Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה ל Waze?

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי איך. בווייז הפרסומות מופיעות לך לפעמים בדיוק כשאתה מציץ במפה, שזה בערך הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות לאפליקציית, אה... ניווט (!!)

לסיגנל אין שרתים לתחזק (מודל טכני שונה לגמרי) ולכן המודל העסקי שונה לגמרי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפרסומות בוייז מפיעות תמיד בעצירה. סה"כ הגיוני, מצמצם במשהו את בעיית הבטיחות.

אתמול היה לי משהו מוזר - נסעתי מירושלים לחיפה, וייז הוציא אותי מכביש 1 בענבה לקח אותי דרך 431 ו-4 והחזיר אותי ל-1 בגנות\השבעה. האם היתה איזו בעיה באיזור נתב"ג, או שמע הדבר הזה התחרפן?

מה שכן - זו היתה הזדמנות להכיר כביש שלא הכרתי קודם (אחרי 531 בשבוע שעבר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יצאתי אתמול מירושלים לת"א, בערך ב-14:00, לחלק האמצעי/דרומי של רחוב הירקון.

גם אותי הווייז הפנה ל-431. היה מצויין, כביש פנוי ומהיר. טיפה עומס באיזור חולון/וולפסון/דב הוז. משם לכיוון יפו ולרחוב הירקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגעה לחלקים הדרומיים של ת״א דרך 431 - זה מסלול שבחיים לא הייתי חושב עליו בעצמי,

אבל הוא אכן עובד ומרוויחים כמה דקות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 15 לחודש היינו בפריז. הפעלנו ווייז וגם את ה GPS של הפורד גלאקסי ששכרנו. הווייז אומר היצמד לימין וה GPS אומר היצמד לשמאל. נצמדתי לימין ופעלתי לפי הוראות הווייז פעמיים, עד שהחלטתי לזנוח אותו ולהקשיב ל GPS. כשהווייז מטעה אותך כשאתה נוהג בדרכים שאתה מכיר, זה לא נורא, אבל כשאתה נוהג בארץ זרה עם מערכת כבישים מסועפת - זו בעיה. כמו כן שמתי לב שהוויז מתריע על פניות כשאתה ממש קרוב לפניה, כשה GPS מתריע מספיק זמן לפני הפניה. ככל הנראה זה נובע מדיוק ה GPS של המכשיר בו אתה משתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות מובנותב רכב בעלות איכות משתנה.

בבלגיה השתמשתי במערכת המובנה של האוקטביה - היתה פשוט זוועתית.

בפינלנד בדקתי כמה אפליקציות, הטובה ביותר היתה וייז.

בצרפת השתמשתי ב-HereeGo ובגרמניה במערכת המובנה של רנו - עד שנתקלתי בשינויים בגלל עבודות בדרך, ואז וייז עשה את העבודה היטב.

באיסלנד הסתמכתי על וייז והייתי יותר ממרוצה.

לאחרונה השתמשתי בקנדה במערכת המובנה של הגרנד צ'ירוקי - לא היו לי טענות.

לגבי ההתראה המאוחרת בוייז - אני לא נתקלתי בבעיה. תמיד יש התראה כמה מאות מטרים מראש (כמובן, אם מאות המטרים האלה קיימים), ואם יש פניה נוספת קרובה תהיה גם עליה התראה (קולית וחזותית). התראה סופית מאוחרת היא מחלה של כל המערכות שהכרתי. כנראה שזה בא להתגבר על ביעה אחרת - לעתים יש בעיה שההתראה מוקדמת מדי, לפני שהכרתי בעיה זו קרה לי שנכנסתי מוקדם מדי לאוטובאהן ונאלצתי לנסוע 20 ק"מ עד היציאה הבאה כדי לפרסס.

בעיה שאני נתקל בה בוייז היא שלעתים במקום פרסה היא נותנת הוראה לשתי פניות שמאלה. הצצה במפה פותרת את הבעיה, וגם את הבעיה שתארתי בפסקה הקודמת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את השרשור...מודה

רק מציין שאני נוהג בכל העולם ולא מעט עם גוגל מאפס... אפס תקלות

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרון העיקרי של גוגל זה העדר חיווי למהירות מותרת בכביש. החיווי קיים בוויז וגם ב-Here WeGO.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הההוראות הקוליות במפות גוגל די מעצבנות (נסה את שמות הרחובות בהלסינקי:-D). אני משתמש בו לניווט רגלי, לא לרכוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה - לפעמים מפספסים אותם (אפילו בנהיגה ביום)- הרי אתה מתרכז בעוד כמה דברים בנהיגה. בחו"ל זה יכול לעלות הרבה מאד כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הההוראות הקוליות במפות גוגל די מעצבנות (נסה את שמות הרחובות בהלסינקי:-D). אני משתמש בו לניווט רגלי, לא לרכוב.

זה מוזר לכל הרחובות בחו"ל(אולי חוץ מבריטניה) עם כל מערכת ניווט שהיא, השמות פשוט ג'יבריש טהור מן הסתם - אני זוכר שבשוויץ המערכת ניווט המובנית בסיאט לאון פשוט מאוד הייתה אומרת באנגלית נעימה "In 300 meters turn right to" ואז מחליפה לגרמנית ברוטלית "Strasseblablabla".

אני מאוד אוהב את הגוגל מאפס בחו"ל היא לרוב מדוייקת מאוד - וכמו שרשמת יש מערכות ניווט מצויינת(של פורד לדוגמא) ויש כאלה שפשוט אשפה(סיטרואן פשוט הייתה איומה ונוראית, לא יכולתי להשתמש בה) בהרבה ערים ואיזורים באירופה וויז לא מאוד נפוצה ולכן הידע שלה לגבי מצב הכביש, מהירות מותרת וכו' הוא נמוך מאוד ומאפס עדיפה משמעותית(או המערכת המקורית של הרכב שמשלבת זיהוי תמרורים לרוב).

אני תמיד משווה מסלול של המערכת המקורית ברכב לוויז ורואה מה עדיף.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה הזוי קרה לי לפני כמה שעות.

אני גר בראשון ועובד בראש העין.

נוסע לעבודה לפעמים דרך 4 ו5 ולפעמים 4, 471, 6, 5.

היום הווייז אמר לנסוע דרך 471.

כשהגעתי לגשר של כביש 6 הייתי צריך לרדת ימינה ל6 צפון.

במקום זה ווייז אומר לי קח שמאלה למרכז בקרה של כביש 6 ומשם רד ל6 צפון...

מופתעים? גם אנחנו...

קידודים לרכבי VAG בחינם ולכולם!

http://www.obd.co.il

:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק הזוי כאן. אכן שנוסעים על 471 מזרח במגמת כביש 6 צפון, יש שתי דרכים לעשות זאת, לרדת בלופ או לפנות שמאלה ברמזור לכיוון מרכז הבקרה (הרמפה ממשיכה לנתיב האצה). ההבדל בזמנים אפסי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...