Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיטרואן C3 החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה אני צריך להשוות מול רכבים אחרים? אם הייתי רוצה איביזה הייתי קונה איביזה.

בקיצור טעות עושים פעם אחת בחיים, לא עוד פיג'ו ובטוח לא סיאט.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנבואה ניתנת לשוטים.

אף אחד לא יודע מה יהיה הביקוש של הרכב שלך עוד כמה שנים, כמה אקזמפלרים יהיו בשוק וכן הלאה.

אני קונה רכב חדש ולא חושב כמה המחירון יורד. אני משתדל להנות מהנסיעה בו.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצא לי להגיע להשקה של ה-C3 החדשה. לפני המחמאות אציין משהו שדווקא הפריע לי, ולא שבאמת הופתעתי. נרשמתי בצירוף מספר טלפון דרך הפרסומת, למחרת חזרה אלי נציגה שציינה בפני את כל הפרטים ואמרה שתשלח לי לינק נוסף דרכו צריך להכניס שוב מספר טלפון ואם אני מגיע לבד או לא. הנציגה גם ציינה שזה מאוד חשוב כי הכניסה תהיה לפי רשימה שמית. בפועל, שום רשימה ושום נעליים. וזה מפריע לי לא כי כולם נכנסו חופשי, אלא בגלל שזה היה סתם בשביל לדלות ממני את מספר הטלפון שלי לשיגולי שכל עתידיים. לובינסקי, רוצים השקה לקהל הרחב, בכיף. אבל סתם לאגור מספרי טלפון ושמות לאוסף הנתונים שלכם? לא לעניין.

ולגופו של עניין, נראה שהשקיעו. מוזיקה, אלכוהול, אוכל. נחמד מאוד. איפה שיש אוכל ואלכוהול חינם שם יהיו המוני ישראלים. מבחינת הרבה אנשים שם זה הרגיש שמבחינתם באולם הסמוך משיקים דשא סינטטי עם גלגלים. הרכב עצמו בהחלט מהווה קפיצת מדרגה. העיצוב החיצוני מוצלח מאוד לטעמי, עגלגל בדיוק במידה. כריות הגומי בדלתות מאוד תורמות למראה וכך גם החישוקים היפים והמאוד מחמיאים. יש הרבה אופציות לשילוב צבעים אבל לא כל צבע מחמיא באמת לרכב. לגבי בפנים הרכב יש רגשות מעורבים. מצד אחד יש מעט חומרים נעימים למגע (בעיקר במרכז הקונסולה), ואילו החלק העליון של הדשבורד והפלסטיקה בדלתות הם מהסוג הקשה ביותר שיש ולא נעים. איכות ההרכבה מרגישה מרשימה. המושבים נוחים ותומכים אבל בסיס המושב קצר מאוד, וזה יפריע לחלק מהאנשים. מסך המגע לא עמוס בכפתורים ואינפורמטיבי אך נמוך מעט ממה שצריך. המושב האחורי נוח אך התקרה נמוכה ומצאתי את עצמי ממש קרוב אליה (ואני ממש לא גבוה).

מבחינת האבזור והתמורה למחיר, בעיקר בתקופת ההשקה, אני מאמין שיש פה שחקן חזק מאוד בשוק מכוניות המיני. הייתי שמח לקחת אותה לסיבוב בשביל לגבש תמונה מלאה.IMG_20170314_183744.jpgIMG_20170314_183055.jpgIMG_20170314_180712.jpgIMG_20170314_183804.jpgIMG_20170314_183105.jpg

IMG_20170314_180719.jpg

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני 1.76 וישבתי במושב האחורי, לא הרגשתי שהראש שלי קרוב. הרכב יפה מאוד וניכר היה שהרבה אנשים מזמינים את הרכב.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלבה, אני לא רוצה להיות גס ולהגיד שאתה חי בסרט שאין דברים כאלה... אבל זה לא מנומס, אז רק אגיד שאתה טועה.

מחיר המחירון עכשיו הוא אותו מחיר שבו הרכב נמכר בפועל כבר יותר משנה. ביד השניה, ירידת המחיר מחושבת מאותו מחיר "מבצע" בו מכרו את הרכב, וה"מהחירון" היה פיקטיבי לגמרי גם לרכב חדש וגם לרכב משומש. כמו שאתה קנית באי אילו אחוזים מתחת למחירון ככה גם זה שיקנה ממך יקנה באי אילו אחוזים פחות גם כן. רק שהוא יעשה את זה בפחות יותר אחוזים כי זאת צרפתית וכי בטח קרעת לאוטו את הצורה בכל נסיעה למכולת.

בקיצור, בכל הדגמים של לובינסקי (ולא רק) המחירון הוא לא מחובר בשיט למציאות ונועד רק בשביל פוליסות ביטוח והגדלת שווי החברה מול הבנקים.

השאלה היחידה שצריכה להישאל כאן היא מה המרווח בין ה"מחירון" החדש לבין מחירי מכירה עתידיים בפועל של הרכב כחדש. אם עכשיו יפסיקו לתת הנחות, אז המחירון דה פקטו לא השתנה. אם ימשיכו לתת הנחות של 15 אש"ח, אז באמת יש מקום לתלונה שלך. ואיננו, אני לא רואה את ה-gti נמכרת ב-115 אלף, אז בתכלס אתה לא נפגע במינימום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לובינסקי הצליחו למכור כ-300 רכבים, לטענתך, כאשר המחירון המוצהר הוא 150, תאר לך כמה ימכרו עכשיו כאשר הוא 135.

כל מי שלא ידע שיש הנחה במעמד הקניה ישלים את הקניה כעת. לך היה יתרון כי היה לך "מידע פנימי" וניצלת אותו. עכשיו אתה מתבאס כאשר מפיצים את ההנחה לעם?

ממש קוזאק נגזל.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בהשקה. אחלה וייב ואנרגיות, והופעת פאנק רוק משובחת של מרסדס בנד שתפורה במדוייק למידות של קהל היעד.

לגופו של עניין - מדליקה, ואיכותית! ממש הצליחה לשדר

אוירת "פרימיום", למרות הפלסטיקים הקשים בדלתות.

לי דווקא לא היו חסרים פלסטיקים רכים, ובכל מקרה איכות ההרכבה יותר גרמנית מגרמנית!

עושה רושם שקרקושים לא נשמע ממנה בשום שלב.

מושב הנהג נוח מאד ואוחז בדיוק היכן שצריך.. טוב לא חוכמה, בכל זאת סיטרואן.

אהבתי מאד את עיצוב הפנסים הקדמיים עם הלדים, יחודי ובטעם טוב! גם כל הקונסולה הקדמית מעוצבת בטוב טעם -

חצוף ויוקרתי ביחד. אהבתי את האליפסה האדומה ה"עירומה" שמקיפה את לוח המחוונים כמו בקקטוס, היא נותנת קריצה של "רטרו", כמו חיפושית של פעם.

לוח מחוונים ומסך מגע - פרפקט!

הנדסת אנוש משובחת, הכל ברור ומובן לחצי עין הפנויה,

ועין וחצי יכולה להתרכז בכביש. אפילו על הפונט העברי הקפידו שיהיה חד וברור.. (אצלי ב-308 עוד הכל ג'יבריש).

ובהמשך לחפירותיי על אבזור בטיחות - בראבו!

בלי בעייה היא גורפת דרוג 5, ובלי שום מוביל איי!

הכל מערכות אינטגרליות built-in, כולל מצלמת רוורס!

יופי לובינסקי, המשיכו כך, ובהצלחה במכירות!

20170314_183611.jpg

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנים נראה אחלה, ההגה והקונסולה יפים. שילוב הצבעים בפנים נחמד לחובבי הצבעוני.

אחלה מתחרה בסגמנט.

מה פחות אהבתי? 2 דברים:

עיצוב חוץ

המסך נראה כאילו הגיע ישירות מ-323 ב"נסיכות הכפר". לא קשור לכלום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלבה, אני לא רוצה להיות גס ולהגיד שאתה חי בסרט שאין דברים כאלה... אבל זה לא מנומס, אז רק אגיד שאתה טועה.

מחיר המחירון עכשיו הוא אותו מחיר שבו הרכב נמכר בפועל כבר יותר משנה. ביד השניה, ירידת המחיר מחושבת מאותו מחיר "מבצע" בו מכרו את הרכב, וה"מהחירון" היה פיקטיבי לגמרי גם לרכב חדש וגם לרכב משומש. כמו שאתה קנית באי אילו אחוזים מתחת למחירון ככה גם זה שיקנה ממך יקנה באי אילו אחוזים פחות גם כן. רק שהוא יעשה את זה בפחות יותר אחוזים כי זאת צרפתית וכי בטח קרעת לאוטו את הצורה בכל נסיעה למכולת.

בקיצור, בכל הדגמים של לובינסקי (ולא רק) המחירון הוא לא מחובר בשיט למציאות ונועד רק בשביל פוליסות ביטוח והגדלת שווי החברה מול הבנקים.

השאלה היחידה שצריכה להישאל כאן היא מה המרווח בין ה"מחירון" החדש לבין מחירי מכירה עתידיים בפועל של הרכב כחדש. אם עכשיו יפסיקו לתת הנחות, אז המחירון דה פקטו לא השתנה. אם ימשיכו לתת הנחות של 15 אש"ח, אז באמת יש מקום לתלונה שלך. ואיננו, אני לא רואה את ה-gti נמכרת ב-115 אלף, אז בתכלס אתה לא נפגע במינימום.

נעשה בדיקה? יש לי צילום מסך של המחירון שלי מהאתר של לוי יצחק החודש, ואני אעשה חודש הבא אחרי עידכון של המחירון ואז נראה כמה הרכב ירד, אם ירד בכמה אלפים בודדים אז זה בסדר ובאמת אני מתלונן סתם, אבל אם יירד מעל 10 אלף אני חושב שכל אחד ואחד פה היה מתלונן כמוני, מסכים איתי עכשיו?

נ.ב: לגבי צורת הנהיגה שלי אתה סתם מסיק מסקנות שאין להם כל קשר למציאות איך הרכב הזה ננהג ואיך אני נוהג בו.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לובינסקי הצליחו למכור כ-300 רכבים, לטענתך, כאשר המחירון המוצהר הוא 150, תאר לך כמה ימכרו עכשיו כאשר הוא 135.

כל מי שלא ידע שיש הנחה במעמד הקניה ישלים את הקניה כעת. לך היה יתרון כי היה לך "מידע פנימי" וניצלת אותו. עכשיו אתה מתבאס כאשר מפיצים את ההנחה לעם?

ממש קוזאק נגזל.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

חחח איפה אתה חי? כל אחד ואחד שרצה לקנות את האוטו הזה ובאמת הגיע להתעניין בו באולמות תצוגה ידע בידיוק מה המחיר שלו, מה אתה עכשיו מערבב פה דברים שאין להם כל קשר למציאות? לא היה אחד שרצה לקנות את האוטו הזה ולא בא לסוכנות לבדוק מחירים, לי לא היה שום מידע פנימי, כל המחירים היו גלויים בפני כולם וכולם קיבלו את אותה ההנחה, אז אל תמציא פה דברים שלא קיימים במציאות.

לגבי כמות הרכבים שנמכרו אתה מוזמן לחפש בפורום את כל הסטטיסטיקות רכב שמפרסמים פה בכל פעם ולספור כמה נמכרו מאז שיצא הרכב למכירה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם את דבריי, הטענה שיש לי כלפי לובינסקיי לא הייתה קיימת במידה והיה נכנס דגם חדש של 208gti מחליפה כלשהי אבל לא כך הדבר, כמו כן נושא של ירידת האירו גם כן לא רלוונטי כאן כי דגמים אחרים של הקבוצה לא הוזלו באותה הצורה (לדוגמא ה 3008 ). אם היבואן היה עושה כאן מבצעים והיה נותן הנחה של 25 אלף ולא היה נוגע במחירון ולא פוגע באלו שכבר רכשו גם כן לגיטימי בעיני ואף אחד לא היה בא פה בטענות.

לגבי מחיר הקניה אז כל אחד שרצה לקנות את האוטו והגיע לסוכנות קיבל את אותה ההנחה, לא היו פה שום מחירים נסתרים או הנחות מיוחדות לאף אחד.

כל מי שקנה את האוטו הזה הסתמך על זה שהמחירון הווירטואלי שהיבואן הציג בזמנו ישחק לטובתו במרוצת השנים כי כל אחד שקונה צרפתייה יודע איך היא מאבדת את המחיר עם השנים, אז לפחות פה הייתה תקווה שהמחירון הווירטואלי הזה ימתן את הירידת מחיר שיש לצרפתיות אבל לא כך הדבר וזה רק פגע עוד יותר בפועל.

כל אלו שאין להם את הרכב ולא רכשו וספק אם ירכשו כזה בכלל, כולם פה גיבורים לבוא ולהצדיק את ירידת מחיר הנ"ל אבל אם הייתם בצד השני, כאלו שרכשו הייתי רוצה לראות איך אתם הייתם מדברים והאם הייתם רושמים את מה שאתם רושמים.

לסיכום, טעות עושים פעם אחת! צרפתייה לא קונים חדשה מהסוכנות, יש מספיק רכבים ביד 2 ועדיף לקחת הלוואה מהבנק ולקנות רכב יד 2 שמור שהוא די חדש שכבר קיבל את הירידת מחיר ורק לא לקנות מיבואן ולאבד במעמד המסירה כמה עשרות אלפים במיידי ואחר כך להיות תלויים במצבי רוח של היבואן.

אני אישית יותר לא אקנה מלובינסקיי בחיים וגם אמליץ לאחרים לא לקנות, אם ארצה איי פעם לקנות שוב פעם פיגו או סיטרואן אני אקנה אחת יד 2 כי בטח המחיר שלה יהיה איזה 50 אלף שח פחות ממה שהיא עולה בחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא כל כך ברור מה אתה רוצה מלובינסקי, אתה סבור שהאוטו מאוד מבוקש ונמכר יפה כחדש, הוא כנראה חושב אחרת, ניצול ירידת האירו והורדת המחיר המתאפשרת לצרכן משרתים את הצורך שלו למכור יותר. מה שאתה מבקש ממנו הוא ביטוח שער, או פיצוי על ירידת המחיר יחסית לזה אותו שילמת, אין דברים כאלו ואין סיבה שיהיו. לחילופין אתה מבקש לאסור עליו להוריד מחירים, גם זו לא ממש פרוצדורה מוכרת בשוק חופשי נורמלי. אני למשל קניתי אצל אותו יבואן לפני קצת למעלה משנתיים פז'ו 208 רובוטית במבצע "חבר" ובמחיר גבוה מזה שבו מכר פחות משנה מאוחר יותר מכונית זהה בתוספת טורבו, גיר פלנטרי ועוד מולטימדיה מתנה, ולכל אחד, בלי "חבר" ובלי טובות. לא חלמתי אפילו לבוא למישהו בטענות ולא בגלל שחוש הצדק שלי מפותח פחות מזה שלך, פשוט ככה מתנהל שוק חופשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה בדיקה? יש לי צילום מסך של המחירון שלי מהאתר של לוי יצחק החודש, ואני אעשה חודש הבא אחרי עידכון של המחירון ואז נראה כמה הרכב ירד, אם ירד בכמה אלפים בודדים אז זה בסדר ובאמת אני מתלונן סתם, אבל אם יירד מעל 10 אלף אני חושב שכל אחד ואחד פה היה מתלונן כמוני, מסכים איתי עכשיו?

נ.ב: לגבי צורת הנהיגה שלי אתה סתם מסיק מסקנות שאין להם כל קשר למציאות איך הרכב הזה ננהג ואיך אני נוהג בו.

מתי תבין שלא מדובר פה בציטוט מחיר של מניה? זה שהמחירון בחודש שעבר היה X לא אומר שזה היה השווי של הרכב שלך, וזה שהוא ירד בחודש הבא ב-Y לא אומר שזו אכן הירידה בערך של הרכב שלך.

ובאופן כללי, צא מהלחץ לגבי שווי הרכב. זה לא נכס ולא מניה, והמעקב האובססיבי אחרי השווי שלו יעשה לך רק רע. תהנה מהרכב, ותתחיל תחשוב על הדברים האלה רק כשיגיע היום למכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...