Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיצור' date=' מה אני מפספס?[/quote']

אתה מפספס את הפרסטיז' של לבוא למשרד ולספר לכולם שיש לך נטפליקס, אחרי שיס והוט הגנבים עשקו אותך במשך שנים. זה עדיין סמל סטטוס לכל דבר, במיוחד בשכבות גיל והכנסה מסויימות.

התמכרתי לאחרונה ל-SUITS. ממליץ.

ספויילר: בסוף רייצ'ל מתחתנת עם יורש העצר הבריטי. :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביאסתם אותי על suits...הרבצתי 2 עונות בשבוע :roll:

californication הישנה והטובה קורעת אותי מצחוק כל פעם מחדש...ממש מילון מדובר לסלנג אמריקאי.

לא מבין את העניין הגדול מבית הנייר..ראיתי 2 פרקים וירדתי מזה מהר מאוד...פריצה למטבעה המלכותית בכזאת קלות? נו באמת...

תומר

אין לך מה להתבאס,אתה נהנה מהסדרה Suits? תמשיך,זה לא אמור להשפיע עליך.

יש עוד כמה אנשים בעולם שכן אוהבים אותה. (אתה לא היחידי)

הנה דוגמה חייה "בית הנייר".

להתחיל לדבר על היגיון בסרטים/סדרות? אז צריך לפסול 90% מהסרטים/סדרות. באמת שאין צורך.

בסה"כ פנטזיה שעוזרת לך לשחרר לחצים בחיי היום יום. רוצה מהות? וותר על סדרות ותתמקד

בסדרות תעודה/ספרים/פודקאסטים וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מיני סדרה, לכן היא מסתיימת בעונה בודדה.

omricn, הרשימה שהצגת פוגעת בול לטעם שלי. סיימתי אותן מזמן

מלבד > Line of Duty ו > Sherlock. (פרשתי באמצע עונה ראשונה)

רוב זמני הפנוי מוקדש (לרוב) לסדרות בריטיות. כי הן מבוססות על תסריט מבריק

ורמת משחק גבוהה. הבעיה שכבר לא נשאר לי מה לראות. (מסיים אותן בקצב מהיר)

Sherlock אכן מעט מתישה, בעיקר מהסיבה שכל פרק הוא כמעט באורך סרט מלא..

אם עדיין לא צפית ב Line of Duty, אז יש לך כבר למה לצפות, מקנא בך.

אגב, סדרה בריטית חדשה אשר קוצרת שבחים לאחרונה היא Bodyguard, לא קיימת ב Netflix לצערי, לכן תאלץ "להשיג" אותה בעצמך, אבל משובחת ביותר (פרק לפני אחרון יצא היום, אחרון לעונה בשבוע הבא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמדברים על הסדרה Bodyguard קראתי כל פיסת מידע על הסדרה. (תחביב שאני עוסק בו רבות)

שמת לב מי משחק שם? "רוב סטארק" (משחקי הכס) או בשמו האמיתי Richard Madden.

עוד יוצא סדרות שימשיך לדשדש בסרטים כמו רבים לפניו.

יש אגב עוד הרבה סדרות שעדיין לא ראיתי, וכנראה לא אראה. אין מה לעשות,אלה החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפספס את הפרסטיז' של לבוא למשרד ולספר לכולם שיש לך נטפליקס, אחרי שיס והוט הגנבים עשקו אותך במשך שנים. זה עדיין סמל סטטוס לכל דבר, במיוחד בשכבות גיל והכנסה מסויימות.

זו צרכנות נבונה, אבל אתה יכול גם להמשיך לקנות דיסקים, אם אתה חושב שזה הופך אותך לדיסידנט קוּלי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשביל מה נטפליקס? תוריד קודי. תחסוך עוד כמה עשרות שקלים כל חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

זו בהחלט צרכנות, לא בטוח לגבי הנבונה. לעיתים קרובות מדי התחושה היא שקודם רוכשים מנוי לנטפליקס ואז מנסים ממש חזק להצדיק את ההשקעה. בערך כמו עם אלקסה ושות', או כל מוצר 'חובה' אחר לבעלי disposable income.

אז בשביל מה נטפליקס? תוריד קודי. תחסוך עוד כמה עשרות שקלים כל חודש.

כי אני לא פיראט, וגם כי הממשק של קודי נכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודי זה גרוע. פעם עובד ופעם לא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

כי אני לא פיראט, וגם כי הממשק של קודי נכה.

אז זו הנקודה של נטפליקס: תכנים מסוימים שאתה בוחר.

להגיד את האמת: אני לא מעריץ גדול של נטפליקס, ודרך השרשור הזה אני מקווה לצרוך ביום כיפור כמה תכנים. אבל בהחלט ספריה שאתה יכול לצפות בה מתי שאתה רוצה, בלי פרסומות במחיר זול. לדעתי זה מה שעושה את העבודה. לא "חברים, דפקתי את יס והוט, אני חוסך מלא כסף".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה לצרוך כמה תכנים.

טוב, כשאתה גורם לזה להישמע כ"כ סקסי... :wink:

לא טענתי שכולם עושים זאת מאותם שיקולים, אבל כאמור, רבים עדיין רואים בזה סמל סטטוס. נגיד ככה: במפעל הבטון העירוני כנראה שלא תשמע רבים מהפועלים מדברים על הנטפליקס שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

זו בהחלט צרכנות, לא בטוח לגבי הנבונה. לעיתים קרובות מדי התחושה היא שקודם רוכשים מנוי לנטפליקס ואז מנסים ממש חזק להצדיק את ההשקעה. בערך כמו עם אלקסה ושות', או כל מוצר 'חובה' אחר לבעלי disposable income.

1. אין כאן השקעה, זה תשלום חודשי שניתן לבטל בכל רגע, בקלות.

2. זה לא מוצר, זה שירות.

לעיתים קרובות התחושה שהיא שקודם כל מחפשים טרנד ואח"כ מחפשים את הסיבה להיות אנטי, ע"י שיוכו לסוג מסויים של אנשים, שרצוי להתנשא מעליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יעבור לך עם הזמן והתדרדרות התסריט.

האמת שעונה 1 מצוינת סיימתי ביום.

עונה 2 סיימתי ביומיין והיא אחלה.

עונה 3, באמת כבר פחות מעניינת.

סביר שאתה צודק, אבל נראה.

לא ניתן, בשום צורה, להשוואת בין Suits לסדרת האיכות Peaky Blinders.

לפחות תיקח אוויר (והרבה) בין המשפטים...

אבל על טעם וריח...

חלילה. לא משווה כלום. סתם זורק עוד סדרה שאהבתי. באותה מידה יכולתי לכתוב גם פספוסים עם יגאל שילון, שבאמת הייתה מעולה.

פיקי כבודה במקומה מונח, סדרה מצוינת: משחק טוב, סט מעולה, כתובה נהדר. יחד עם זאת, לא הייתי נותן לה יותר מ-5/6 בסולם עוגיית הפורום.

בהחלט עניין של טעם.

ביאסתם אותי על suits...הרבצתי 2 עונות בשבוע :roll:

תומר

תמשיך ותנסה. ביקורת של מישהו בפורום לא אומרת שאתה לא תאהב.

ספויילר: בסוף רייצ'ל מתחתנת עם יורש העצר הבריטי. :razz:

לקח לי איזה 5 פרקים להבין מאיפה מוכרת לי.

אגב, אפרופו SUITS, תגידו מה שתגידו על הסדרה, אבל שיר הפתיחה שלהם להיט. תפור על הסדרה והם קנו אותי שם כבר:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Peaky Blinders סדרה מצויינת, וגם נחלשת עם העונות.

ב-Suits זה מאוד בולט, עד שנטשתי אותה.

לפעמים זה קורה לאמריקאים תוך כדי העונה. פותחים קווי עלילה מעניינים ואחרי 3-4 פרקים, שוקעים בבנאליות משעממת. נדמה שמתכננים פתיחה מעניינת עם כותבים טובים, ואז ממשיכים, אחרי שתפסו את הצופים, עם כותבים סוג ז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים קרובות התחושה שהיא שקודם כל מחפשים טרנד ואח"כ מחפשים את הסיבה להיות אנטי, ע"י שיוכו לסוג מסויים של אנשים, שרצוי להתנשא מעליהם.

אל תשפוט, יש אנשים שונים ומיוחדים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...