Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף לשלם 50 שקל על נטפליקס מאשר לשלם 10 שקל על מנוי לשירות תוכן פיראטי.

לשלם על תוכן פיראטי זה פשוט מרגיש רע ושפל.

תוכן פיראטי צורכים אך ורק בחינם. גם אם אתה משלם לפיראט אגורה בשנה, זה עדיין רע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את הסרט? כי לי יש הרבה ביקורת עליו. (שלילית)

התחלתי בהפסקת הצהרים ואסיים היום בלילה. מה שראיתי ב 30 דק' הראשונות נראה מאד מעניין

אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לשלם 50 שקל על נטפליקס מאשר לשלם 10 שקל על מנוי לשירות תוכן פיראטי.

לשלם על תוכן פיראטי זה פשוט מרגיש רע ושפל.

תוכן פיראטי צורכים אך ורק בחינם. גם אם אתה משלם לפיראט אגורה בשנה, זה עדיין רע.

לא חינם ולא בתשלום הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סדרות מומלצות בנטפליקס -

White Gold - קומדיה מצחיקה בטירוף על אנשי מכירות של חלונות (אמיתיים, לא המערכת הפעלה) באנגליה של תחילת שנות השמונים. לצערי הרב, כנראה שלא תהיה עונה שניה (https://variety.com/2017/tv/global/bbc-pulls-agatha-christie-special-with-ed-westwick-1202611898/)

Wanted - סדרת פעולה אוסטרלית חזקה ביותר. מומלץ למי שנהנה מנרקוס.

באופן כללי, בחצי שנה האחרונה נטשתי את נטפליקס כמעט לחלוטין לטובת אמאזון, מכיוון ששירות הוידאו שלהם כולל קלאסיקות של HBO וגם ככה מגיע ביחד עם המנוי Amazon Prime של המשפוחה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהומלץ פה קודי אז ללא הרבה בררה ותחת הנסיבות הייתי צריך להתקין אותו כדי לצפות בתכנים.

התקנתי בילד חי ועובד שעובר עדכונים פעם לכמה ימים.

אני לא מבין מה בכלל ממליצים עליו אבל הוא פשוט לא עובד. חוץ מערוצי עידן + תכנים אחרים לא ניגשים ולרוב הסורסים מתים.

אני אקח מהטופיק הזה המלצה לכמה סדרות שהמלצתם, אבל זה עדיין לא מחליף את החוסר בסדרות שאנחנו רגילים לצפות בהם.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

זו בהחלט צרכנות, לא בטוח לגבי הנבונה. לעיתים קרובות מדי התחושה היא שקודם רוכשים מנוי לנטפליקס ואז מנסים ממש חזק להצדיק את ההשקעה. בערך כמו עם אלקסה ושות', או כל מוצר 'חובה' אחר לבעלי disposable income.

כי אני לא פיראט, וגם כי הממשק של קודי נכה.

1. לא ניתן להתרשם מהתכנים בנטפליקס ללא להירשם לשירות.

2. חודש ראשון חינם והביטול ממש פשוט, פשוט כמו לבטל את הפריים של אמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטים מומלצים בנטפליקס כי אין VOD ביום כיפור?

נטפליקס מבריקים בסדרות, בסרטים הם מדשדשים מאחור - למרות ניסיונות חוזרים ונשנים שלהם

להיות טובים גם בקטגורית הנ"ל. ראה את שיתוף הפעולה אחרון שלהם עם האחים כהן

סרט שיוצא בקרוב - The Ballad of Buster Scruggs. נראה טוב, אבל אין לי ציפיות (כרגע) עקב אכזבות עבר.

אולי זו פריצת דרך שלהם בקטגוריה? ימים יגידו.

[video=youtube_share;_2PyxzSH1HM]

מה בכל זאת. (למרות שלא ציינת ז'אנר מועדף,אנסה)

בשליפה מהירה,

* The Invisible Guest. (חובה)

* Palm Trees in the Snow.

* Beasts of No Nation. (מסמך חשוב)

* The Bar. ( הפתיעה אותי לטובה)

* Sara's Notebook. (סביר)

* Smoke & Mirrors. (לא מתאים לכל אחד)

* The Duel. (שחקנים מצוינים נופלים שוב על הפקה בינונית)

* The Outsider. (אקשן סביר)

* Extinction. (לא רע בככל)

* How It Ends. (נחמד למדי)

אם אתה חובב קולנוע אמיתי? זה הזמן אולי לראות כמה קלאסיקות באמת?

ממה שקיים בנטפליקס. אם לא ראית? זה הזמן.

למשל The Shining או Se7en. (ויש עוד כמה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

יוחאי כתוב עוד המלצות לסדרות/ סרטי תעודה בנט פליקס.

כרגע אני רואה את הסדרה על מלחמת וויאטנם, ולפני כן את הסידרה על בובי קנדי.

בעיקר צופה בדוקומנטריים על מוזיקה. באופן כללי יש לזכור להפעיל שכל ישר כשצופים בדוקמנטריים, כי תלוי מי עשה אותם (אבל זה לאו דווקא קשור לנטפליקס עצמם).

הסדרה של סיינפלד על "קומיקאים במכוניות נוסעים לשתות קפה" מוצלחת, כי הפרקים באורך קצר מספיק בשביל להנות ממנה, וגם כי סיינפלד עצמו כבר הגיע למעמד שהוא לא צריך להתנצל או להתחנף לאף אחד, ולכן יש לו (פחות) פילטרים, שזה נדיר לחלוטין בטלוויזיה האמריקאית.

אם כבר יש זמן לראות סדרות עלילתיות, אז כן - מעדיף סדרות בריטיות אבל לא אפסול אמריקאיות. בכל אופן, אם לא קיים תוכן (נגיד, למי שחייב את משחקי הכס), תמיד אפשר להוריד חד פעמית, לראות ולזרוק.

לאחרונה מצאתי גם מופע של ריצ'רד פריור, שהיה קומיקאי משכמו ומעלה (כשלא היה שיכור או מסומם):

יש הרבה מופעים כאלה של קומיקאיים אחרים, למי שמעניין אותו, ולדעתי (שוב) הבריטים עדיפים על עמיתיהם האמריקאים. אבל זה כבר עניין של טעם.

מוסיף ומחזק בקשר לנטפליקס - זה הרבה יותר נוח קודי, שלא לדבר על חוקי. השירות שלהם מעולה, ובכלל - היום כל מה שצריך בבית זה אינטרנט אמין ומהיר. זהו.

נטפליקס, ספוטיפיי, האשה רואה ערוץ עשר לפעמים (דרך האתר שלהם). מה עוד צריך? למעשה נהייתי חוקי לחלוטין, כשלפני כשבועיים קניתי חבילת onedrive של מיקרוסופט אז גם האופיס נהיה חוקי.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא ניתן להתרשם מהתכנים בנטפליקס ללא להירשם לשירות.

2. חודש ראשון חינם והביטול ממש פשוט, פשוט כמו לבטל את הפריים של אמזון.

סבבה, הגיוני שניסית. אני פשוט אומר שזה לא בהכרח מעניין לכולם ולכן אין צורך להרגיש שפספסת משהו. יש מי שעובר לשם כי זה במודה, אחרים (כמוני) מנסים תקופה ומגיעים למיצוי, ויש גם אנשים שלא מוצאים שם מספיק 'תכנים' (שונא את המילה הזאת) אטרקטיביים כדי להמשיך לשלם. הכל לגיטימי, כל עוד אתה מקבל את ההחלטה שלך באופן עצמאי ולא על סמך שיקולים זרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשתמשי הנטפליקס חובבי הרכב, עלתה לאויר עונה של סדרה בשם

Gotham Garage!

סדרה חביבה על רכבים, חוץ מזה אני מאוהב במומחית מנועים שלהם!

constance-nunes-promo.jpeg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב, נטפליקס זה לחובבי סדרות. מבחר הסרטים הזמין בארץ דומה לזה הקיים בווידאומטים, למי שזוכר. כמה בלוקבאסטרים והשאר סרטים בשביל להעביר את הזמן.

אני פחות בקטע של סדרות, ולכן נרשם לנטפליקס פעם ב-13 חודשים כדי להשלים פערים בכל מיני סרטים.

מה שאותי אישית מעצבן בכל שירות שהוא,

הוא האיכות הלא מספקת, גם בווידאו אבל בעיקר בסאונד (זה בשבילך, דריש) - מה שמוביל לרכישות בלו ריי משומשים...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה ממנוי הנטפליקס שלי - מבחר גדול של סדרות וסרטים, איכות טובה, ממשק מעולה ומהיר (מריץ על מיבוקס) והסטרימינג תמיד עובד חלק.

אבל לדעתי, צריך בנוסף בשביל להשלים את החבילה גם מנוי לטלוויזיה אינטרנטית (סלקום, סטינג וכו').

יש כל מיני סדרות, אפילו פופולריות, שלא קיימות בנטפליקס (לדוגמה: silicon valley) שקיימות בשירותים הנ"ל.

כמובן שיש שם גם הרבה יותר סדרות וסרטים ישראליים מנטפליקס, כולל סדרות מקור של יס בחבילה של סטינג.

בנוסף, ניתן לראות שם ערוצים ישראליים עם אופציה של לראות כל מה ששודר בשבוע האחרון בכל רגע (מה שלא קיים אפילו בחבילות היקרות של הוט ויס).

סלקום TV עולה 100 ש"ח לחודש לחבילה מלאה. בסטינג אפשר לבחור חבילות בודדות ולשלם בהתאם (חבילה של סרטים עולה 40 ש"ח, חבילה של סדרות עולה 40 ש"ח ויש עוד כמה) או לבחור את החבילה המלאה ב100 ש"ח.

גם אם עושים מנוי לנטפליקס ולוקחים חבילת סדרות וסרטים בסטינג, יוצא בערך 120 ש"ח שזה עדיין הרבה יותר זול מיס והוט ומקבלים תמורה הרבה יותר גדולה.

לדעתי למי שחובב טלוויזיה, שווה לשלם את הסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשתמשי הנטפליקס חובבי הרכב, עלתה לאויר עונה של סדרה בשם

Gotham Garage!

סדרה חביבה על רכבים, חוץ מזה אני מאוהב במומחית מנועים שלהם!

[ATTACH]509643[/ATTACH]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

לגמרי !

המכונאית הזו סקסית ברמות על !

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...