Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר לפחחות וצבע - הוגנת?

shmulik79
שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אשמח לקבל ממכם פידבק,

אני צריך לתקן מכה קלה ביותר במכסה מנוע ולעשות צבע לכל מכסה המנוע לרכב ניסאן קשקאי צבע שחור מטלי.

קיבלתי הצעה של 1000 ש"ח לא כולל מע"מ, כלומר סה"כ 1170 ש"ח.

נשמע לכם מחיר סביר?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה ממוסך לירון ביהוד, על פניו נראים רציניים... אבל אין לי מושג, פשוט לא מכיר מוסכי פחחות וצבע מומלצים באיזור יהוד\בקעת אונו\אור יהודה... אשמח להמלצות... כמו כן יש משהו שאני אמור לשאול לגבי טיב הצבע? אני כן יודע שזה בתנור עם פירוק...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחיר טוב, תשאל אם משייפים את כל הצבע הישן וכמה שכבות צבע\לכה שמים.

כמו כן, תשאל כמה זמן עבודה. בדרך כלל אלה שעושים מהר מדי לא עושים עבודה טובה.

כדי לתת לצבע וללכה להתייבש + עבודה, צריך בין יומיים לשלושה.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי מצרף תמונות של המכה הקלה מקדימה(בצילום כמעט לא רואים) ויש על המכסה מנוע הרבה לשלשת ציפורים שעמדה עליו יותר מידי זמן ופגמה בצבע...(ככה נקנה)... לגבי כמה זמן - נראה לי שהוא אמר שבאותו היום שהוא מתחיל הוא מסיים ומשחרר את הרכב.... זה לא סביר? הרכב באמת אמור לשבת שם כמה ימים?

1.jpg2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך לא היתי צובע בכלל.

אבל נגיד אם כן, איך הוא יכול לסיים את הכל באותו יום? לפרק מכסה, לשייף אותו, לצבוע עם צבע, לבצוע עם לכה, לשים בתנור, להרכיב.

זה לא נשמע לי הגיוני.

צבע מקורי נעשה בצורה מדוייקת בעזרת רובוט, במעלות חום גבוהות. בארץ המוסכי פחחות עושים עבודה לא תמיד טובה, לכן כדאי לחשוב פעמיים לפני שאתה מכניס את הרכב לצבע ולבדוק כמה פעמים אם המוסך באמת טוב.

יש מוסכים שעושים צביעה גרועה, אחרי שנה זה יתחיל להראות רע ואחרי שנתיים יתחיל להתקלף.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן מהתמונות עולה שכנראה לא שווה לצבוע את מכסה המנוע בכלל.

אם אתה מחליט בכל זאת לצבוע, ראשית תעשה כמה צילומים של מכסה המנוע, שתוכל להסביר בעתיד למה מכסה המנוע נצבע, אבל חוץ ממנו שום דבר לא נצבע.

שנית - על עבודה טובה משלמים בהתאם, ועבודה בינונית גם עולה ככה. יש פתגם שאומר שהטעם הטוב של המחיר הזול נעלם הרבה יותר מהם מהטעם הרע של העבודה הזולה.

לפני שאתה רץ לצבוע את מכסה המנוע, כדאי שתתייעץ עם מומחי דיטיילינג - קול קאר במושב גינתון. תקשיב לעצתם.

אם בכל זאת החלטת לצבוע, תתקשר ל ס.ר. מרכז שירות פחחות ארצי - תגיד שעזרה מקארספורום שלח אותך.

בהצלחה,

עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם הצביעה היא ברמה גבוהה ואיכותית, הסכום נשמע הוגן גם לדעתי.

מהיכרות עם המוסך שאת המדבר עליו, העבודות שלהם טובות מאוד.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...