Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז 2015 - שרשור סקירה ותחזוקה מתעדכן

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, halperin96 כתב:

למה הקדמת את הטיפול?

לא הקדמתי, טיפול קודם בוצע ב 61500 ק"מ ועכשיו בוצע טיפול נוסף ב 75800.

הרכב נרכש עם ק"מ נמוך אז בוצע טיפול שנתי למרות שהק"מ היה נמוך בגלל זה ב 75K ביצעו טיפול של 90K. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן!  אני בדיוק מחפש ג'אז ונתקלתי בפוסט הזה. רציתי לשאול אותך קודם כל-מה עם הרכב? אם יש משהו חדש.

מבחינת הביצועים-זה עד כדי כך מבאס? אני רגיל לפלואנס דיזל. אני מחפש בעיקרון רכב כמה שיותר אמין וזול לתחזוקה וגם בטיחותי. מה אתה חושב על יאריס לעומת הג'אז? 

ואם לקנות, שווה לדעתך לחפש יד 2 יחסית חדשה או לספוג ולקנות חדשה לגמרי? זה מאוד יקר פשוט ויש ירידת ערך רצינית לאוטו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Michael1996 כתב:

אהלן!  אני בדיוק מחפש ג'אז ונתקלתי בפוסט הזה. רציתי לשאול אותך קודם כל-מה עם הרכב? אם יש משהו חדש.

מבחינת הביצועים-זה עד כדי כך מבאס? אני רגיל לפלואנס דיזל. אני מחפש בעיקרון רכב כמה שיותר אמין וזול לתחזוקה וגם בטיחותי. מה אתה חושב על יאריס לעומת הג'אז? 

ואם לקנות, שווה לדעתך לחפש יד 2 יחסית חדשה או לספוג ולקנות חדשה לגמרי? זה מאוד יקר פשוט ויש ירידת ערך רצינית לאוטו 

שווה לקנות רכב בן 3-4,הבסיס של הרכבים האלה אמין ולא צפויות הוצאות אחזקה גבוהות מידי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הכל תקין תודה לאל, כמו שכתבתי טיפול אחרון מלפני חודש ו...זהו. אין בעיה לרכוש רכב בן 3, כמו שאני רכשתי עם ק"מ נמוך. 

צריך הרבה סבלנות ולא להיכנע לסוכני מכירות שרוצים לדחוף לך רכב מליסינג עם 100 אלף ק"מ במחיר מחירון.

לגביי כוח, אתה תרגיש בהבדל אם אתה יורד מפלואנס דיזל. אם אתה משייט ב 90-100 זה לא מפריע. אבל אם אתה נוסע בתוואי הררי אולי כן 

בעיקר בגלל הרעש של הגיר הרציף. 

תנסה לבדוק עם אחד הסוכנויות אם יכולים לתת לך לנהוג על הרכב קצת כדי להרגיש אותו. 

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, itamarg כתב:

כרגע הכל תקין תודה לאל, כמו שכתבתי טיפול אחרון מלפני חודש ו...זהו. אין בעיה לרכוש רכב בן 3, כמו שאני רכשתי עם ק"מ נמוך. 

צריך הרבה סבלנות ולא להיכנע לסוכני מכירות שרוצים לדחוף לך רכב מליסינג עם 100 אלף ק"מ במחיר מחירון.

לגביי כוח, אתה תרגיש בהבדל אם אתה יורד מפלואנס דיזל. אם אתה משייט ב 90-100 זה לא מפריע. אבל אם אתה נוסע בתוואי הררי אולי כן 

בעיקר בגלל הרעש של הגיר הרציף. 

תנסה לבדוק עם אחד הסוכנויות אם יכולים לתת לך לנהוג על הרכב קצת כדי להרגיש אותו. 

מבחינת רעש הגיר אני לא מפחד, הדיזל שלי הרעישה מפה ועד לשמיים וזה לא הפריע לי בכלל. 

כמה ק"מ היו לאוטו כשרכשת? ראיתי רק שרשמת שחיפשת עד 40 אלף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רעש לא מפריע, אתה תהיה בסדר.
שים את ההילוך על ספורט ותלחץ עד הסוף.
הרכב יסחוב בכבוד כל עליה.
תאוצה מאפס למאה סביב 12 שניות.
סביר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקנה אחת מליסינג עם 100 אלף ק"מ במחיר טוב זו גם עסקה טובה לדעתי.

כשקניתי רכב הפער בין רכב עם 50-60 אלף קמ לאחד עם 100-110 אלף היה 10-15 אלף שקל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2020 בשעה 11:40, Michael1996 כתב:

מבחינת רעש הגיר אני לא מפחד, הדיזל שלי הרעישה מפה ועד לשמיים וזה לא הפריע לי בכלל. 

כמה ק"מ היו לאוטו כשרכשת? ראיתי רק שרשמת שחיפשת עד 40 אלף. 

לרכב היה 37000 ק"מ.

צריך הרבה סבלנות. אגב כמו שכתבתי בהתחלה, ההבדל בין סוכן אחד לסוכן אחר של אוטוסנטר בסניפים שונים היה משמעותי במחיר, ככה שצריך הרבה סבלנות וגם לא לפחד להתמקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, itamarg כתב:

לרכב היה 37000 ק"מ.

צריך הרבה סבלנות. אגב כמו שכתבתי בהתחלה, ההבדל בין סוכן אחד לסוכן אחר של אוטוסנטר בסניפים שונים היה משמעותי במחיר, ככה שצריך הרבה סבלנות וגם לא לפחד להתמקח.

מחזק את איתמר.

גם אני חיפשתי גאז במשך הרבה זמן, כאשר רוב ההיצע היה מכוניות במצב לא משהו.

לאחר חודשיים, תוך צירוף מקרים מצאנו מישהו שמכר את הגאז שלו, בת 4 עם 10,000 קמ בשעון, חונה בצל ועם קבלות שעבר טיפול כל שנה על השעון, בבדיקה בקומפיוטסט הרכב יצא ללא שום הערה. האיש קיבל מאיתנו מחיר מחירון.

סיבת ההחלפה אגב היתה קניית ג'אז חדשה, סתם כי כל 4 שנים הוא מחליף גאז ישנה בחדשה...

הסבלנות משתלמת

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב- 20000 שקל אפשר למצוא רכבים עם 50 אלף קילומטר ופחות ומטופלים במוסך מורשה יבואן, במיוחד אם "מתפשרים" על גיר רגיל.

הסוכנים עובדים באותה שיטה: גם אם תביא להם 200 אלף שקל יגידו לך שזה לא מספיר וינסו קודם כל לדחוף לך את כל הנבלות השחוטות או אלו עם הפגיעות שלדה,

כי רובם עובדים לפי בונוסים, על כל נבלה שהם מוכרים הם מקבלים יותר בונוס (מישהו שעובד בחברה גדולה אמר לי זאת בפירוש).

בקיצור צריך לא להתייאש. 

הסבלנות משתלמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

אפצ'י. בוצע טיפול 90000 ק"מ לפני כחודשיים במוסך בני את דוד, מורשה הונדה אשקלון. עלות הטיפול 1360 ש"ח.

בנוסף הוחלפו זוג צמיגים קדמיים - Falken ze310.

הרכב עומד על 93000 ק"מ כיום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב אז לא עדכנתי המון זמן. 
הטיפול האחרון בוצע ב 105000 ק"מ במוסך בני את דוד מורשה הונדה, טיפול גדול כולל ברקסים שעלה ביחד עם הברקסים כ- 2100 ש"ח (את הברקסים אני רכשתי, של ברמבו).

לצערי, נאלצנו להיפרד מההונדה בשבוע שעבר מוקדם מהצפוי עקב פגיעה חזקה מאחור (הצפי להחלפה היה לפחות עוד שנה וחצי-שנתיים). 

אני מחפש עכשיו בנרות ג'אז כזו, ואני יכול לומר שבאמת זה אוטו מדהים למרות שהמנוע חלש, הוא מתוכנן בצורה גאונית וברמת אבזור קומפורט הוא מרגיש כמו רכב יוקרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...