Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך המלא לאינטגרציית OEM

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו זה נראה מדהים!

הם קוראים לזה lsi אבל בסופו של דבר רמקול פועל על אות חשמל בזרם עקיף.

כנראה שהמגבר משולב בתוך כל רמקול ובתוך הרמקול מתבצעת ההמרה האחרונה לאות חשמלית אבל זה ללא ספק סטייט אוף דה ארט, ציוד קצה, היי אנד אמיתי.

אני לא חושב שמדובר כאן באינטגרציה לציוד שהוא לא דיגיטלי אבל אני בטוח שלרכבים עם מערכות שיש להן גם יציאות דיגיטליות, זה אינטגרטור מטורף.

וואו!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שהבנתי הוא שאותו צ'יפ שמוטמע בכל רמקול למעשה נותן את הפולסים המתאימים לסלילים על בסיס הזרם החשמלי שמגיע ישירות מהמצבר (טעות שלי כנראה, זה מגיע מהפרוססור יחד עם המידע הדיגיטלי הרלוונטי, אבל מדובר בזרם DC מיוצב כנראה של 12V).

הפרוססור מגיע גם עם כניסות אנלוגיות, אבל עוד לא הבנתי בדיוק על כמה ערוצים הוא שולט וכד' ובכל מקרה ניתן לחבר אותו כנראה גם למגבר חיצוני ולעבוד ברמה האנלוגית.

http://www.sonicelectronix.com/item_106651_Clarion-Z3-Hi-Res-Digital-Sound-Processor-Tweeters.html

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה נראה אינטגרטור מלא.

אלף דולר לפרוססור וזוג טוויטרים ו745 לסאב אבל לא ידוע המחיר לזוג וופרים.

הטופולוגיה שלהם נראית כזוג טוויטרים מקדימה וזוג וופרים, אופציה לעוד זוג וופרים אחוריים וסאב בודד או זוגי.

זה לדיגיטלי מלא.

אני מתחיל להבין את הרעיון ולמה דווקא שישה סלילים, בייחוד אם המתח הוא dc אז כנראה שלושה סלילים לתנועה מדורגת קדימה ושלושה לתנועה מדורגת אחורה.

גאוני פשוט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, 1000$ לפרוססור ולטוויטרים:

http://www.crutchfield.com/p_020Z3/Clarion-Z3.html

וופרים 800$:

http://www.crutchfield.com/p_020Z7/Clarion-Z7.html

סאב 750$:

http://www.crutchfield.com/p_020Z25W/Clarion-Z25W.html

וכן, כנראה מדובר ב-8 ערוצים וקרוס 4WAY.

כמובן שצריך לקחת בחשבון שזה עדין מוצר חדש לחלוטין, והמחיר למרות התמחור הגבוה באופן כללי של קלריון עוד צפוי אולי לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיניי - שווה את המחיר.

אתה משלם כאן על טכנולוגיה שהיא מהפכנית לגמרי! זה משהו שעד לפני ארבעה חודשים הינו יכולים רק לחלום על קיומו.

באמת - אם עכשיו הייתי צריך להשקיע במערכת חדשה והייתי יודע שבהשקעה של פחות מ3K דולרים + DAC בצימוד לסמארטפון שלי ועוד קצת חיוות להתקנה של רכיבים שלוקחים מקום של כלום וחצי - הייתי עושה את זה!

12K שקלים השקעה בערך אבל בזה סיימת והסיגנל - זה כנראה משהו שאי אפשר להביס במובן של שלמות המידע.

אני למשל מאוד מתקשה להבין איך הZ25 עולה 700 דולרים בעוד סאב וופר מקביל מבית אילוז'ן אודיו למשל שאין לו את הטכנולוגיה הזו עולה אותו הדבר.

או יותר גרוע משהו שעשיתי לאחרונה שעלה פי שתיים!

בשביל הטכנולוגיה הזו - סאב וופר 10 אינטש שפועל על מגבר פנימי, סופר יעיל ונציל ומקבל אות שהיא הדבר הכי קרוב לשלמות דיגיטלית - הייתי מצפה שיעלה 2000 דולר אפילו ותראה, 700 דולר וזה אצלך ביד!

עכשיו - יכול להיות שהרמקולים הם "צעצוע" סה"כ ואתה משלם על הטכנולוגיה - אבל זו הסנונית הראשונה האמיתית, לעידן הבא של אודיו לרכב ובכלל אודיו דיגיטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני פשוט אניח את זה כאן.

FOCAL IBOX AIRPLAY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני רוצה לרגע להראות כאן סוג אחר של אינטגרציה - נקרא לזה אינטגרציה אישית!

פשוט מוצר מטמטם - SubPac M2

התגובות בסיקורים פשוט קורעות מצחוק מהתגובה הראשונית של הסוקרים לדבר הזה:

[video=youtube;DWCqQWn-2Kc]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהמשך לסדרת המוצרים הדיגיטלית של קלריון, סרטון מבית סוניק אלקטרוניקס בנידון.

אישית, מצאתי את החלק האחרון, החל מבערך 18:05 יותר מענין, אבל למי שיש כוח וזמן מוזמן לצפות בכל ההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדליק.

לחשוב שחוץ מרמקולים ואפליקציית בקרה בעצם אתה לא זקוק לשום דבר. מעניין באמת כמה כוח מערכת כזו מייצרת במציאות בתוך רכב עממי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה - סליחה!

אני מת על סוני!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה זה יפה אבל במציאות ראית אצלי שהאפליקציה של סוני היא לא משהו נוח ואיכותי במיוחד.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה אולי לא משהו אבל הנגן הזה צריך להיות ברמה מאוד גבוה, מאוד מאוד גבוה!

אני גם לא יודע אם מדובר בדיוק באותה האפליקציה ואתה גם לא חייב להשתמש בזה כDSP אלא רק כHU (שתומך בשידור אלחוטי בקצבים גבוהים מאוד). זה נראה כאילו שסוני מתעוררים מחדש.

יש להם שוב, סדרות גבוהות לעולם הרכב - אני מדבר על רמקולים, סדרת GS

הטוויטרים מאוד מעניינים והתחום שלהם נמתח עד 50K הרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי שוב את האפליקציה ונראה שסוף סוף אפשר להחזיק אותה לא לרוחב :lol:

זה היה ממש מעצבן לגלול שירים ברשימה כשהמסך לרוחב.

אז מצאתי על הדרך בplaystore עוד פלאגין לsongpal שנותן לכוון את האופציות המתקדמות יותר של המכשיר, לא כתוב ששלי (mex-xb100bt) נתמך אבל אני אנסה באוטו, נקווה להפתעה

אבל לא ראיתי אפליקציה אחרת, היתה עוד אחת אבל היה כתוב שעדכון אחרון מ2014 אז אני מניח שsongpal זה מה שיש.

אני רואה את הפוטנציאל, עובדים שמה בסוני אנשים שאוהבים את התחום ולא רק עושים מה ששאר היצרנים עושים, אין ספק.

חבל שהם לא שמו מעמד לטלפון במקום כל ה"אין מסך", אולי בגרסא הבאה :)

עדכון: כמובן ששום דבר לא עבד באוטו כמו שרציתי, לא באמת אפשר לראות את זה לא לרוחב, רק המסך שלפני שבוחרים את הנגן... וגם הפלאגין לא מוצג לי

Screenshot_20160901-194052.jpg

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...