Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?  

102 הצבעות

1. 1. האם אתה עונה לטלפונים/מיילים/הודעות בענייני עבודה כשאתה בחופשה?

• מנתק את הטלפון, לא בודק מיילים, מגדיר Out of office, לא קורא ולא עונה להודעות. חופש זה חופש!
    • לא עונה לטלפונים, קורא מיילים והודעות פעם בכמה ימים, עונה לדברים החשובים ביותר בקצרה.
    • עונה לטלפונים כשאפשר, פעם בכמה שעות עובר על המיילים וההודעות או שמקדיש לזה שעה בערב.
    • כאילו לא יצאתי לחופש. עסקים כרגיל, עונה להכל רק פיזית לא נמצא במשרד.

פוסטים מומלצים

כמו שאני רואה עצמאים בארץ, אז זה בדיוק הייצור מפוצץ קפאין שמקבל ב11 בלילה צרחות מטלפון אחד וצורח לטלפון שני, כל זה בזמן שעוברים דרכו סכומים שנראים לשכיר דמיוניים, אבל בפועל בקושי נשאר משהו אחרי כל ההוצאות.

לא תודה, אני מעדיף את המשכורת שלי בראשון לחודש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד אחד - מה אם אתה מאושפז אחרי ניתוח .מצד שני - מה קורה אם יש לך 3 טכנאים ו-8 קריאות שירות באותו זמן?

בשני המקרים אתה צריך לדאוג לגיבוי.

מכיוון שאני עובד בעבדוה עם איפיון דומה, יש לי תשובה.

סטטיסטית, אין אף פעם 8 קריאת דחופות באותו זמן. יש קראות יותר דחופות ופחות.

בימים לחוצים מטפלים רק בקריאות דחופות ודוחים את הטיפולים התקופתיים ועבודות רוטיניות לימים פחות לחוצים.

"לדאוג לגיבוי" - מה זה אומר? אותם שלושה אנשי צוות שלך הם הגיבוי, אחד של השני. לא יוצאים לחופשים במקביל. אם אחד חולה האחרים עובדים קשה. אם אותו אחד שחולה יכול מהבית לענות למיילים ולטלפונים אז האחרים עובדים פחות קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להתנסות בדיוק מהסיבה הזו. גם לא להחזיק כלב - מאותה סיבה.

עקרונית אני רוצה ניתוק בין חיי העבודה לחיי המשפחה.

היתה תקופה שבה עשיתי הרבה משמרות לילה. כאשר הפסקתי את זה אחד הבנים אמר"איזה כיף שאבא חוזר הביתה, לאצריך להשאר בעבודה". מבחינתיזה מה שקובע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמרות ליליה לא מתאימות לאנשי משפחה. וזה לא קשור לדיון.

יש תקופות בחיים שמתאים לך לעשות משמרות לילה ולקבל 200% שכר ויש שלא. כנ"ל עבודה בסופי משבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תופעה מעניינת. אנשים מסויימים, נקרא להם שכירים (שלפתי מהשרוול), לא התנסו בחייהם בניהול עסק, יושבים וטורחים להגיד בבוז ובזלזול לקבוצה אחרת (נניח עצמאיים) כמה הם משועבדים, מטורפים, מלאי חרדות, טועים בהתנהלות והורסים לעצמם את החיים וגם לילדים שלהם.

מנגד, קבוצת העצמאיים האומללה, שברובה היתה שכירה ויודעת איך זה, לא שופטת, לא פוסקת, לא מזלזלת.

הייתי אומר על זה משהו עמוק יותר אבל בטח היו קוראים לי פסיכולוג ברובל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור בהכרח לשכירים או עצמאיים. זה קשור לגישה.

אני שכיר, איפה שאני עובד כולם עונים לטלפונים ומיליים גם בחופש, לא על חשבון משהו אחר אלא מתי שאפשר.

כולל בעל העסק כמובן.

ואף אחד לא מקבל טלפונים ב 11 בלילה ולא דומה לדמות מלאת חרדות שאנשים מציירים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מקבל טלפונים ב 11 בלילה...

תתפלא.

11 בלילה זה 'אור יום מלא'.

זמינות מלאה 24/7/365 כי זו מהות העבודה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא. זה תלוי בתפקיד.

בתפקיד שלי אין את זה. אם היה, מניח שהייתי מתמודד בלי לעשות מזה סיפור.

למי ששואל איך היו עובדים פעם - אתם זוכרים מה זה ביפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבא שלי אמר לי לפני שהתחלתי את הלימודים, כל בן אדם שנולד מקבל מכה בראש, אתה תהיה שכיר או תהיה עצמאי. רוב העצמאיים שאני מכיר היו שכירים לתקופות קצרות והם 'לא מסוגלים' להיות שכירים יותר אלא אם לא תהיה להם ברירה (עסק קורס, צריך משכורת לא משנה מה וכו')

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם יש לך אופציה להרוויח פי כמה ממה שאתה מרוויח כשכיר באותו מקצוע, אז למה לא?

אם יש לך רעיונות משלך ונמאס לך לבצע רעיונות של מישהו אחר, אז למה לא?

לא צריך להיות מקובע. מה שטוב לך כרגע אולי לא יתאים לך בעוד X זמן.

נגמרו הימים שבן אדם משתחרר מהצבא, נכנס לאיזה מקום עבודה ויוצא משם רק בפנסיה.

גם כשלעצמאי יש פחות הפרדה בין העבודה לפנאי, זה לא אותו דבר כמו אצל שכיר. כשעצמאי הוא העסק, הוא לא יכול להפסיק להיות עצמו.

כשכיר אתה יכול להרגיש אומלל אם מטרטרים אותך מעבר לשעות העבודה המקובלות, עצמאי לא מרגיש ככה כי הוא יודע שמה שהוא עושה מקדם אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסבא... את המכה בראש מקבלים מהחיים, לא מיישות כלשהיא .
סבא שלי לא דתי, ואפילו רחוק מכך... מן הסתם הכוונה פה לא ליישות כלשהי, אלא למשהו שבן אדם 'יודע' להעיד על עצמו משלב כלשהו בחיים....

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני נכנע. האם בחרת בקריירה של רמטכ"ל או ראש ממשלה? בסך הכל עסק קטן.

האמת, הפתעת.

מהודעותיך הרבות בפורום, עולה כי אתה איש חכם, עם נסיון חיים וחשיבה הגיונית.

ברוב העסקים הקטנים שאני מכיר, רוב הנטל נופל על כתפיו של הבעלים, וגם אם יש לו שניים שלושה עובדים שכירים, הם בד"כ מבצעים את העבודה תכל'ס, ופחות מתעסקים בלוגיסטיקה/ לקוחות/ ספקים וכל המסביב.

כשעצמאי כזה יוצא לחופש או למילואים או השד יודע מה, זה משפיע משמעותית על תפקודו של העסק.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצמאי בתחום שירותי מחשוב לארגונים. אין מצב שאני יכול להתנתק. ברגע שהמחשבים לא עובדים והלקוחות מפסידים כסף לא כ"כ מעניין אותם שאתה בחופש. אמנם אני דואג מראש לקולגה שיגבה אותי אבל עדיין צריך לתת מענה, מהסיבה הפשוטה שאם הלקוח לא יקבל מענה אז הוא יחדל להיות לקוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא דומה לדמות מלאת חרדות שאנשים מציירים פה.

אלה אנשים מלאי חרדות שמציירים מציאות מלאת חרדות...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...