Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז 2015 - שרשור סקירה ותחזוקה מתעדכן

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע והגיר נותנים הרגשה של רכב איטי וצריך ללחוץ כדי לקבל ביצועים סבירים.

אבל בוא נגיד שהיא עולה עליות תלולות בלי בעיה.

בהתאם לצרכים שלי כרגע, כמו שכתבתי- הג'אז ממלאת את הדרישות בצורה הטובה ביותר.

בחו"ל משווקים אותה עם מנוע ה 1.5. הלוואי ובקרוב אצלנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ניסוי ונסעתי מהתדלוק האחרון מאוד מאוד רגוע.

30% בתוך העיר ובשאר מחוץ לעיר.

מדי פעם האצתי חזק, לא הרבה.

נסעתי 540.6 ק"מ. תדלקתי 31.4 ליטר. יוצא 1:17.2 והמחשב הראה שיש לי עוד 120 ק"מ.

ואם הייתי מתאמץ אני מאמין שאפשר היה להשיג יותר!!!

מי צריך הייבריד עם צריכת דלק כזו? ;)

יופי של צריכת דלק.

יצא לך לנהוג בפקקים? מה המחשב מראה אחרי נסיעה בפקק?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי אבל לדעתי כן.

יש לה תא מטען גדול, כ- 350 ליטר.

ביונדאי I20 הקודמת טיולון נכנס בלי בעיה ונישאר עוד קצת מקום לדחוס דברים, אז פה שתא המטען גדול יותר אני מאמין שלא תהיה בעיה, אם כי צריך לבדוק.

אגב ביום שישי הלכתי למוסך המרכזי ברשל"צ להחליף מצבר (קיבלתי שובר מאוטוסנטר למצבר מקורי Start&stop) ובאולם התצוגה ראיתי זוג צעיר עם ילדים שהסתובבו בין המכוניות. האישה ראתה את הסיוויק, ראתה את הג'אז, ושמעתי אותה אומרת לבעלה שהיא מעדיפה את הג'אז בגלל הגודל (הזכירה לי בדיוק את אחת הסיבות שבגללה בחרתי בג'אז ולא בסיויק האצ'בק דור קודם או מאזדה 3 האצ'בק).

בנוגע לצריכת דלק בפקקים: ב 30% שאנחנו נוסעים בעיר יוצא לנו לא מעט לנסוע בפקקים. המחשב מראה צריכת דלק של 1:11-1:12.

בתאכלס הכי "גרוע" שקיבלתי עד עכשיו בתוצאה מדודה היה 1:14 כאשר נסענו מחוץ לעיר לא על 90 או 100 אלא יותר, ועם פקקים בתוך העיר (המדידה שאני מבצע כל שבוע היא תדלוק מיכל מלא, איפוס הק"מ, נסיעה עד לסיום מיכל הדלק, תדלוק מיכל מלא ולחלק את מס' הק"מ במספר הליטרים).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אאאפפצ'י!!!

הרכב אצלי בערך חצי שנה וכבר עבר 15000 ק"מ (ז"א כרגע מד האוץ על 50900 ק"מ).

צריכת הדלק הממוצעת לא השתנתה, 1:15 בנסיעה משולבת, מדי פעם 1:16, והצלחתי גם 1:17.5.

עברה היום טיפול במוסך מורשה הונדה, שמן מנוע 5w30, מסנן שמן מקורי, מסנן אוויר מקורי, החלפת שמן גיר, וכמובן עשו בדיקה כללית לרכב + בדיקת מחשב - 1400 ש"ח.

טיפול הבא - ככה"נ יהיה בנובמבר לפי הק"מ שאני נוסע :lol:.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בחירה מנצחת.

תגיד, שקלת לבצע את הטיפול במוסך מורשה משרד התחבורה?

הטיפולים בהונדה די יקרים ואני מניח שאחריות כבר אין...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי. אבל פה זה נוח לי המוסך ממש מחוץ לעבודה ואני לא מפסיד זמן שזה שווה לי יותר מהכל. מה גם שאם תרכיב חלקים מקוריים אתה תראה שההבדל לא יהיה ממש משמעותי.

מדובר במוסך טוב שיש לי עליו המלצות מחברים טובים אחד מהם טיפל ב 2 רכבים ועבר איתם יותר מ 320 אלף ק"מ במצטבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שקלתי. אבל פה זה נוח לי המוסך ממש מחוץ לעבודה ואני לא מפסיד זמן שזה שווה לי יותר מהכל. מה גם שאם תרכיב חלקים מקוריים אתה תראה שההבדל לא יהיה ממש משמעותי.

מדובר במוסך טוב שיש לי עליו המלצות מחברים טובים אחד מהם טיפל ב 2 רכבים ועבר איתם יותר מ 320 אלף ק"מ במצטבר.

איתמר,

האם לדעתך ג'אז 2015 המחיר שלה בשוק הרחב (יד 2) בין 59ל-65K

תקין? שאדע אם להתחיל לחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מחיר הוגן לג'אז צורה חדשה.

שוב, צריך להתמקח. וכמו שכתבתי לך בין הסניפים של אותה רשת היו הבדלים במחיר על אותו רכב בדיוק.

צריך להמתקח, לבוא לסוחר ולהציב לו עובדה מה אתה רוצה.

בהצלחה בחיפושים!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש לך WAZE במערכת הזו? אני לא הצלחתי להתקין וכשפניתי לשירות הלקוחות של מאיר, הפנו אותי לאדי מערכות ושם בכלל הציעו לי להחליף את המערכת הזו כי טענו ששלי לא תומכת בהתקנת WAZE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי waze לבד , אבל זה נתקע כל הזמן.

האנדרואיד שיש בג'אז הוא פח.

אופציה נוספת זה לשקף את המסך של הנייד באמצעות כבל hdmi.

החסרון זה שאז החיבור של הנייד לכבל מונע ממך להטעין את הטלפון , והוויז טוחן לך את הסוללה.

כמה ביקשו ממך על החלפת המערכת למשהו נורמלי?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא ביקשתי הצעת מחיר. איך הצלחת להתקין? לקחת את הקובץ APK וחיברת עם USB?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית לי חשק להחליף לג'אז, גם אנחנו זוג עם 2 ילדות קטנות, ואין לי צורך בעגלה וגם לא ברכב גדול (אני כרגע מתנייד ברנו אספאס).

השאלה איך הרכב בנסיעות ארוכות? יוצא לנו לנוסע בין פעם בשנה לפעמיים 800 ק"מ לכיוון (שוויץ אוסטריה).

מביחנת רעשים במהירות גבוהה, הבידוד מספק או שיש צורך להוסיף בידוד?

כרגע ברנו מעל ל120 צריך לדבר בקול חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לעשות נסיעת מבחן ולהחליט בעצמך.

אני חושב שהיא לא רועשת ודיי שקטה (הרכב הקודם היה יונדאי I20 ויחסית אליו ההונדה שקטה יותר בשיוט, אבל בהאצה לא כ"כ שקטה בגלל הגיר הרציף), אנחנו כל יום נוסעים בבין עירוני ובמהירות שיוט אני חושב שהיא דיי שקטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...