Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס, מה אני מפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשתמשי הנטפליקס חובבי הרכב, עלתה לאויר עונה של סדרה בשם

Gotham Garage!

סדרה חביבה על רכבים, חוץ מזה אני מאוהב במומחית מנועים שלהם!

[ATTACH]509643[/ATTACH]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

ראיתי אתמול את הפרק הראשון, טלויזיה אמריקאית במיטבה, ובמילים אחרות - הכל שקר אחד גדול על חשבון הצופה המטומטם.

איזה יקב משתמש במכונית סמארט כדי לנסוע בין הכרמים??

איזו מכונית סמארט שמשמשת לנסוע בין כרמים ביקב נראית חדשה לגמרי ללא שריטה אחת?

איזה אדם בנפשו הבריאה "משפץ" סמארט ב16,000$?! בארה"ב?! אני לא יודע למה היתה הפרסומת פה, ליקב או למרצדס אבל זה היה פשוט Lame.

ואם כבר, אתה מחזיק מעצמך מכונאי המאה, ואז לא מבין למה רכב נותן שגיאות לאחר שניתקת מלא כבלים וחיישנים ולא החזרת אותם?? לא הייתי רוצה שתיגע ברכב שלי אפילו :)

ה"מכונאית" הסקסית הזאת לא נראית יותר משחקנית בינונית (פצצה כן, אבל שחקנית), מפרקת מנועים בלי כפפות ותמיד עם תסרוקת יעני נונשלנט סטייל לארה קרופט, מזל שמצאו או פיברקו איזה 2 תמונות ילדות שלה ליד\בתוך רכב כ"הוכחה" שהיא מכונאית מנועים.

הקליימקס הראשי לפרק היה הציפייה לראות את ציפוי הכרום המטורף שיעשו לרכב התורן, כל הפרק הם רק מדברים על זה, לבסוף ה"מכונאי" הראשי מסביר שזה בעצם ציפוי הכרום האיכותי שבו משתמשים במכוניות יוקרה כגון פרארי ומזראטי, ואז הם מדביקים על כל הרכב מדבקה בצבע כסף מעלי אקספרס?! באמת?? הם יודעים מה זה ציפוי כרום בכלל??

במהלך כל הפרק לא רואים אפילו פעם אחת מישהו עושה משהו יותר מורכב מלפרק בורג.

כל התגובות החיוביות ב IMDB מפוברקות, תסננו לפי תגובות שליליות ותבינו איזה ציון הסדרה הזאת באמת מקבלת. 1/10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כבר הומלץ פה על wrecked?

אחת הסדרות, במיוחד למי שצפה הרבה ב"אבודים" בצעירותו וכועס עד היום על הזמן שנשרף על כלום.

עריכה- טעות. ההודעה מיועדת לשרשור סדרות...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתמול את הפרק הראשון, טלויזיה אמריקאית במיטבה, ובמילים אחרות - הכל שקר אחד גדול על חשבון הצופה המטומטם.

...

כל התגובות החיוביות ב IMDB מפוברקות, תסננו לפי תגובות שליליות ותבינו איזה ציון הסדרה הזאת באמת מקבלת. 1/10.

מחזק.

בפרקים הבאים זה נהיה גרוע יותר מרגע לדודלי.

לוקח להם שבוע X2 אנשים לעשות פרוייקט שבעולם האמיתי, לאנשי מקצוע מנוסים מאוד, לוקח חודשים ארוכים. זה פשוט בדיחה.

מתוך השבוע הזה חמישה ימים הם מתקינים מתלים וחותכים את הגג, ופתאום בצורה קסומה יום למחרת יש רכב מוגמר ברמת תצוגה, עם עור בכל הסלון, חשמל מושלם, צביעה מושלמת, חידוש כל החלקים המקוריים, מיזוג, מערכת אודיו מתקדמת וכו וכו. זה פשוט זילזול ברמת האינטליגנציה של הצופה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדד ב-IMDB היה מוצלח בשעתו, בשנים האחרונות הוא הפך לחסר משמעות, בין השאר עקב בוטים / תגובות פיקטיביות.

זה עדיין עובד בשביל ציונים נמוכים במיוחד כמו 3 או 4,

אבל כמות הסרטים/סדרות האיומים שזוכים לכל מיני ציונים נאים כמו 7.9, 8.0 ומעלה היא פשוט עצובה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

בפרקים הבאים זה נהיה גרוע יותר מרגע לדודלי.

לוקח להם שבוע X2 אנשים לעשות פרוייקט שבעולם האמיתי, לאנשי מקצוע מנוסים מאוד, לוקח חודשים ארוכים. זה פשוט בדיחה.

מתוך השבוע הזה חמישה ימים הם מתקינים מתלים וחותכים את הגג, ופתאום בצורה קסומה יום למחרת יש רכב מוגמר ברמת תצוגה, עם עור בכל הסלון, חשמל מושלם, צביעה מושלמת, חידוש כל החלקים המקוריים, מיזוג, מערכת אודיו מתקדמת וכו וכו. זה פשוט זילזול ברמת האינטליגנציה של הצופה.

זה באותה רמה של pimp my ride, שבסוף הוציאו מכוניות שבקושי נסעו, אבל עם טון מסכים, ועם מערכת ששווה יותר מהאוטו, שפורקה אחרי הצילומים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדד ב-IMDB היה מוצלח בשעתו, בשנים האחרונות הוא הפך לחסר משמעות, בין השאר עקב בוטים / תגובות פיקטיביות.

אבל כמות הסרטים/סדרות האיומים שזוכים לכל מיני ציונים נאים כמו 7.9, 8.0 ומעלה היא פשוט עצובה.

לא מדויק, כי יש גם צד שני למטבע.

לא היה סרט מעולם שדורג 4.5-4.0/10 נניח שהתגלה "פתאום" סרט איכות שפוספס...

לא היה וגם לא יהיה - כי יש מדד משוקלל, שלא משקר אף פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לתומי שכללתי את הצד השני של המטבע בתגובה שלי... כמו שכתבתי, המדד תקף לציונים נמוכים, אין שם הפתעות. בציונים הגבוהים לעומת זאת, יש הפתעות לרעה למכביר, סרטים מהסוג שאתה מפסיק באמצע לפני שהתאים האפורים מבצעים חרקירי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, שיש ציונים גבוהים צריך לדעת ממה הם מורכבים? ולמה יש להם ציון גבוה?

ברגע שיודעים את הדברים האלו? יותר קל לנפות ציונים גבוהים.

פעם הייתה לי שיחה ארוכה עם כמה חבר'ה חובבי קולנוע אצלי בבית

דיברנו בדיוק על זה, איך להתייחס/לנתח ציונים גבוהים. למרות שזה לא תמיד מדע מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אני מצאתי שכל הציונים וה-agreggators האינטרנטיים הם בעיקר אינדיקציה כללית, ורק בקצוות: סרטים וסדרות בקצה הנמוך של הדירוג לרוב יהיה רעים, וסרטים וסדרות בקצה העליון ביותר לרוב יהיו טובים. באמצע - יש הרבה סרטים עם דירוג טוב שאנשים רבים לא יהנו מהם, וסרטים עם דירוג ho-hum שחלק מן הצופים ממש יאהבו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו: כל זה אמור בסוגות הדרמה/אקשן/פיקציה - כשמדובר בסוגות אימה ובעיקר קומדיה זה הולך ונעשה יותר ויותר סובייקטיבי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מתי ראיתי סרט אימה טוב. עזבו, לא זוכר סרט סביר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין ממש קולנוע טוב/איכותי בשנים האחרונות, לדאבוני.

ממה שראיתי בתקופה האחרונה והיה בסדר/סביר/נחמד. (רוצה מעולה? תחזור לקלונוע הישן)

* Hereditary. דווקא טוב, אם היה נשאר באותו קוו עד סופו.

* A Quiet Place. מותח ועשוי היטב.

* Don't Breathe. מותחן טוב שלא מרפה לרגע.

* The Conjuring. מסוגנן ומצולם באיכות גבוה. (אחד הטובים שראיתי בשממה הקולנועית העכשווית)

קח בחשבון שז'אנר סרטי האימה בתהליך גסיסה בשנים האחרונות. אין להם ממש קהל יעד

כמו בשנים עברו.(עידן אחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תוסיף גם

The taking of deborah logan

The witch

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר כיף מלראות La Casa De Papel ("בית הנייר") בספרדית האותנטית. פשוט פנטסטי.

באמת יש דיבוב לאנגלית בנטפליקס? אני חושב שזה היה הורס לי 90% מהעסק שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...