Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרה בבחירת צמיגים (נכשלתי טסט, יש היום ומחר מבצע באוטו דיפו)

yonyz
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הגיע הזמן להחליף את הצמיגים המקוריים בסוזוקי סויפט 2012 (מנוע 1.2, סויפט רגילה ולא ספורט).

הצמיגים הנוכחיים (מקוריים) הם של קונטיננטל - האם פשוט לחפש את אותו הדגם (בגרסה עדכנית, כמובן) או ששווה להסתכל על אופציות אחרות?

יש השבוע מבצעים באוטו דיפו:

היום אין מע"מ על GoodYear, ומחר על מישלין. השאלה איך המחירים מלכתחילה בחברה הזאת. הם לא מציינים מחירים באתר (רושמים במפורש: המחיר מופיע על המוצר בחנות. נורה אדומה?), אבל המחירים שלהם כן כוללים התקנה וכיוון.

כמו כן, האם החברות האלה הן לא אוברקיל לסויפט קטנה? איך הן בהשוואה לקונטיננטל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, בלי מע"מ, עם מע"מ, שטויות במיץ.

בדוק מחיר למידה של הצמיגים שלך באתרים המובילים:

http://www.tireclub.co.il

http://itire.co.il

חפש דגמים של פאלקן או דביצה או סאווה אם אתה רוצה לחסוך, או צמיגי טויו, גודייר (חוץ מאיגל ספורט) אם אתה רוצה צמיג יותר טוב.

קונטיננטל צמיגים מעולים אך יקרים בהשוואה לאלטרנטיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם או בלי מע"מ הם יותר יקרים מלא מעט פנצ'ריות.

פשוט מאוד- גש לכמה פנצ'ריות כדי לקבל הצעות מחיר ואז תשווה עם ההצעה ה"מוזלת" של אוטו דיפו ותראה אם "הזול" באמת זול או שעניין המע"מ הוא תרגיל שיווקי למכירה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גודייר וקונטיננטלי הם בערך באותה רמה? אני לא מחפש לשדרג אבל גם לא ״לשנמך״.

הדגם שמותקן אצלי זה continental premium contact v2. מה המקביל שלו אצל גודייר, אם יש כזה?

תודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא את הגודייר פרפורמנס במידה שאני צריך. כן מצאתי באחד האתרים שהומלצו מעלה את הדגם הזה:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/ZE914.htm

הציונים שלו גבוהים משל הקונטיננטל, וממש טיפה יותר משל הפרפורמנס. האם זה אתר שכדאי להסתמך עליו? המחיר ממש טוב, 284 ש"ח לצמיג, בין הזולים שראיתי מהדגמים שבדקתי עד כה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צמיג סביר, שים לב שהזכרתי אותו בהודעה הראשונה שלי.

הכי פשוט שתרשום מה המידה.

עריכה

האם זה 185x55R15?

אם כן, יש צמיגים של גודייר במחירים של 400-430 מהדגמים אפיגריפ ואפיגריפ פרפורמנס.

יש גם את האופציה של ohtsu, שזה פאלקן בתחפושת, אבל עולה קצת פחות ממנו (270 אחרי הנחה).

למה שלא תתקשר לסניף של אוטו דיפו ותשאל איזה דגם יש ובכמה, ואנחנו נייעץ לך אם שווה לקחת או לא?

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה היא 175/65R15. שמתי לב לאזכור שלך, אבל הזכרת את המותג ולא דגם ספציפי. לצערי כל מה שאני מוצא זה ביקורות של לקוחות, שאני לא יודע עד כמה זה שימושי כי הפאלקן עולה 280 שקל והקונטיננטל כמעט 400, אז כנראה שהביקורות של אנשים הן בהתאם לציפיות שנובעות מהמחיר, כך שדירוג גבוה יותר לא בהכרח מעיד על צמיג טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת בדיוק!

הביקורת יחסית למה שאתה מצפה. תמיד.

מה קוד המהירות והעומס?

יש לגודייר את הצמיג duragrip, שהוא מהליין המסחרי יותר, שמעתי שהם צמיגים טובים אבל לא ברמה של הקונטיננטל.

יש גם את האפיגריפ קומפקט שיותר נפוץ במידות הקטנות.

באתר itire הם מוכרים צמיג מ-2016 במחיר גבוה מדי ונותנים אופציה להציע מחיר. בכל מקרה זה לא שווה לך כי הצמיג יתייבש לפני שיישחק.

מבין כל האופציות הייתי הולך על ההנקוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גיליתי" לפני כמה דקות על EU labels. לקומפקט של גודייר יש התנגדות נמוכה יותר לגלגול, B לעומת C בהנקוק. גם מעט פחות רעש (68 מול 69 דציבלים). האם זה שווה את הפרש המחיר (327 מול 390)? עד כמה זה באמת יחסוך לי אם אני נוסע 15k בשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה אם יש טעם לקפוץ לאוטו דיפו כי היום יש מחיר בלי מע"מ על גודייר. אין להם טלפון שימושי (רק פרטים מוקלטים לגבי סניפים)...

אגב ההנקוק בערך ברמה של הקונטיננטל שיש לי כרגע? רק רוצה לוודא שאני לא משנמך.

תודה.

עריכה: מצאתי את זה:

http://autotire.co.il/Catalog.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=1066761

עריכה אחרונה על ידי yonyz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...