Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה ל Waze?

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

... לאפשר לגוגל לעקוב אחרי בצורה מטרידה (מנסה לתת להם כמה שפחות מידע, הם יודעים עלי כבר המון).

אתה לא רציני, נכון?

אם יש לך טלפון, גוגל כבר עוקבים אחריך.

בלי אפליקציות, בלי הרשאות ובלי נעליים.

מיקומך מדווח אליהם כל הזמן, עם או בלי gps,

ואת מיקום ביתך הם יודעים מזמן עקב הרגלי הגלישה שלך, גם בלי סמארטפונים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין. אתה יכול להגביל את היכולת של גוגל לשמור את המיקומים שלך, למחוק היסטוריית מיקומים וכו'...

אני לדוגמא מגביל גם אפליקציות מלגשת לאנשי קשר, הודעות וכו'...

אז אפשר לתת גישה חופשית לכל מי שרוצה או לנסות להגביל ככל הניתן את המידע.

גם בווינדוס 10 יש מלא מידע שמייקרוסופט אוספת, אבל אפשר להגביל אותה.

אני לא ניאדרטל ומודע לכך שעל השירותים ה"חינמיים" אנחנו משלמים באובדן ושליטה על המידע, אבל עדיין אפשר להגביל את המידע ולבחור מה אנחנו רוצים לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגביל... אולי. מי שחושב שאי מתן הרשאות ו/או כיבוי location history ו location sharing בהגדרות הופכים אותו לספלינטר סל, חי בסרט קשה ועצוב.

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ניאדרטל ומודע לכך שעל השירותים ה"חינמיים" אנחנו משלמים באובדן ושליטה על המידע, אבל עדיין אפשר להגביל את המידע ולבחור מה אנחנו רוצים לשתף.

לבחור מה אנחנו רוצים לשתף זה תקף לאפליקציות או אתרים שמאחוריהם יושבים עסקים קטנים ובינוניים.

במקרה של גוגל ושות׳ - מדובר בעסק מסדר גודל אחר, אי אפשר להתחיל לתאר מה הם כבר יודעים עליך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין.

הם חברה אמריקאית וחלים עליהם כל מיני רגולציות ולכן הם גם כל הזמן מפרסמים פיצרים שמאפשרים יותר לשלוט על החשבון ועל ההגדרות.

אם אני יכול להגביל אותם בצורה מסויימת, שלפחות על הנייר הם לא אמורים לאסוף עלי מידע וזה לא משהו קריטי לי (לדוגמא אני לא אוותר בגלל זה על הסמארטפון ואעבור למכשיר טיפש/כשר) אני מעדיף להגביל אותם.

עד היום לא השתמשתי בשירות המפות של גוגל והוא לא ממש חסר לי. כנ"ל שאר הפיצרים שלהם שקשורים למיקום...

בתיאוריה ולפי ההגדרות חשבון שלי, גוגל לא אמורה לאסוף עלי מידע על מיקומים ומחקתי את כל המיקום שיש להם עלי...

גם לפייסבוק אני נותן מינימום הרשאות והחשבון שלי סגור יחסית.

אל תשכח שהחברות האלה משתפות את המידע שהם אוגרות עם חברות אחרות ולך תדע לאיפה הנתונים האלו יתגלגלו...

אני אמרתי רק להגביל. יש להם מידע מאוד גדול עלי. כל פעם שהם מפרסמים פיצ'ר חדש בהגדרות חשבון שמאפשר מחיקה של נתונים אני נדהם מהנותנים ששמורים אצלהם...

ומה הקשר ספלינטר סל? זה לא משחק מחשב? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאקסי 5 - הווייז לפעמים מצריך הפעלה מחדש של האפליקציה כדי שהוא יתאפס על עצמו.

סה"כ אני מעדיף אותו על פני האחרים (גוגל וכ'ו) בגלל הממשק הפשוט.

הנחיות קוליות מבוטלות אצלי, כי זה מעצבן לשמוע 3 פעמים תזכורת לפנות שמאלה בכיכר.

עדכון:

לא משתמש יותר בווייז בטלפון כי הותקנה מערכת מולטימדיה אנדרואיד 10" ברכב.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש בווייז וגוגל מפס במדינת ניו-יורק הוכיח כמה שהניווט של ווייז מחורבן.

החל מעצם העובדה שהווייז ניסה לקחת אותנו דרך אינספור פניות מבלבלות ושכונות מפוקפקות כדי לחסוך כלום בקושי בזמן הנסיעה ועד תזמון גרוע של פקודות קוליות בילד עם ממשק פחות ברור שגרם לנו לפספס פניות ולהתבלבל בפיצולים.

גוגל מפס לעומתו ניסה לקחת בדרכים יותר הגיוניות, הציג מספר הוראות עתידיות במקביל וגרם לי לנסוע פחות כמו נהג עם שבץ.

היתרון היחידי של הווייז הוא הצגת מהירות הכביש המותרת וההתראות. אם תכונות אלו היו קיימות בגוגל מפס כבר מסמן הייתי מעיף את הוייז מוצף הבאגים הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרתים לפני שבועיים. השתמשתי בגוגל מאפס, וויז, ומערכת הניווט המובנית בקליאו השכורה. מערכת הניווט וגוגל תמיד הסכימו ביניהן על הדרך, ורק וויז לעיתים הציעה נתיב שונה. בפעמים שבהן סמכנו עליהן, הן הובילו אותנו דרך דרכי עפר ושבילי עיזים שמאוד נפוצים באי (רנו קליאו, זוכרים), ורק וויז דאג לשמור אותנו על כבישים סלולים. את שאר הטיול עשינו תוך שימוש בוויז בלבד.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני מכבה את מסך הטלפון כדי לחסוך בסוללה בזמן שימוש בWAZE כפי שהייתי עושה בעבר ללא כל בעיות, בתקופה האחרונה ה-WAZE פשוט מכבה את עצמו לחלוטין לאחר כיבוי המסך. מעצבן. יש למישהו רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לנסות לנטרל מצב חיסכון בסוללה. זאת פונקציה חדשה יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והתוכנה נעשתה בידי אנשים ומאחוריה עומדים אינטרסים של פרסום עסקים וכו' ברור שהדרך שהיא תציע לא תתאים לכל אחד.

הדרך שלי להשתמש בתוכנה היא לפתוח אותה ולצפות במסלולים האפשריים לאן שאני רוצה להגיע בלי להכניס כתובת. לאחר שראיתי מה העומס הצפוי בכל אחד מהמסלולים אני מכניס את הכתובת ורואה אם התוכנה בחרה עבורי את המסלול המהיר ביותר או שהיא לוקחת אותי דרך "חנות מוצרי חשמל" כל שהיא כי אתמול גלשתי בגוגל וחיפשתי מקרר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...