Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך לרכבים צרפתיים

Gilad Greenberg
שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Wildlands, בכמה היית צריך לרדת מתחת למחירון בשביל למכור את ה 208?

ואוזה דגם של 208 זה היה?

דגם 1.6 אוטומט 2014, כאשר פרסמתי המחירון היה סביב ה60, לא זוכר בדיוק, הרכב היה למכירה כמעט חצי שנה, בסוף מכרתי ב30.

את ה301, לא הצלחתי למכור כמעט שנה, בסוף מכרתי ב22.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו עם המחירים שקיבלת עליהן, במיוחד ה 208 שבהחלט נחשבת לדגם מוצלח (זה היה אקטיב? לא שה מצדיק ירידה כזו), אני קצת מתחיל להבין את הרתיעה שלך מהמותג בתכלס, זו מכה לא קטנה לרדת מ 60 ל 30. קצת לא ברור לי למה אנשים לא פנו אליך במקרה של ה 208, מבין שהתדמית הצרפתית לא מוסיפה אבל פה זה כבר באמת עיוורון מוחלט לפספס רכב ברמה הזו במחיר מצחיק כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאת 2 הרכבים פרסמתי בהרבה יותר, וירדתי לאט לאט,

הבעיה שאין טלפונים,

ל208 הגיע קונה ראשון אחרי חצי שנה, הוא הוריד מהמחיר שביקשתי הרבה, כמעט 10 אלף, אמרתי או שאני מוותר ומוכר או שנשאר עוד חצי שנה והמחיר צונח, לכן שחררתי.

301, הגיעו 2, רצה ב28, אני התעקשתי שאני לא יורד מ30, רכב חדש בלה בלה בלה, קם והלך, אחריו הגיע עוד אחד אחרי כמעט 4 או 5 חודשים , אמר 22, אין לי יותר, אמרתי תבוא, הגיע וקנה, פשוט כך.

בחודש האחרון לא רציתי למכור בגלל ההפסד הכואב, אך אחרי שראיתי שהמחירון של הרכב ירד בחודש האחרון מ48 ל41.5, אמרתי זהו אני זורק את הרכב הזה בכל מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות, כמה יוצא לך לשלם על הקליאו שלך דרך החברה?

יוצא ממש לא מעט, זה עסק יקר - אצלי זה יוצא משתלם בגלל הנסועה בעיקר(לא המון אגב - 25,000) ויצא לי ברייק איבן עם רכב פרטי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב פרטי היית מקבל קליאו מאובזרת אבל בתכלס בשביל אקסטרה איבזור לא הייתי סובל את כל התיק הנלווה לבעלות פרטית לכן אני מבין לגמרי את ההחלטה שלך ללכת לליסינג במידה והפער לא משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חברה זה פונקציה של איזה חברה אתה עובד/מה התנאים של החברה ומי הקצין רכב וכמה הוא ״ליברלי״ - יש מצב שבמקום אחר הייתי מקבל גם קליאו מאובזרת או יכול לבחור לשדרג למאובזרת בתשלום חודשי כלשהוא ויש חברים שכן שידרגו לדגמים מעבר לרמות הגימור הבסיסיות וכו׳.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד: השוק לרכבים פרטיים, טובים ושמורים ממש לא במצב מחורבן, כל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות: דוד שלי, חבר שלי,שכן שלי, סבא שלי. אכלו לי שתו לי.

סיפורים לא חסר.

כשמדובר במכוניות די ישנות כ 10 שנים ומעלה על הכביש, זה נכון מאוד.

תפרסם טויוטה או הונדה או אפילו יונדאי מהשנים האלו יד ראשונה או שניה במצב טוב עם 100.000 ק"מ, היא תימכר מיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לשאלה המקורית - תמונה אחת שווה אלף מילים:

campaignlubinskitrade.jpg

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר במכוניות די ישנות כ 10 שנים ומעלה על הכביש, זה נכון מאוד.

תפרסם טויוטה או הונדה או אפילו יונדאי מהשנים האלו יד ראשונה או שניה במצב טוב עם 100.000 ק"מ, היא תימכר מיד.

מניסיון עם הונדה ג'אז ידנית מודל 2009, אמנם יד 3 אבל שמורה מאוד וק"מ יחסית נמוך נמכרה די בזריזות.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לשאלה המקורית - תמונה אחת שווה אלף מילים:

[ATTACH=CONFIG]514809[/ATTACH]

המחשה יפה, במיוחד כשזה מגיע מלובינסקי טרייד.

מה שכן, ובלי קשר ספציפית לדגמים הנ״ל, אם המחיר שמשלמים בלקחת רכב צרפתי שמצא חן בעיניך ושלדעתך (ובהרבה מקרים גם לדעת הרבה אחרים כולל מומחי רכב) הוא איכותי יותר מהמתחרים, הוא 10K במכירה עתידית אז הייתי הולך על רכב שיהיה לי כיף לראות ולנהוג בו בכל בוקר על פני קוריאנית או יפנית שעושה לי (לי אישית בלבד וברוב הדגמים, גם שם יש יוצאים מהכלל כמו מאזדה) חשק למות משיעמום (או מלחץ על תיבה מתפרקת במקרה הגרמני), זה מחיר שאני מוכן לספוג בשביל ההנאה בלנהוג ברכב שאני מתחבר אליו ובאמת אוהב.

אבל שכל אחד יעשה את שיקוליו, ברור לי שמבחינה כלכלית נטו עדיף ברוב הגדול של המקרים לקחת רכב ממוצא אחר ולא צרפתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק צרפתי.

אחי ניסה למכור את הטויוטה אוריס 2012 שלו. הרכב היה במצב טוב מאוד עם קילומטראז ממוצע לחלוטין.

מחירון 30, טרייד הציעו 18, בסוף נמכר ב-22 לבר מזל אחד שנהנה מהרכב מאוד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הק״מ?

ומתי הרכב נמכר?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשה יפה, במיוחד כשזה מגיע מלובינסקי טרייד...

אבל שכל אחד יעשה את שיקוליו, ברור לי שמבחינה כלכלית נטו עדיף ברוב הגדול של המקרים לקחת רכב ממוצא אחר ולא צרפתי.

למה לא כלכלי? קנה אחרי ירידת הערך הגדולה ובזול, תחזיק שלוש ארבע שנים ותמכור בזול.

בינתיים (בקנייה) חסכת אלפי שקלים. או כמעט 20,000 שקל, בדוגמה בתמונה שלעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...