Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 4 שנים עם רנו קליאו ספורט

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחילת נסיעה לפתיחה ובסיום נסיעה לסגירה, באופן עדין ומודע.

יום בהיר אחד הגעתי לרכב פתיחתי מראות והמראה הייתה מכוונת מקסימום ימינה.

מהר מאוד הבנתי שכנראה משהו עם המתג לא תקין, נגיעה קלה בו והמראה הייתה זזה עצמאית.

דאגתי להשאיר את המתג על האמצע כדי שלא יזיז אף מראה, ועדיין, אחרי כמה ימים בפתיחה של המראות, נשארתי עם המתג ביד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וייסטיק כיוון מראות נשבר (הזמנתי חדש ב37 שקל).

מאי.ביי? במוסך הם רוצים משהו כמו 700 ש״ח ההזויים האלא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ממש יפה, הלוואי והנסועה שלי הייתה נמוכה כל כך, אם הייתי עושה 25000 ק"מ בשנה אחת הייתי רוכש איזו אקזוטית ליום יום.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק נשמעת לי גבוהה משהו.

בדור הישן (172) זכור לי שהיה ניתן להוציא תוצאה טובה יותר מ-1:10. ההיגיון אומר שמנוע קטן יותר עם טורבו יהיה חסכוני יותר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות! אשתדל לענות באופן מסודר עכשיו.

שאלה שחזרה על עצמה מספר פעמים: לא, אני לא מוכר את הרכב. אני מרוצה ומסופק ממה שאני מקבל כרגע ולא רואה סיבה לשדרג.

הכתבה נכתבה במקור לפני שנה, אבל במהלך השנה האחרונה למדתי הרבה יותר על הרכב (הרבה בזכות קבוצת הווטסאפ והמועדון) והגעתי למסקנה ש-4 שנים זמן טוב לספר את סיפור הרכב.

יוליאן, קודם כל תודה. אכן, קרקושים בסלון הם הבעיה העיקרית שלי עם איכות ההרכבה, במיוחד דיפון הדלת הימנית כשיושב חבר ששוקל מעל 100 ק״ג.

סייקלמן, אכן בעיה ידועה, מקווה שבדור ה-5 יחזרו למוטב.

מורזילקה, כן, כבר 4 שנים. כמו שכתבתי בכתבה, חלק גדול מאוד באשמה של מיעוט המסירות נעוץ בקרסו. תמחור גבוה מידי, חוסר פרסום ורצון למכור (וגם כתבתי שאני מרגיש שינוי במגמה אצל היבואן).

רדרוז, גיר ידני לא מספיק, צריך קהל מאמין ויבואן שיבנה מותג.

dalet11, בשביל אישתי גיר ידני היה דיל ברייקר.

אבירם-c, גם אני מאוד מקווה שהתמחור ימשיך להיות הגיוני. מסכים לגבי הביקורת שלך על הקליאו שלי וכל הטרופי. צודק 100% בתחושות שלך. כמו שכתבתי, לא מתכנן למכור.

ג׳קה אי, תודה רבה! לא, אין לי כוונה למכור בינתיים.

רוברט, תודה! אני מנגן מוזיקה מדיסק און קי בלבד ולא שמתי לב לניתוקים. השמע בדיבורית בהחלט זוועה. אחרי מתיחת הפנים במקום הג׳ויסטיק יש כפתור עם מספר כיווני לחיצה, עדיף בהרבה.

ביגמיק, אתה צודק לגבי התמחור אבל הצלחתי להוציא את שלי בהרבה פחות אחרי מו״מ.

יוליאן (תגובה שניה), גם כתבו כבר לפני, פתיחת וסגירת מראות בחניה.

אוריק14, תודה! אנחנו מנסים להוציא כתבות סיכום על המכוניות שלנו כשיש מה לכתוב, אשתדל להוציא כתבה גם על הרכב השני (ג׳אז).

בנצי, תודה. אני נוסע מעט אבל עומד הרבה מאוד. כמו שגם כתבתי בסיקור עצמו, הנסועה בשנתיים הראשונות הייתה מאוד נמוכה ועכשיו עדיין פחות מהממוצע אבל כבר מעל 10000.

רדרוז (תגובה שניה), צריכת הדלק אכן לא נמוכה. מנוע לא חסכוני, זחילה בפקקים וסתם האצות לכיף לא תורמות.

מקווה שהגבתי לכולם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...