Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז 2015 - שרשור סקירה ותחזוקה מתעדכן

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה שתמצא רכב כלבבך,

אבל בינתיים תעשה שירות לקהילה - מאחר ומכרת את הרכב לסוחר, שבטוח יתקן את הרכב - וידע להעביר אותו הלאה...

אז אם תוכל תעלה דיווח + תמונות לאתר "משומשת", אולי תציל מישהו מפה מהמציאה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tepic כתב:

מצטער לשמוע על הסוף העגום.

מסכים עם הסיכום שלך למרות שכבעלים של גאז קומפורט איני מבין את ההשוואה לרכב יוקרה. בכלל לא.

מחילה לא הסברתי נכון. הכוונה שביחס ליאריס למשל זה מרגיש רכב יוקרה. אני עכשיו עם יאריס חליפית מהביטוח ואמנם המנוע 1500 מרגיש נמרץ יותר אבל איפה תא הנוסעים של בגאז ואיפה היאריס. אפילו מרים שמשות אין ביאריס שבפיגו 1.2 ידנית אקסס שלי יש...

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, nev כתב:

יאריס היא אכן ספרטנית. הג'אז אמינה ועם ניצול מקום פנימי לא הגיוני למכונית בגודל כזה.

המנוע והגיר שם זוועתיים. לא פחות מזה.

המנוע והגיר מצוינים, פשוט ממש לא מכוונים עבור מישהו שמחפש חווית נהיגה.

הנסיעה חלקה, יש את הכוח כשצריך והצריכת דלק לא פחות ממצוינת.

בהנחה וזוכרים שמדובר ברכב אמהות\משפחתי שמכוון לפרקטיות  - אז המנוע וגיר האלה ממש מתאימים לחבילה.

וכן, באופן אישי אני ממש לא מתחבר לגיר, לאשתי אין תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מחפש חווית נהיגה, הרכב פשוט לא סוחב. נקודה.

ברגע שיוצאים מחוץ לעיר וחס וחלילה אם מעיזים לעלות לירושלים צריך להרוג את הרכב כדי שיזוז. צריכת הדלק אכן טובה, זה בא על חשבון שאר הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2022 בשעה 14:21, nev כתב:

וחלילה אם מעיזים לעלות לירושלים צריך להרוג את הרכב כדי שיזוז. 

שנת 2022 ועדיין יש אנשים שאומרים את זה 🤦

לפני חודש עליתי לירושלים עם הפאביה שלי, רק 86 כס בצעירותה. 

היא לא מתה, ואף אחד גם לא נתקע מאחורי,

היו כמה זקנים עם הקאמרי/פריוס/פאסט שלהם שנתקעו בשמאלי על 70 כנראה בשביל לא להרוג את המנוע, who knows?! 

עריכה אחרונה על ידי rev-Match

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מה שאתה רוצה, השתמשתי ברכב הזה מהעבודה. נהג יחיד עם קצת מטען היה קשה לו. כמה מבוגרים + תא מטען מלא והוא באמת מתנהג כמו רכב משנות ה70.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו גאז 2016 שמורה ואהובה הלכה בתאונה, אחרי לא מעט חיפושים והבנה שאין אלטרנטיבה נקנתה גאז 2018. 
האוטו איטי, לא סוחב וכל מילה נוספת תתאים. אבל הניצול מקום הפנימי פשוט בלתי נתפס - בתוך העיר 5 נפשות, אנחנו מעדיפים לנסוע בגאז על פני המאזדה 3.
אם הייתה משפחתית עם ניצול פנימי כזה הייתה בראש הרשימה להחליף את המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...