Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני זוכר נכון, אתה צריך לתת חשבון paypal או כרטיס אשראי כשאתה נרשם לחודש ניסיון.

אז רק מייל נוסף לא יעוזר לך.

ובלי קשר, מה אתה מתכנן לעשות, בכל חודש לפתוח מייל חדש כדי להירשם שוב?

נראה טרחנת מיותרת בשביל 30₪, אבל אם זה יתן לך הרגשה טובה שהצלחת "לדפוק את המערכת", אז סבבה מה שעושה לך את זה..

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש שם שתי סדרות מומלצות בחום.

Happy

שוטר לשעבר אלכוהוליסט שנהיה רוצח שכיר, שיש ייצור דמיוני שמלווה ומכוון אותו, מחפש ילדה שחטפו אותה

Russian Doll

סדרה הזויה על בחורה מוזרה ומצחיקה, שחיה בניו יורק, וקורים לה דברים הזויים. לספר יותר מזה פשוט לקלקל את העלילה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרומו שלהם, אבל הביקורות לא היו משהו. אני אבדוק.

אני רואה עכשיו את Titans סדרה מעולה. מפתיעה ואפלה.אל תשימו לב לפרומו הגרוע שעשו לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שנטפליקס מזהה את החשבון לפי כתובת המייל נכון? אם כך, כיוון שהם נותנים חודש חינם, במידה ואני פותח מייל נוסף ונרשם איתו, זה יתן לי עוד חודש חינם או שזה יזהה שכבר השתמשתי בזה?

ההרשמה עם כרטיס אשראי. החיוב יתבצע רק בתחילת החודש השני לשימוש, החודש הראשון חינם.

אם אתה ממש בקטע חזק של לדפוק את המערכת על 40 ₪ (בחיאת זומזום, אם כבר לצפות אז כמו בנאדם ב-fhd),

אתה יכול לצפות כמו משוגע במשך חודש, להפסיק ל-12 חודשים, ולהירשם שום לחודש ניסיון כעבור שנה ללא תשלום. אידיוטי אבל עובד מניסיון. :-D

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי - לא עובד.

בפעם השניה שאתה נרשם, מחייבים אותך. הם לא טיפשים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שנטפליקס מזהה את החשבון לפי כתובת המייל נכון? אם כך, כיוון שהם נותנים חודש חינם, במידה ואני פותח מייל נוסף ונרשם איתו, זה יתן לי עוד חודש חינם או שזה יזהה שכבר השתמשתי בזה?

מיותר לחלוטין ולא יעיל.

הם מזהים לפי חותמת מחשב/ים. גם חוסמים שירותי VPN למי שמעוניין לצפות בתכנים שניתנים לארצות אחרות.

(יש עיניין זכויות יוצרים וזכויות שדור בכל מדינה)

לדעתי הם מצויינים בסדרות פחות בסרטים,

אני אישית מנוי וממעט להיכנס כמעט בכלל,הבת חובבת סדרות נהנת ומתעקשת על המנוי.

סה''כ מומלץ מאד, איכותי, ומחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי - לא עובד.

בפעם השניה שאתה נרשם, מחייבים אותך. הם לא טיפשים.

אז לא חיכית 12+1 חודשים. עובד. בדוק.

שאעלה פירוט אשראי?

עם אותו חשבון, אגב.

(לא שזה משנה כן? סתם דוגמה לעסק אמריקני עם המון סבלנות וגב כלכלי.)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי נטפליקס UHD עולה 50 ש"ח בחודש, לא 30 ולא 40.

ד"א, מי שמעוניין בקניית מנוי UHD לשנה ב 15 ש"ח לחודש, אפשר לשלוח הודעה פרטית8)

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי HD עולה 40₪ לשנה ומנוי 4K עולה 50.

איך ב 15? אתה עשית מנוי ואתה מוכר לאחרים את האפשרות להתחבר עם הסיסמה שלך ולצפות ביחד איתך?

Screenshot_2019-02-09-04-59-46-459_com.android.chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלויזיה שלי בת 3 ולא סמארט.

ראיתי פה באלטעזאכן סטרימר של שיומי, זה יתאים?

כן
מנוי נטפליקס UHD עולה 50 ש"ח בחודש, לא 30 ולא 40.

ד"א, מי שמעוניין בקניית מנוי UHD לשנה ב 15 ש"ח לחודש, אפשר לשלוח הודעה פרטית8)

מכירים את accountbot

זה לא 15 בחודש אלא 4~, איך הגעת ל15?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיתי, אתם מספסרים בסיסמאות לחשבונות גנובים ממקורות מפוקפקים ?

עד כדי כך אתם נואשים לא לשלם את ה 40 שקלים האלה?

בלי קשר, לא הייתי נותן את מספר כרטיס האשראי שלי או פייפאל למישהו שמוכר משהו כזה, בואו נגיד שיושרה זה לא הצד החזק שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר שעומד בפני הרצון של ישראלי לדפוק את המערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Russian Doll

סדרה הזויה על בחורה מוזרה ומצחיקה, שחיה בניו יורק, וקורים לה דברים הזויים. לספר יותר מזה פשוט לקלקל את העלילה.

Russian doll בהחלט נחמדה, בלי יותר מדי מיינדפאק, אהבתי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Russian doll בהחלט נחמדה, בלי יותר מדי מיינדפאק, אהבתי.
מצחיקה. כתובה טוב. משוחקת טוב. מצליחה לשחק על גבול הקיטש.

כיף.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמעט ברצף,אהבתי את השחקנית והאמא החורגת,בפרק האחרון כבר לא הבנתי מי נגד מי...:roll:

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...