Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוי הפלאפים האלו :-P

הם זזים עם ההגה נכון? או מקובעים?

לא חושב שהיו כאלה גדולים אם הם זזים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת ההיגיון אתה צודק, אבל מצד שני גם המנוע זז, אז לך תדע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצפה לקבל את שלי שבוע הבא...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מאחר ושבוע הבא כבר כאן - וכנראה שכבר קיבלת אותה, אז תתחדש ותהנה.

באיזה צבע בחרת?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר מפורשות שהוא לא קנה אחת אבל

ממה שקראתי, אלפא רומאו UK טוענים שקלארקסון הוא האדם הראשון שקיבל את הג'וליה תלתן בבריטניה. כנראה שצריך להבדיל בין המציאות לבין מה שאומרים בטלויזיה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שמתי לב לבחירת המילים המדוקדקת :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז גם אני עשיתי נסיעת מבחן (קצרה) על הג'וליה המדוברת.

אדלג על היחס הטעון שיפור שקיבלתי בסוכנות ואתייחס למכונית עצמה.

אתחיל בשורה התחתונה, ואחלק אותה להצהרות משנה:

הרכב טוב; לא התלהבתי; המחיר יקר מדי.

נתחיל בפרט שאולי אמור הכי לבדל אלפא מרכבים אחרים - העיצוב.

אז תראו, יש פה מכונית יפה, אין ספק. אבל, קשה להגיד שהיא גורמת לבקיעת 'וואו' חרישי כזה ממי שמסתכל עליה, כמו שעשו ה-156 וה-159 לפניה. משהו שם בעיצוב פשוט לא משכנע מספיק. בעיניי, אפילו הג'ולייטה מסתדרת טוב יותר בעין. היה כאן קצת פספוס לטעמי.

בפנים כבר המצב יותר טוב, בעיקר בגרסת ה-LE. הקווים נעימים לעין ושילוב הצבעים ברכב המבחן מוסיף לעניין. סביבת הנהג משרה תחושה טובה ונוחה. איכות החומרים ברובה טובה, אם כי ישנם משטחים ברכב שהם פחות נעימים למגע.

למרות זאת, קצת חסרה לי תחושת היוקרה שאתה אמור לקבל כשאתה יושב ברכב מהסגמנט הזה. תחושה זו בולטת בהיעדרה עוד יותר כאשר יושבים במושב האחורי, כאשר מנקודת מבטו של היושב במושב זה נגלים חלקי רכב פחות טובים למראה ולמגע.

אם לסכם את התחושה בפנים, זה מרגיש יותר קרוב למאזדה 6 מאשר למרצדס או ב.מ.וו (בעיקר בגרסת הבסיס - "מילאנו"). זה לא אומר שזה רע - הרכב מרגיש סה"כ נעים מאוד בפנים, רק פחות ממה שהיית מצפה לקבל ברכב ברמת המחיר הזו.

על הנהיגה דובר רבות, ואין לי יותר מדי מה להוסיף בהקשר זה שלא נכתב פה כבר - הרכב נוסע טוב מאוד. האחיזה גבוהה, המנוע מרגיש טוב ונמרץ, תיבת ההילוכים מתפקדת מצוין והרכב מצליח לייצר כמויות לא מבוטלות של הנאה. הרכב גם עשה רושם של נוח מאוד בנסיעה הלא יותר מדי ארוכה שביצעתי.

יחד עם זאת, גם כאן עולה עניין התמורה לכסף - 200 כ"ס במנוע זה נחמד, ויש ניצול טוב של הכוח, אבל אני חושב שהם יכלו לפרגן בקצת יותר סוסים בגרסאות הכניסה, כדי שהחבילה תהיה קצת יותר מפתה. אז נכון, בהשוואה למתחרות מארץ השניצל באותו רמת מחיר האלפא יותר חזקה, אבל כל שאר המתחרים בקטגוריה (לדוג' אינפיניטי, קדילאק, לקסוס) נותנים פיצוי הרבה יותר משמעותי בגזרת המנוע אל מול המוניטין הגרמני.

מה שמחזיר אותי לשורה התחתונה - במחיר של 254,000 ש"ח לגרסת "מילאנו" הבסיסית והעירומה (בלי מושבי עור, בלי פלאפים מאחורי ההגה, בלי חלון בגג, בלי גיוון צבעים בדשבורד, חישוקים קטנים יותר, ועוד...), אני לא יכול להגיד שיש פה עסקה מדהימה. אם במחיר הזה היו מציעים את ה-LE עם 280 כ"ס, אז זה כנראה היה כבר יותר משתלם. המחיר הנכון לגרסת הבסיס הוא בסביבות ה-200 אלף שקל לדעתי.

הייתי יכול למצוא הצדקה למחיר אם הרכב היה מייצר תחושות מיוחדות כמו קודמיו. אבל למרות שהג'וליה היא מכונית מצוינת ועושה הכל טוב, היא לא גורמת לך לחייך כמו שה-156 גרמה לך בזמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שעדיין לא עשיתי נסיעת מבחן, אני נוטה להסכים עם קוף השלג (ססקוואטץ למי שמכיר :-) )

הבעיה העיקרית שתגרום למכירות להיות בעשרות בודדות בשנה ולא יותר היא המחיר הגבוה. גם אם הרכב טוב, חזק, יפה, מתנהג, מפואר ומה לא (והוא כנראה שלא מצטיין בהכל), צריך לזכור שמדובר פה בהשקה של רכב חדש לגמרי. לא מחודש, לא מתיחת פנים, לא שילדה של, מנוע של וכו... רכב חדש.

להשיק רכב חדש של מותג שלפחות בינתיים לא נחשב פרימיום (לדעתי לפחות), לא עממי, אבל עדיין לא בשורה אחת עם הגרמניות ומותגי היקרה היפניים (שוב לדעתי), רק מחיר מאוד תחרותי יכניס אותו חזק לשוק.

אם אלפא היתה נחשבת מותג כבמוו, אנשים היו מחלקים עלות למספר הסוסים ואומרים "עדיף אלפא". אבל זה עדיין לא המצב.

מצד שני, אם אלפא יתמחרו ויתנו מחיר מזמין, מחיר השקה נמוך והרבה יקנו, ואח"כ יספרו דברים טובים לחברים, כדור השלג יתחיל....

my 2 cents

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הנכון לגרסת הבסיס הוא בסביבות ה-200 אלף שקל לדעתי.

העפתי מבט על מחירי קבוצת הייחוס, ולא נראה לי שזה מחיר הגיוני. 220-230 קצת יותר. הכוונה למחירים לפני הנחות, בהנחה שכולם בסוף נותנים הנחה דומה. לגרסה המאובזרת עוד 20+-.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן שפורסם באתר ״אוטו״ הישראלי.

והמסקנה ״היא מכונית טובה אך לא מספיק שלמה״.

ואני אומר שאם הג׳ולייה הייתה מספיק ״שלמה״ היו רוכשים במקומה במוו.

באופן מוזר לא ניתן להדביק את הקישור לאתר ללא שהוא מוחק את ההודעה שלי אז אצרף אותו בהודעה נפרדת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...