Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קולנוע יפני זה אני. הזאנר החביב עלי ביותר, זה קולנוע זר ויפני היהלום שבכתר (לדעתי האישית)

והמלצות עדיף בטופיק המתאים או בפרטי.

בנטפליקס לא תמצא כלום כמעט בתחום הזר,

אכנס ואבדוק שוב ליתר ביטחון.

טוב,לא מצאתי סרטים יפנים רק סדרות ואני לא צופה בסדרות.

עריכה,

וואאוו החמור עדיין חי ונושם? אני זוכר אותו ממזמממממן היה מאד איטי 30-50 K''B חח

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק,דווקא יש תכנים זרים. יש ספרדי,הודי,קוריאני, יפני (בודדים/סדרות) ועוד. לא הרבה אבל יש. ספרדי יש בשפע, ובצדק.

חוץ מזה שהקולנוע היפני לא עשיר ומפותח מספיק כדי שיעמוד במרכז הבימה. (באנימציה? כן)

יש להם כמה הברקות פה ושם - לא יותר. דווקא הסיני/קוריאני יותר מעניין לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כלום? לא מדויק. יש ספרדי,הודי,קוריאני, יפני (בודדים/סדרות) ועוד. לא הרבה אבל יש.

ספרדי יש בשפע, ובצדק.

שכחת לכתוב את הזמנים שכול יום שישי בערב ראינו סדרות בערבית בערוץ 1.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק,דווקא יש תכנים זרים. יש ספרדי,הודי,קוריאני, יפני (בודדים/סדרות) ועוד. לא הרבה אבל יש. ספרדי יש בשפע, ובצדק.

חוץ מזה שהקולנוע היפני לא עשיר ומפותח מספיק כדי שיעמוד במרכז הבימה. (באנימציה? כן)

יש להם כמה הברקות פה ושם - לא יותר. דווקא הסיני/קוריאני יותר מעניין לטעמי.

נכון, יש כמה.

בתגובה שלי כיוונתי לדרמות יפניות בלבד.

איזה סרט סיני מומלץ בנטפליקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמובן צרפתיים שהם לא פחות איכותיים, ששכחתי להזכיר.

בכל אופן יש כמה יפנים, אבל רובם סרטי קרבות שאתה לא אוהב, אני כן.

למה אין? תעשה חיפוש על סרטים יפנים ותבין לבד כמה הם דלים בתוכן איכותי. ספרדי? זה סיפור אחר.

לא נזכיר את פדרו אלמודובר שאתה כן אוהב למשל.

יש רשימה שצירפתי כאן לסרטים ספרדיים שבאמת אין להם סרטים שיכולים להתחרות באיכות הזו (אתה מוזמן לבדוק) וזה לא קשור לטעם, אלא לאיכות. (יש פרמטרים שבוחנים סרטים, לא רק חוויה אישית)

כאמור אין בנפליקס סרטים יפנים ופירטתי את הסיבות. מה שכן יש, כנראה לא יתאים לך. (גם לי לא)

למשל, Blade of the Immortal (שוב קרבות שבזה הם טובים) "נשיקה שובבה 2 אהבה בטוקיו"

"תסתכל לי בעיניים" "פעמיים" תעודה, וכל השאר אנימציה. למה? כי אין ממש.

היפנים מוציאים מדי פעם סרט ראוי לצפייה שזוכה בכמה פרסים, לא מעבר לזה.

חבל סתם להיתקע במה שאין.

פעם היה גאון ששמו אקירה קורוסאווה שהוציא תחת ידיו כמה סרטי איכות שנשארו לדורות.

אחריו, לא היה מישהו שימשיך את השושלת. אולי טקאשי קיטאנו שיצר סרטים מסוגננים ויפים. (אולי שכחתי עוד מישהו? בגלל השעה)

בסרטי אנימציה היפנים גדולים,בזה אין ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה גאון ששמו אקירה קורוסאווה שהוציא תחת ידיו כמה סרטי איכות שנשארו לדורות.

אחריו, לא היה מישהו שימשיך את השושלת. אולי טקאשי קיטאנו שיצר סרטים מסוגננים ויפים.

אני לא צופה בהרבה סרטים זרים, אבל תעשיית הקולנוע של הונג-קונג מפיקה לא מעט סרטים טובים, אפילו משפיעים.

The Chaser, למשל, הוא מותחן פשע נהדר - מזכיר לי קצת את Se7en; ו-Infernal Affairs הוא המקור ל-The Departed המצוין של המאסטר (מרטין סקורסזה).

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, לכן ציינתי שאני מעדיף את הקולנוע הסיני/קוריאני. אין בכלל מה להשוואת אותו

לקולנוע היפני.

אני אישית חי ונושם קולנוע זר, עוד בתור ילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לכתוב את הזמנים שכול יום שישי בערב ראינו סדרות בערבית בערוץ 1.

לא סדרות, אלא סרט ערבי בשישי בערב שכולם היו מתכנסים בבית לפני ארוחת ערב.

היה טקס שלם. טוב, גם עמדנו בתור לראות סרט הודי או טורקי בקולנוע. היו זמנים.

אבל לא הייתה אלטרנטיבה אחרת, כי היה רק ערוץ 1 בודד. (חוץ מחדשות בערוץ ירדן בעברית צחה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נתחיל הורדות....

ממליץ לכולכם לראות את סרטי האנימה של הבמאי הייאו מיאזאקי (הטירה הנעה,המסע המופלא,פוניו על הצוק ליד המים ועוד..) סרטים מדהימים למבוגרים ולילדים (חיכיתי שהבת שלי תהיה מספיק גדולה להצטרף אליי ואכן - גם היא "נדבקה" בחיידק)

לא מדובר על אנימציה באיכות פיקסר כי אם אנימציה מהדור הישן והטוב,הסיפורים מאחור הם הממגנטים.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נתחיל הורדות....

ממליץ לכולכם לראות את סרטי האנימה של הבמאי הייאו מיאזאקי (הטירה הנעה,המסע המופלא,פוניו על הצוק ליד המים ועוד..) סרטים מדהימים למבוגרים ולילדים (חיכיתי שהבת שלי תהיה מספיק גדולה להצטרף אליי ואכן - גם היא "נדבקה" בחיידק)

לא מדובר על אנימציה באיכות פיקסר כי אם אנימציה מהדור הישן והטוב,הסיפורים מאחור הם הממגנטים.

תומר

אני דווקא הגעתי אליו דרך הבת שלי... היא חובבת האנימציה ביננו.

הוא מבריק

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר

בהחלט, אחד מבמאי האנימציה המוערכים והמשפעים ביותר בעולם.

לא זוכר את הפעמים שראיתי אותם. (עדיין אצלי, יש סרטים שאני לא מוחק לעולם)

לפני כמה שנים הבן שואל אותי אם ראיתי את הסרטים של הייאו מיאזאקי? אמרתי בוודאי

כך מצאתי את עצמי שוב צופה בהם בחברתו. מדהים איך סרט אנימציה עשוי טוב,יכול לרגש אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה המלצה על הרבה סרטים בספרדית, לדעתי חסר פה את El laberinto del fauno.

לגבי סדרות, אם למישהו לא יצא לראות את Band of brothers - זוהי דרמת מלחמה מופתית לטעמי.

ההמלצות בפורום הזה גרמו לי להתמכר לסדרות משטרה בריטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרות זה ממכר, רק הבעיה שאנחנו לא ממש בפורום הנכון. יש שרשור ייעודי על סדרות באוף-טופיק.

(צריך להעביר לשם את כל ההמלצות כי כאן הן הולכות לאיבוד)

למה לא המלצתי על El laberinto del fauno? כי לא אהבתי במיוחד. יותר נכון לומר שלא ממש גיבשתי

דעה סופית על הסרט. יש בו דברים נפלאים, לצד דברים פחות נפלאים. (דילמה)

אני יודע בוודאות שהסדרה Band of brothers סדרת מופת. כל פעם שאני מתחיל לראות (ראיתי עד פרק 2 וחצי) אני קופץ למשהו חם שיצא ישר מהתנור. זו בעיה אצלי -אני צריך מוזה מתאימה לסדרה הזו. (ולא רק לה)

זה קרה לי אגב גם לפני שבועיים בערך,המשכתי עם הסדרה, ואחרי רבע שעה עשיתי קפיצת באנג'י

לסדרה מטורפת/נפלאה/איכותית - Tabula Rasa> שהשאירה אותי עם הלשון בחוץ.

מומלצת בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי אחים לנשק ניסיתי לראות את פסיפיק בצפייה שתשתווה אליה, לא קרה. [emoji2369]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...