Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה באזור חוף הכרמל

Hila Katz Elias
שימו לב! השרשור הזה בן 2419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מקווה שאני בפורום המתאים, מחפשת מקום בטוח להשאיר רכב לחמישה ימים ללא תשלום לא רחוק ממרכזית חוף הכרמל. אפילו באחת השכונות באיזור אם יש, אני לא מכירה. אני מקווה שיש פה חיפאים שיכולים לעזור, תודה תודה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להשאיר בחניון הרכבת ובחוף, הם מחלקים דוחות בין 2-4 בלילה. אפשר בטח להחנות באיזור של חוף דדו אבל לא יודע כמה הייתי רוצה להשאיר שם רכב חמישה ימים :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חניון בתשלום סמלי (20 ש"ח ליום) מצפון לגשר שמוביל לחוף דדו. לא מכיר את החניון, אבל יש שלט גדול במעגל התנועה.

חניה בחניון חוף דדו תזכה אותך בקנסות כיון שעיריה רוצה למנוע בדיוק את מה שאת מתכנת: הפיכת חניון דדו לחניון חינם לנתב"ג. לפי מה שכתוב בפורום המצב בחניון הרכבת בבנימינה דומה.

בשכונות באזור לא הייתי ממליץ לך לחנות - נאות פרס בבניה וכל הזמן עובדים שם כלים כבדים, ונוה דוד היא לא השכונה הסימפטית ביותר בחיפה. איני יודע מה קורה בשעות הלילה בחניונים הצמודים למת"מ.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח זה עניין יחסי. ליד הכניסה למת"מ יש חניון קטן בינוני, אם את מגיעה בשעות העבודה הוא כנראה יהיה מלא.

ליד בניין אינטל יש חניון עפר גדול, זה חניון שמשמש גם למשחקים באיצטדיון סמי עופר.

לקניון חיפה יש חניון ענקי.

ממול, ליד מרכז הקונגרסים יש חניה מסודרת שצמודה לחנויות.

לדעתי, מבין הארבע, האחרונה היא הבטוחה ביותר, למרות שבלילה אין שם תנועה מכוניות או אנשים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החניונים מתרוקנים בלילה ואין בהם שמירה והאזור הזה שופע באוכלוסיה שזה לחם בשבילם. ברגע שיזהו רכב שעומד יותר מיום יומיים בלי לזוז, יפשטו עליו. לא עדיף לשלם 200 300 שקל לחניון מסודר מאשר למצוא את האוטו על בלוקים ושמשות מנופצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בשעות שיש תחבורה ציבורית, עדיף להחנות באזור הגרנד קניון ולקחת קו 101 לחוף הכרמל- 10 דקות

החניונים המרוחקים החינמיים בחוף הים לא מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בשעות שיש תחבורה ציבורית, עדיף להחנות באזור הגרנד קניון ולקחת קו 101 לחוף הכרמל- 10 דקות

החניונים המרוחקים החינמיים בחוף הים לא מומלצים

לפי מה שזכור לי אסור להחנות בגרנד בלילה.

מה שאני חושב עליו זה להחנות את הרכב בשכונה באזור נווה שאנן שהוא גר קרוב למנהרות ולקחת מונית ספיישל (כ50 ש״ח) לרכבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמוד לשער של מת״ם (כניסה צפונית) יש חניון שאם תגיעי בשעות הערב תמצאי שם חניה.

חניון מסודר שאמנם אין שמירה שם אך הבוטקה של מת״ם קרוב.

אני לא מכיר את החניון ש-Sperial התייחס אליו, אך במחיר של 100 ש״ח לכל תקופת החופשה, הייתי הולך על זה במידה וזה חניון מסודר עם שמירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 100 ש"ח הייתי משאיר את הרכב בבית.

האופציה של ישראל טובה, גם במרכז הקונגרסים, או בקניון קסטרא יש אחלה חניון וגם בקניון חיפה, צריך פשוט לחנות או בנק' שבה יש שומרים או רחוק מהעין. עוד אפשרות זה לחנות באחד הרחובות הצדיים באיזור מרכז חורב ולתפוס קו 123 שעובר כל 10 דק, גם מנווה דוד לא הייתי דואג יותר מדי, אפילו יכול להמליץ על איזור שלדעתי יהיה בסדר (לא שאני לוקח אחריות על משהו כן? בשביל זה יש חברות ביטוח).

השאלה היא למה לחנות במתמ? אם את\ה אז מה הבעיה להשאיר את האוטו בבית ולתפוס תחב"צ?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...