Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה ל Waze?

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתקלתי בכמה כתבות שמציינות שיש איזו בעיה גורפת עם וויז ומכשירים של OnePlus.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאשתי עם הoneplus 6 אין קליטת gps מאתמול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, אכן ה Waze הפסיק לעבוד עם OnePlus (במקרה שלי - 5). כן מצליח לקלוט GPS בכמה דק׳ הראשונות אחרי הפעלה מחדש, לאחר מכן מת לחלוטין.

נסעתי היום עם Google Maps בגלל זה...

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יום אחד הוויז וGמאפס יאוחדו סופית למוצר מוצלח אחד ויבוא לציון גואל.

נראה לך שיאחדו מוצר אמריקאי מצוין וחף (כמעט) מבעיות,עם אפליקציה שירדה מהפסים (תרתי משמע) אחרי האקזיט?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

קודם כל, אני לא משוכנע כלל שהיא ירדה מהפסים (אצלי היתה ונותרה תקינה), אבל אם נניח שכן - דווקא מתאים שגוגל "ישחטו" את ווייז ממה שהיא טובה בו, קרי דיווחים חיים, ישתלו ב"מאפס" ויחסלו את מה שנשאר.

אין לי מושג אם זה אפשרי, אבל אם אני גוגל זה מה שהייתי עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפוך את ווייז לכלי לפמפום פרסומות, נראה שזה אחד האינטרסים העיקריים לאחר האקזיט. כל השאר, אם עובד as intended, בונוס.

הקטע העצוב/מצחיק/אבסורדי הוא שאם לא מוצגת לך פרסומת בפועל, מוצג סקר שהמטרה שלו היא להתאים לך *יותר* פרסומות.

Sent from my OnePlus 6

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם זה אפשרי, אבל אם אני גוגל זה מה שהייתי עושה.

יש מגבלות של רשות ההגבלים העסקיים האמריקאית. איני מומחה לפרטי החוק, אבל, מן הסתם, יש מניעה לערבב בין האפליקציות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה לא מערבב - "לוקח" את מה שאתה רוצה מהאפליקציה\חברה שרכשת, סוגר אותה ומציג את המוצר שלך (maps) מחדש כ-new & improved.

אבל כאמור, אין לי מושג אם זה אפילו אפשרי טכנולוגית, לא כל שכן חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקרנתם אותי לעשות שימוש בגוגל מאפס כי באמת הוויז מזייף לא מעט.

הוא באמת מתעלם מכביש 5, מציע לי לפעמים מסלולים הזויים ולכן אני משתמש בו בעיקר לדיווחים על תאונות, מצלמות שוטרים וכו', מהירות מותרת (אחרי שמתרגלים לזה קשה בלי), ורוב הזמן מתעלם מהדרך שהוא מציע ונוסע בלי התראות קוליות...

אם זאת דרך שאני לא מכיר אני בודק קודם כל מה הדרך שהוא מציע ואם יש הבדל מהותי במסלולים אחרים ומקווה לטוב.

לגבי הגוגל מאפס, ניסיתי כמה ימים ולא ממש התרשמתי.

מבחינה וויזואלית היה הרבה פחות נוח. כדי להכניס את המיקום של העבודה והבית אני צריך לאפשר לגוגל לעקוב אחרי בצורה מטרידה (מנסה לתת להם כמה שפחות מידע, הם יודעים עלי כבר המון).

לא מצאתי בקלות איך רואים מסלולים חלופיים.

אין מהירות מותרת.

לא ראיתי איפה רואים את הדיווחי תנועה.

בגדול, היה הרבה פחות אינטואיטיבי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הההוראות הקוליות במפות גוגל די מעצבנות (נסה את שמות הרחובות בהלסינקי:-D). אני משתמש בו לניווט רגלי, לא לרכוב.

איך אף אחד לא אמר את זה - הסיבה שהיחידה שאני לא משתמש במפות זה בגלל הקול המעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל בנו מתחרה מאוד "קל" לווייז והוא תופס תאוצה חזק מאוד.

Google Maps Go

כל המהות שלו זה להיות ניווט בלי שטויות של הMAPS.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.mapslite&hl=en

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Google Maps Go זה לא אפליקציית ניווט, היא אפליקצית מידע קלילה מאוד, בדומה לפייסבוק ופייסבוק לייט - מעין גרסא רזה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה WAZE עובד זוועה בזמנים האחרונים, בעיות קליטה, ובמיוחד אם ביצעת נסיעה ואז מנסה לבצע נסיעה נוספת גורמת ל GPS לא לקלוט דבר, בעיה שהיתה לי גם במייזו וגם ב HTC הנוכחי, חשבתי שזו בעיה בטלפון מסתבר שלא.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...