבעיה הנוכחית?

לא יודע, שואל

הרי אם הוירוס נחשף לטמפ' של 65-70 מעלות הוא ימות תוך X זמן

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מצחיק 4

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מיליארדי אנשים על כדור הארץ, הסיכוי שאחד מהם יאכל עטלף בלי לקלף אותו כהלכה די גבוה. לא צריך סינים בשביל זה, מספיק איזה חכמולוג סטייל jackass שזכה בהתערבות עם החבר'ה.

כך או כך, המקור תמיד יהיה איזה גבר-גבר. 🤷‍♂️

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקלפים עטלף לפני שאוכלים אותו?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להצטער על התגובה הראשונה שלי בשרשור הזה 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג האשליות שאנשים מספרים לעצמם. תחושה של שליטה. אני אצא חזק יותר אני אעשה אחרת.

אחרי החגים אני אתחיל דיאטה. נו, תמיד יהיו כאלה. סוג של לעבוד על עצמך. לשקר.

העיקר לכתוב כמה מילים על המקלדת להרגיש טוב, ואחרי כמה ימים לשכוח מכל מה שנכתב. בלי לעשות אפילו קמצוץ ממה שנכתב. 

לכתוב לא עולה כלום. גם לא בפעולה לא בשום דבר. קצת זמן, יש כאלה שזה אפילו לא מאמץ עבורם כתיבה.

מטבעי לא מתחבר לשרשורים כאלה, אבל הכותרת סקרנה אם כי ידעתי שיהיה מדובר בעוד אחד משרשורי הניו אייג שיפור עצמי.

הופתעתי מכמות ה"לא" בתחילת השרשור - יפה. מצטרף. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...