Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך לרכבים צרפתיים

Gilad Greenberg
שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אתה צודק. אחרי שלא הצלחתי למכור 208 2015, נאלצתי להגיע למגרש שם חתכו 35% מהמחירון והחלפתי במאזדה. לא זיהיתי שום בעיות ברכב ,אבל מחירי הטיפולים הזויים. החלפת ברקסים כל 15000 אלף זה לגמרי הזוי. אחרי הטיפול האחרון נשברתי ומכרתי.

אחלה רכב אין שוק, טיפולים יקרים בטרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוק היד שנייה חלש מאוד וכולם חוטפים

חבר מהעבודה מנסה למכור כבר חודשיים קורולה בת 3 עם כלום ק"מ ופשוט מקבל הצעות מגוחכות.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה בת 3 עם ק״מ נמוך שמתקשה להמכר? יש איזה סעיף בעייתי בהסטוריה של הרכב? תאונות משהו?

כי זה כבר באמת נשמע לי הזוי, כמו שאומרים אם בקורולות נפלה שלהבת אז מה יגידו הרכבים הצרפתיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל השוק יד שניה הוא במצב על הפנים - אאוטלנדר 7 מושבים(גם יפני, גם 7 מושבים וגם עלק ג׳יפ!) עם קילומטרז ממוצע מינוס אחרי 4 חודשים ו15 אלף מתחת למחירון הגענו במשפחה למסקנה שעדיף להישאר איתו במקום להמשיך את המלחמה(טופל במורשה כמו שעון, פרטית, יד 0 אצלנו מודל 2014).

ככל שאני רואה את המצב המחו*** של השוק יד שניה והחיים הלא נעימים של אחזקת רכב אני מבין שליסינג הוא פתרון שאני אמשיך כנראה איתו - רק לאחרונה אני מבין את השקט הנפשי שזה נותן לך בחיים.

למרות החסרונות הברורים של הרכבי חברה(מבחר דל לרוב, רמות גימור נמוכות, צמיגים סיניים ודיי יקר אם לא נוסעים הרבה) אני מעריך את הפתרון הזה יותר ויותר:

- אין לחץ מדפיקות/ביטוחים והתעסקות עם זה.

- אין התעסקות עם מוסכניקים, וויכוחים ואיך כמה ולמה צריך לטפל באוטו.

- והכי טוב? אחרי 3 שנים אני מקבל רכב חדש מהניילונים - בלי להתעסק עם שיחות של 20 דקות עם קשקשנים שמשווים קיה ריו להונדה סיוויק(קרה לי - לא קנה), אנשים שקובעים ומבטלים, שחקני ״תוריד 40 אלף אני לוקח במזומן״ - פשוט מחזיר מפתח וקורע ניילונים מהרכב החדש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו , רוב שוק יד2 על הפנים. חסרים פה סיפורים על סיוויק שמורה ?

למרות זאת ,קרוב משפחה מכר פיג'ו 2008 במחירון פחות 10% . לקח שבועיים מיום הפרסום.

אז אין חוקיות ברורה,אבל יש היצע אדיר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות ברורה,

אך הבעיה לפחות שאני ראיתי בפיג'ו, זה שלא משנה כמה הורדתי, אפילו 50% מהמחירון, פשוט אף אחד לא מתקשר, אפילו לא סוחרים,

קורולה? אין דבר כזה, אם הרכב פרטי אפילו נרכש מליסינג 0 ק"מ לפרטי עם קילומטראג' נורמלי, היא תמכר, ואם לחוצים? הורדה של 15 - 18 אחוז מהמחירון תספיק בשביל לפתוח מוקד טלפוני מקונים פוטנציאלים, והיא תמכר סופר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחזיק רכבים צרפתיים אני יכול להגיד שאכן קשה מאוד למכור אותם, והם גם פחות אמינים מרכבים יפניים. במצב הנוכחי של השוק מכירה של רכב צרפתי הופכת למשימה בלתי אפשרית כמעט. כמובן שפה ושם יש חריגים נדירים אבל זה מה שהם - חריגים נדירים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות ברורה,

אך הבעיה לפחות שאני ראיתי בפיג'ו, זה שלא משנה כמה הורדתי, אפילו 50% מהמחירון, פשוט אף אחד לא מתקשר, אפילו לא סוחרים,

קורולה? אין דבר כזה, אם הרכב פרטי אפילו נרכש מליסינג 0 ק"מ לפרטי עם קילומטראג' נורמלי, היא תמכר, ואם לחוצים? הורדה של 15 - 18 אחוז מהמחירון תספיק בשביל לפתוח מוקד טלפוני מקונים פוטנציאלים, והיא תמכר סופר מהר.

על איזו פיגו מדובר שהורדת 50 אחוז?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא מעלה כאן את הצד השני : בגלל שיש ירידת ערך כל כך גדולה אפשר גם לקנות רכבים מעולים ממש בזול.

סתם דוגמא שעולה לי בראש - מגאן טורבו 4 שנים על הכביש ב-35K, ואני מכיר אישית עוד לא מעט רכישות כאלה (גם הרכב שלי ביניהן).

העניין עם צרפתיות הוא כזה, לרכוש חדשה ולאבד 50-60% מהערך בשנתיים-שלוש זה קטסטרופה, לקנות יד 2 בת שנתיים-שלוש כבר מייצר לך אחלה אפשרויות, ולא אין להן באמת בעיה של אמינות בהשוואה למתחרות האחרות והן נותנות תמורה גבוהה מאוד ביחס למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל השוק יד שניה הוא במצב על הפנים - אאוטלנדר 7 מושבים(גם יפני, גם 7 מושבים וגם עלק ג׳יפ!) עם קילומטרז ממוצע מינוס אחרי 4 חודשים ו15 אלף מתחת למחירון הגענו במשפחה למסקנה שעדיף להישאר איתו במקום להמשיך את המלחמה(טופל במורשה כמו שעון, פרטית, יד 0 אצלנו מודל 2014).

ככל שאני רואה את המצב המחו*** של השוק יד שניה והחיים הלא נעימים של אחזקת רכב אני מבין שליסינג הוא פתרון שאני אמשיך כנראה איתו - רק לאחרונה אני מבין את השקט הנפשי שזה נותן לך בחיים.

למרות החסרונות הברורים של הרכבי חברה(מבחר דל לרוב, רמות גימור נמוכות, צמיגים סיניים ודיי יקר אם לא נוסעים הרבה) אני מעריך את הפתרון הזה יותר ויותר:

- אין לחץ מדפיקות/ביטוחים והתעסקות עם זה.

- אין התעסקות עם מוסכניקים, וויכוחים ואיך כמה ולמה צריך לטפל באוטו.

- והכי טוב? אחרי 3 שנים אני מקבל רכב חדש מהניילונים - בלי להתעסק עם שיחות של 20 דקות עם קשקשנים שמשווים קיה ריו להונדה סיוויק(קרה לי - לא קנה), אנשים שקובעים ומבטלים, שחקני ״תוריד 40 אלף אני לוקח במזומן״ - פשוט מחזיר מפתח וקורע ניילונים מהרכב החדש.

סתם מסקרנות, כמה יוצא לך לשלם על הקליאו שלך דרך החברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כתב פה קורולה בת 3 עם כלום ק"מ ולא מצליח למכור.

לפי דעתי ונסיוני: אם הרכב מקוריות פרטית, ביד 2 אני נותן לו יום עד שעף.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש אנשים שלא מכירים את זה ויעדיפו טיוטה.

בעוד שבאופן מוזר דווקא לאייגו היה חסר מד סלד בדור הקודם בעוד שלצרפתיות כן היה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב האנשים המד סלד הזה חסר משמעות.

בעיקר למי שנוסע על אוטומט/רובוטי.

גם לשברולט יש את אותו הסיפור

107? היה לי קשה למכור.(קמ גבוה ועבר מהשכרה).

התקשרו אנשים והציעו הצעות מגוחכות.

בסוף באמת הורדתי חזק במחיר.

208 יקרה לאחזקה גם במוסך לא מורשה יבואן ?

יש שם עניין של רפידות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות ברורה,

1. מתי, ברשותך, ניסית למכור קורולה לאחרונה ? אני למשל פתחתי לפני שנתיים לערך דוכן ושכרתי סדרנים בכדי שישמרו על הסדר כשפרסמתי פיקנטו של בני, נקיה לחלוטין, יד ראשונה כמובן וכלום קילומטרים. נו אז שכרתי, שבועיים כלום חוץ מאיזה טלפון מנומנם, חבר שחיפש אוטו לבת שלו גאל אותי בסוף. מצד שני בראבו זכתה לענין פסיכי ואפילו נמכרה די מהר וגם בכמה לירות מעל המחירון. מה למדנו ? כלום, כי הנסיון שלי חשוב ככל שיהיה אינו מלמד על מגמות.

2. ביקשת במקום אחר שיפסיקו להטריד אותך עם פג'ו וכאלו, אולי זה המקום להזכיר שכמו שאומרים בגן " אתה התחלת " ואתה כמובן ממשיך. לי יש נסיון הפוך משלך עם יותר מכוניות של PSA, אפילו BX ווולקן נמצאות ברזומה, ועדיין לא מנופף בכל מקום את דגל צרפת, ודאי לא משמיץ בכל הזדמנות את היצרנים איתם היה לי נסיון מחורבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...