Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטנות, חמות ונגישות - רשמים מ-2 שכאלו.

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הקביעות האובייקטיביות - לרגע היה נדמה לי שהתחיל כאן דיון פילוסופי פשוט.

לעניינו, כאשר משווים בין שני רכבים דומים וקובעים שאחד עדיף על השני, זו אכן קביעה אובייקטיבית (לכאורה).

דינמית - משהו שמפריע לך לנהוג את הרכב כמו שאתה רוצה ואתה לא יכול להמנע ממנו.

למשל, ESP שמתערבת מוקדם מדי ואי אפשר לנתק.

שני דברים:

1. לי מפריע שאי אפשר לנצל את כל הכח - כפי שכתבת - וזו בהחלט בעיה.

2. זכור לי שבשרשור אחר ציינת שאפשר להחליף מתלים למיאטה כדי להתמודד עם בעיית הרכינה שלה. כתבת גם שזה לא כזה ביג דיל לאור שוק האפטרמרקט הפורח של המאזדה. אם כך, להוציא פיוז ESP זאת בעיה?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם האיביזה לא מורידה את כל הכוח, רק שהאלקטרוניקה מווסתת אותו. אני מעדיף להחליט לבד. בכל מקרה, עודף כוח זו לא בעיה כמו חוסר כוח. דרך אגב, גם במכונית הנעה אחורית חזקה אתה לא יכול להוריד תמיד את כל הכוח.

השאלה היא יחסית, כמה כוח אפשר להוריד.

ועניין של טעם, אתה רוצה לנהוג לבד או פשוט לדרוך על הדוושה ולתת לאלקטרוניקה לווסת.

לגבי ה-ESP, כבר דוסקס הרבה פעמים. זה לא כזה פשוט. קודם כל, אתה יכול לפגום במערכות אחרות, שאתה לא רוצה (בלימה, למשל). דבר שני, לא תמיד יש פיוז נגיש ופשוט, ששולפים ונפטרים מהמערכת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז אתה גם נגד LSD עכשיו?

לגבי ESP, אז נניח שניגשת לאיש מקצוע שיודע לעשות את העבודה והעלות היא די זניחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, להוציא פיוז ESP זאת בעיה?

עשית את זה אי פעם או שפשוט שמעת ממישהוא ששמע שיש אופציה לעשות את זה?

כמעט תמיד (ממניעים מובנים) יושב על הפיוז הזה משהוא אחר שמונע ממך פשוט "לשלוף את הפיוז" ולתת בראש.

ברכבים מסויימים זה בילתי אפשרי, באחרים זה אפשרי ע"י מעקף חכם, לא מכיר אף רכב מודרני (מהספורטיביים הנוכחיים) שמאפשר לך "פשוט" לשלוף את הפיוז ולשכוח מהבקרות.

תץכלס, בנסיעה עם בקרות, ה 208GTI מאפשרת לך להגיע למגבלות ללא התערבות הבקרות בעוד שהבקרות של האיביזה מתערבות הרבה יותר מוקדם ובצורה הרבה יותר אגרסיבית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז אתה גם נגד LSD עכשיו?

מאוד אוהב. עוד מהפיאט קופה.

רק שאין להן LSD.

לגבי ESP, אז נניח שניגשת לאיש מקצוע שיודע לעשות את העבודה והעלות היא די זניחה.

אני לא מכיר איש מקצוע שיודע להכנס לקרביים של התוכנה ולהגדיר ל-ESP איך לעבוד, אבל תיאורטית זה רעיון מצויין לתפור מכונית לטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אף רכב מודרני (מהספורטיביים הנוכחיים) שמאפשר לך "פשוט" לשלוף את הפיוז ולשכוח מהבקרות.

למה, אין רכבים עם אפשרות ניתוק כל הבקרות?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא מתיימר להכיר את כל הרכבים הספורטיביים בני זמננו אבל בריפרוף קל, בכל VAG ובכל PSA ולדעתי גם באלפא, גם אם לכאורה זה מראה לך שכל הבקרות כבויות, כשהוא מזהה מצב סכנה, הם מתעוררות ומתערבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, אין רכבים עם אפשרות ניתוק כל הבקרות?

אני לא אתגרתי כדי לדעת באילו מצב הן חוזרות (נהגתי רק על כביש), אבל בלאון קופרה וגם ב-TT קוואטרו, יש מצב שכל הבקרות כבויות, והרכב מתנהג שונה מהמצב של בקרות "ליברליות", באופן מובחן. רק אז אתה מבין כמה הכל מתוכנן לעבוד עם הבקרות וכמה ההתערבות שלהן רציפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, לאחרונה אנחנו נחשפים ליותר ויותר רכבים (לא בהכרח ספורטיבים) שהמתכנן לא ממש טרח לייצר לה שילדה מפוארת כי "יש בקרות" וכאשר אתה מכבה את הבקרות, פתאום אתה נחשף לשילדה בינונית ולא צפויה בעליל.

סופרב 280 היא אחת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, לאחרונה אנחנו נחשפים ליותר ויותר רכבים (לא בהכרח ספורטיבים) שהמתכנן לא ממש טרח לייצר לה שילדה מפוארת כי "יש בקרות" וכאשר אתה מכבה את הבקרות, פתאום אתה נחשף לשילדה בינונית ולא צפויה בעליל.

סופרב 280 היא אחת כזו.

מה לעשות, כשזה לא בהכרח ספורטיבי זה הגיוני, וכשזה ספורטיבי זה אמנם מאכזב, אבל בעיקר חוג מאוד מצומצם. בארץ כמו שלנו שאין בה מסלול, אז ממילא עם רוחב הצמיגים הנהוג היום, מעבר למגבלות בד"כ יהיה לקיחת סיכון לא קטן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב 280 היא אחת כזו.

עכשיו אני יודע להגדיר מה הפריע לי באוקטביה vrs. תודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב 280 היא אחת כזו.

מה גרם לך להגיע למסקנה הזו בנוגע לסופרב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הולכת לאיבוד ולא צפויה לגמרי קרוב למגבלות עם בקרות כבויות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...