Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימון עמודים

פוסטים מומלצים

באחת החניות החיצוניות לבנין החליט אדם לבנות קירוי על עמודים לחניה שלו.

כיום העמודים עומדים בתבנית דל מעין סוכה ללא קירוי כבר יותר משנה.

לציין מדובר בעמודי ברזל פרופיל מרובע בצבע אפור.

האם העמודים אמורים להיות צבועים בצבע זוהר/ מזהיר כלשהו?

באחת הפעמים נסעתי רוורס, החיישנים לא קלטו ונכנסתי בעמוד מאחור. העמוד התעקם.

אני מודע לזה שהאחריות שלי.

האם האחריות מוטלת גם על מי שהתקין את העמודים ולא סימן אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטח ציבורי יש הנחיות ברורות. כאן מדובר בשטח פרטי משותף של הבנין ויש הנחיות לקבלנים מה ואיך לסמן.

ההגיון אומר שאם אתה מציב משהו שמהווה מכשול במקום שבו עוברים אנשים, יש לסמנו כדי שיראה באופן ברור.

מצד שני, מדבריך נראה שזה לא קרה יום אחרי שהעמוד הוצב, כלומר ידעת שהוא שם וסמכת על החיישנים.

לכן, בהנחה שהנזק לא גדול, נסה לדבר עם בעל החניה, להתחלק בעלות ולבקש ממנו לסמן בצורה טובה את העמודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן העמודיםצשם?

האם הוצבו עם האישורים הנדרשים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות כמעט מוחלטת- הצבת העמודים אינה חוקית.

(כדי להציב עמודים בתא חניה, רוחבו צריך להיות 3 מטר, ורוחב שני התאים הסצוכים צריך להיות 2.80 מ'. אם החניה תוכננה במקור להיות ללא עמודים, כנראה שרוחבה הוא 2.40 מ').

בנוסף לכך, העמודים צריכים להיות ממוקמים חצי מטר מקצה המיסעה (או מהקו האחורי של תא החניה, בתוך תחום התא, לצורך העניין). כנראה שאם היו ממוקמים נכון, בכלל לא היית פוגע בהם.

בנוסף, כמובן שישנה חובה לסימון ברור של כל מכשול בחניון.

לא רק שלא הייתי מתנדב לשלם על הנזק, אלא שגם הייתי, יחד עם שני בעלי התאים הסמוכים לזה של המקרה הגיבור, דורש ממנו להסיר את המפגע, ולכשיסרב, פונה למפקח על המקרקעין במשרד המשפטים ולמפקח על רישוי הבניה בוועדה הרלוונטית, כדי שיאלצו אותו לעשות כן.

• רעיון טוב! 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...