Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מערכת אודיאו בארה"ב

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז עידכון קצר.

אחרי שבועיים עם המערכת אני מרגיש מאוכזב. התקנתי את המערכת בשבת לפני שלושה שבועות (בעזרתו של משה, לא יודע אם הייתי מצליח להתקין לבד בלי לפרק את הכל שם לגורמים. תודה משה). הפו"ה של המערכת אינו מסובך כשיודעים בדיוק מה לעשות וכשמצויידים בהתאם, לנו נפל הביט של הטורקס ליד מוט ההילוכים כי המברג לא היה מגנטי וזה היה חתיכת סיוט לחפש אותו ולא למצוא אותו בתוך הצמות המתפתלות של החוטים. ההרכבה היא יותר פשוטה, קונקטור אחד שכולל את כל החיבורים וחיבור כבל אנטנה (מסובך לפרק אותו מהרדיו הנוכחי) וזהו. צילמתי חלק מהעבודה אבל זה לא יצא מוצלח במיוחד כך שכרגע אוותר על התמונות.

הפעלנו את המערכת, החשמל נדלק, יש תצוגה על המסך ורעש סטטי. בודקים רדיו ולא נקלט דבר, CD/DVD עובד וגם מוסיקה מה USB נשמעת, חיבור הטלפון עובד גם כן וניתן להתחבר איתו לאינטרנט, כפתורי ההגה לא פועלים.

הוצאתי אימייל לתמיכה הטכנית שלהם וקיבלתי תשובה כי הוא (התמיכה הטכנית שלהם...) יצא לחופש ויחזור ב 16, חיכיתי וב 18 קיבלתי תשובה בסיגנון "בדוק שהכל מחובר" שלא עזרה לי במיוחד. עד אז מצאתי את את האופציה לשנות את את קפיצות התדר כדי שהרדיו יקלוט את התדרים בישראל (תקוע איפושהו בפקטורי פרמטר תחת אופציות טכנאי ומוגן בסיסמה).

ביקשתי מהם עידכון קושחה ונשלח אלי לינק להורדה שלו, עידכנתי קושחה והכפתורים של המערכת הפסיקו לעבוד... ביקשתי את וורסיית הקושחה המקורית שהחזירה את את הכפתורים לפעולה. עידכנתי שוב לפני כשעה לוורסייה החדשה שנשלחה והפלא ופלא, הכל עובד.

אני עומד לפרק שוב את הרדיו כדי לבדוק את מצב חיבור קופסאת ה CAN לרדיו. עשיתי לפני שעה ונפטרה הבעייה, לדברי התמיכה הטכנית על המפסקים בקופסאת ה CAN להיות במצב סגור (1111) או שרק הימני פתוח (1110) ואצלי המערכת הגיעה עם האופציה השניה. העברתי לאופציה הראשונה והכל עובד. רק לחשוב כמה זמן ומאמץ ביבזתי על הדבר המטומטם הזה... בכל מקרה אחרי שגמרתי לא הצלחתי לתקוע את המאפרה ונשאר שם חור.

בעיות:

-זמן הדלקה "קרה" ארוך בטירוף (יותר מ 20 שניות), לא שימושי אם צריך להשתמש במצלמת רוורס. חבל שלא ניתן להדליק את המערכת אוטומטית כאשר הדלתות נפתחות באמצעות השלט.

-המגרה החשמלית (אאל"ט, מיועדת למחליף דיסקים) לא פועלת יותר, המכסה לא ניפתח בלחיצה על הכפתור.

כללי:

-איכות קול בסדר, לא יותר מזה, אני חושב כי חלק מהאשמה מוטל על הרמקולים הפשוטים (אמנם H&K אבל רק 8 מהם ובדלתות בלבד). חשבתי להתקין את הרמקולים הנוספים שנדרשים אך הבנתי שזה דורש את פירוק המושב האחורי כך שאני קצת מהסס.

-המסך קצת חלש וקשה לראות את התצוגה תחת אור שמש.

-יכולת תצוגת נתונים עלובה ביותר, במיוחד בשימוש עם מסך של 7" שתקוע בצד. האשמה היא בתוכנות האנדרואיד שבמקום להציג מעט נתונים בפונטים גדולים מעדיפות להציג גרפיקה ילדותית שבקושי ניתן לקרוא אותה.

אם מישהו מכיר תוכנת אנדרואיד נורמלית למערכת רכב, כזו שכוללת כפתורים גדולים ל DVD USB SD וכדומה, עם פונטים גדולים והתנהגות פשוטה ונקייה (בלי גרפיקה מעאפנה) אשמח אם יגלה לי.

מה מחכה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומה מחכה לי (מצטער, כבר לא יכול לערוך)

1. הוספת מצלמת רוורס, כנראה אלחוטית, לא בא לי להעביר חוטים לאורך כל הרכב. אני מקווה כי המערכת תומכת אוטומטית במצלמה, כי אחרי מה שעברתי אני כבר לא בטוח בכלום.

2. הוספת מצלמת דרך שתופעל ע"י תוכנת הקלטה הכוללת רישום GPS ונתוני OBD.

3. מפצל USB קטנצ'יק (1 ל 4)

4. ספק כוח 12V ל 5V בזרם של 2-3 אמפר כדי לדחוף את כל ההתקנים המחוברים למפצל USB, אני לא בטוח כי ה AVIAN לבדו יוכל לעמוד בעומס.

5. דיסק קשיח USB של 250GB, יש לי אחד ישן שאין לי מה לעשות איתו וחשבתי לשים עליו את אוסף המוסיקה שלי במקום לצרוב DVD. אני מקווה שה AVIAN יוכל לתמוך בו דרך ה USB (הוא מוגבל ב SD לכרטיסים של 128G בלבד)

לא נראה לי שאנסה לשפר את איכות הסאונד הקיימת כי זה ידרוש המון מאמץ בצורה של החלפת/הוספת רמקולים, הוספת מגבר דיגיטלי רב ערוצי מאחורה, חיווט חדש קדימה/אחורה ועוד.

עוד כמה דברים קטנים:

לנסות להתחבר לאנטנת ה GPS של הרכב במקום האנטנה החיצונית שבאה עם ה AVIAN שזרוקה על הדש-בורד.

לנסות להתחבר למיקרופון של הרכב במקום המיקרופון המובנה ב AVIAN.

לנסות להתחבר ל AVIAN עם מודם סללולרי שיתחבר לאנטנה הסלולרית של הרכב במקום לחבר כל פעם את הטלפון ולהגדיר אותו כחיבור האינטרנט של ה AVIAN.

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים אני עדיין קורא שוב ושוב את המשפט הבא: "בכל מקרה אחרי שגמרתי לא הצלחתי לתקוע את המאפרה ונשאר שם חור."

לא מצליח להשתחרר מזה - אתה מלך! :-P

יכול להיות שהיחידת ראש תזהה לך את הכונן של ה250 גיגה אבל אני די בטוח שברגע שהמידע יתחיל להתקרב לאזור ה128 על הכונן הזה יתחילו לך כל מיני תופעות מוזרות של קריאה מהרכיב. אני אוכל את הסרט הזה עם SSD של 250 גיגה ו וזה קורה ברגע שמחברים אותו דרך מפצל USB ולא ישירות להתקן - משהו הזוי!

בכל מקרה חבל לשמוע שזה ככה - אני חושב שברכבים כאלו כדאי להשאיר את המקורית כל עוד עובדת ולעבור לפתרונות מתקדמים יותר כמו הסמארטפונים שלנו אם נגנים חיצוניים כמו BIT PLAY על גבי המערכת המקורית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-זמן הדלקה "קרה" ארוך בטירוף (יותר מ 20 שניות), לא שימושי אם צריך להשתמש במצלמת רוורס. חבל שלא ניתן להדליק את המערכת אוטומטית כאשר הדלתות נפתחות באמצעות השלט.

הייתי מנסה לברר אם יש פקודה שניתן לשנות דרך ה-CANBUS כדי לתת זרם למערכת בעת פתיחת דלתות, או פתרון מאולתר אחר בדמות ריליי או משהו בסגנון (מתאם CANBUS אחר למשל). רק יש לקוות שנפילת המתח בעת התנעה לא תוביל לעוד "הדלקה קרה".

-המגרה החשמלית (אאל"ט, מיועדת למחליף דיסקים) לא פועלת יותר, המכסה לא ניפתח בלחיצה על הכפתור.

והשאלה הלא מוצלחת על משקל התמיכה הטכנית - החיווט שלה מחובר לאנשהו כעת? האם שאלת אותם לגבי הענין?

-איכות קול בסדר, לא יותר מזה, אני חושב כי חלק מהאשמה מוטל על הרמקולים הפשוטים (אמנם H&K אבל רק 8 מהם ובדלתות בלבד). חשבתי להתקין את הרמקולים הנוספים שנדרשים אך הבנתי שזה דורש את פירוק המושב האחורי כך שאני קצת מהסס.

לא חושב שהתקנת רמקולים נוספים תיתן משהו בהכרח, אבל אולי ניתן לשדרג את הקיימים או לשדרג את המגבר (הכולל יכולת עיבוד סאונד למשל).

יכול להיות גם שיש כיווני סאונד שעוד לא הגעת אליהם? אולי ניתן להתקין אפליקצית נגן אחרת יותר טובה עם יותר אפשרויות כיוון?

1. הוספת מצלמת רוורס, כנראה אלחוטית, לא בא לי להעביר חוטים לאורך כל הרכב. אני מקווה כי המערכת תומכת אוטומטית במצלמה, כי אחרי מה שעברתי אני כבר לא בטוח בכלום.

הם כמובן מציעים אחת משלהם, כולל אפשרות אלחוטית. אבל נראה שהחיבור שלה הוא סטנדרטי. רק השאלה באמת מה הטריגר שלה ושל המערכת.

2. הוספת מצלמת דרך שתופעל ע"י תוכנת הקלטה הכוללת רישום GPS ונתוני OBD.

גם כאן הם מציעים מוצר שלהם שמתאים לפלטפורמת AVANT2. גם כאן לא ברור לי אם אפשר להשתמש במצלמה לבחירתך.

3. מפצל USB קטנצ'יק (1 ל 4).

האם סידור כזה נתמך? לדעתי רוב מכשירי האפטרמרקט לא מציעים אפשרות כזאת, או שיש הגבלה לשני חיבורים בלבד.

4. ספק כוח 12V ל 5V בזרם של 2-3 אמפר כדי לדחוף את כל ההתקנים המחוברים למפצל USB, אני לא בטוח כי ה AVIAN לבדו יוכל לעמוד בעומס.

5. דיסק קשיח USB של 250GB, יש לי אחד ישן שאין לי מה לעשות איתו וחשבתי לשים עליו את אוסף המוסיקה שלי במקום לצרוב DVD. אני מקווה שה AVIAN יוכל לתמוך בו דרך ה USB (הוא מוגבל ב SD לכרטיסים של 128G בלבד)

ובהמשך לנ"ל, מציע להתייעץ עם התמיכה הטכנית לגבי מגבלות ידועות של המכשיר, במידה ולא מפורט בניירת.

עוד כמה דברים קטנים:

לנסות להתחבר לאנטנת ה GPS של הרכב במקום האנטנה החיצונית שבאה עם ה AVIAN שזרוקה על הדש-בורד.

יתכן ותתאפשר קליטה גם אם יהיה מותקן מאחורי הדש, אבל הרחק מהפרעות אלקטרוניות עד כמה שניתן.

המשך לעדכן.

מחזיק אצבעות שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר במינימום מאמץ והשקעה נוספים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מזל שהגיע הסופ"ש.

חיים אני עדיין קורא שוב ושוב את המשפט הבא: "בכל מקרה אחרי שגמרתי לא הצלחתי לתקוע את המאפרה ונשאר שם חור."
כשתשמע את המחיר של המאפרה הזו תבין למה אני לא תוקע אותה בכוח:wink:

הייתי מנסה לברר אם יש פקודה שניתן לשנות דרך ה-CANBUS כדי לתת זרם למערכת בעת פתיחת דלתות, או פתרון מאולתר אחר בדמות ריליי או משהו בסגנון (מתאם CANBUS אחר למשל). רק יש לקוות שנפילת המתח בעת התנעה לא תוביל לעוד "הדלקה קרה".
חשבתי על משהו דומה, חיבור ממסר הנשלט ע"י אורות הווינקרים (נדלקים כשפותחים את הדלתות מרחוק) עם חד-יציב (monostable) של כדקה כדי לתת הפעלה למערכת. כרגע זה Nice to have אבל נמוך בסולם העדיפויות.
והשאלה הלא מוצלחת על משקל התמיכה הטכנית - החיווט שלה מחובר לאנשהו כעת? האם שאלת אותם לגבי הענין?
כן, כל המודול של המגירה והמפסקים מחובר בקונקטור יחיד של 3 חוטים, כנראה Can bus, כך שזה נשלט ע"י מחשב הרכב. שאלתי את התמיכה הטכנית שלהם (בחורצ'יק בשם טומי) והתשובה הייתה "I have been told that the cd changer is not supported."...
לא חושב שהתקנת רמקולים נוספים תיתן משהו בהכרח, אבל אולי ניתן לשדרג את הקיימים או לשדרג את המגבר (הכולל יכולת עיבוד סאונד למשל).

יכול להיות גם שיש כיווני סאונד שעוד לא הגעת אליהם? אולי ניתן להתקין אפליקצית נגן אחרת יותר טובה עם יותר אפשרויות כיוון?

הרמקולים הקייימים הם של H&K, הם לא רעים במיוחד אבל הם לא ברמה של מערכת MOST מקורית. שמינייה (4*2 בעצם נותנות צליל מספק אך סובלות מהחסרון של סאב חזק וטוויטרים כיוונים. האוויאן מגיעה עם מגבר Class-D שהוא לא יותר מבינוני כך שאיתו אין מה לשאוף. בכל מקרה הפתרון הפשוט (וכרגע המועדף) יהיה לחבר את היציאה הדיגיטלית למגבר דיגיטלי ולדחוף את השמינייה הקיימת עם מגבר איכותי נפרד.

האפליקציות (המקוריות) שלהם מחורבנות אחת אחרי השנייה, הרדיו לא קולט טוב. נגן הדיסקים טוחן DVD צרוב יותר מדקה לפני שהוא מנגן אותו וגם אז מעבר לאפליקצייה אחרת תוקע אותו, אפליקציית הנגן לא מציגה את שם השיר/רצועה/קובץ. בנוסף, בזמן הפעולה מופיע דיסק מסתובב(!) על המסך. התצוגה של מספר הרצועה והזמן לא תמיד מופיעה בלוח השעונים, או מופיעה ונעלמת. אני לא בטוח כי כי אפליקציות אחרות יתמכו ע"י כפתורי ההגה אך אבדוק בסופ"ש.

הם כמובן מציעים אחת משלהם, כולל אפשרות אלחוטית. אבל נראה שהחיבור שלה הוא סטנדרטי. רק השאלה באמת מה הטריגר שלה ושל המערכת.
ישנו חוט פנוי עם מדבקת "רוורס", אני מקווה כי הוא מזהה את מתח המצלמה (מנורת הרוורס) ומנתב את המצלמה. אני מכין רשימת שאלות לטומי ("התמיכה הטכנית") וזו תהייה אחת מהן.
גם כאן הם מציעים מוצר שלהם שמתאים לפלטפורמת AVANT2. גם כאן לא ברור לי אם אפשר להשתמש במצלמה לבחירתך.
אני מניח כי האנדרואיד יאפשר לי להריץ תוכנה נפרדת לצילום/הקלטה ללא קשר למערכת שלהם. בכל מקרה לא מצאתי מצלמת USB איכותית (ללא זיכרון וצג) כך ששלהם כנראה תהיה עדיפה.
האם סידור כזה נתמך? לדעתי רוב מכשירי האפטרמרקט לא מציעים אפשרות כזאת, או שיש הגבלה לשני חיבורים בלבד.
ישנן שתי יציאות USB מהמערכת, בשבוע שעבר חיברתי זמנית HUB ובדקתי שהוא נתמך ע"י חיבור DOK אילו. בסופ"ש אנסה לחבר שוב את המפצל ואעמיס אותו בכמה התקנים בו זמנית.
ובהמשך לנ"ל, מציע להתייעץ עם התמיכה הטכנית לגבי מגבלות ידועות של המכשיר, במידה ולא מפורט בניירת.
עוד שאלות לטומי.

בכל מקרה אני מרגיש קצת מאוכזב מהמערכת, אולי סבלתי מעודף ציפיות. ב C240 הישנה שלי קיימת מערכת After market ישנה עם מסך מגע נשלף (בת 9 שנים...) שמבחינת ביצועים/מהירות תגובה עדיפה בהרבה על האוואיאן. אני עדיין חושב כי הבעייה העיקרית באוויאן היא התוכנה שנכתבה כדי להפעיל את המערכת בכללותה, אולי שיהיה לי קצת זמן אנסה לכתוב פאטצ'ים לקוד הקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כל המודול של המגירה והמפסקים מחובר בקונקטור יחיד של 3 חוטים, כנראה Can bus, כך שזה נשלט ע"י מחשב הרכב. שאלתי את התמיכה הטכנית שלהם (בחורצ'יק בשם טומי) והתשובה הייתה "I have been told that the cd changer is not supported."

זה נשמע כאילו הוא לא הבין את השאלה והתכוון במענה לצ'ינג'ר עצמו ולא למגירה החשמלית.

האוויאן מגיעה עם מגבר Class-D שהוא לא יותר מבינוני כך שאיתו אין מה לשאוף. בכל מקרה הפתרון הפשוט (וכרגע המועדף) יהיה לחבר את היציאה הדיגיטלית למגבר דיגיטלי ולדחוף את השמינייה הקיימת עם מגבר איכותי נפרד.

אז בסוף אין מגבר מקורי אי שם בתא מטען או במיקום אחר? כבר לא זוכר מה דנו בנושא. :oops:

בכל מקרה אני מרגיש קצת מאוכזב מהמערכת, אולי סבלתי מעודף ציפיות. ב C240 הישנה שלי קיימת מערכת After market ישנה עם מסך מגע נשלף (בת 9 שנים...) שמבחינת ביצועים/מהירות תגובה עדיפה בהרבה על האוואיאן. אני עדיין חושב כי הבעייה העיקרית באוויאן היא התוכנה שנכתבה כדי להפעיל את המערכת בכללותה, אולי שיהיה לי קצת זמן אנסה לכתוב פאטצ'ים לקוד הקיים.

זה באמת נשמע כמו מוצר לא אפוי לחלוטין.

אני מצר שוב על כך שזה המצב. :-(

אבל מצדיע לך שיש לך את הסבלנות והידע לשבת על זה ולנסות למקסם את תוצאות הרכישה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עצבים.

אני נכנס אתמול בבוקר לרכב, מתניע, והמערכת לא נדלקת. פירקתי את המערכת החוצה (בפעם הרביעית ממתי שקניתי!) בדקתי חיבורים והכל נראה תקין.

בדקתי מתחים על הפילטר כח בכניסה ותקין, על המגעים הפנימיים של הנתיך ה 15 אמפר שבתוך המערכת וגם שם הכל תקין. בדקתי את הנתיך וגם הוא תקין.

מתחיל להמאס לי מהמערכת הזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שקנית מוצר תקול? רפרביש?

יש אפשרות לrma? אישור החלפת מוצר למי שלא מכיר את המושג.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמכשיר פגום, סך כל התקלות שהיו לי מזמן הרכישה מצביעות שמשהו לא יציב שם.

המוצר הוזמן כחדש, לא רפרביש. אני מקווה מאוד שיחליפו את המכשיר, כרגע שלחתי להם תיאור מצב ואני מחכה לתגובה. אם לא ניתן לעשות/לבדוק עוד משהו במערכת אז אשלח להם אותה בחזרה (אין לי איך לתקן אותה בארץ)

טום, ב mbworld המכשיר הומלץ כמה פעמים ולא ראיתי שמישהו נתקל בו בבעיות. בכל מקרה אעלה שם שאלה, אולי מישהו עבר את מה שאני עובר ופשוט לא העלה לפורום.

טוףףףףף... מחר אני מחזיר את הרדיו הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמרות זאת, יש תחושה של אחריות מסויימת ושותפות בהרגשת הנאחס מהמכשיר.

אני אתגבר. :wink:

מקווה באמת שהסיפור הזה יסתיים על צד טוב יותר.

האם התחלת לשקול אלטרנטיבות חוץ מלחזור למכשיר הישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שזה משהו נורמטיבי במכשיר שמומלץ ונרכש לא פעם בקרב חובבי מותג העל מרצדס, אני בטוח שבמידה והמכשיר יוחלף הכל יסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי מחדש את ה Audio20 הישן והוא עובד... כך ששללתי את האפשרות שמשהו בסביבה של הרדיו (קונקטורים, חיבורי אדמות) תקול. אולי ישנה תקלה בצמת התיאום (מתאם בין התקע של ה Audio20 לתקע של המערכת) אבל בכל מקרה אין לי אחרת כך שזה נטול טעם לבדוק אותה.

במייל הקודם מהתמיכה הטכנית הם הציעו לי לחבר את הרדיו לבדיקה בספק כח חיצוני של 12.5V ו 2A, לא נראה לי להתחיל להסתובב אצלנו בחברה עם הרדיו ביד ולקחת ספק לבדיקות:wink: בנוסף הם הציעו שאנסה לחבר מטען מצברים למצבר שלי, לא נראה לי כי הם מבינים על מה הם מדברים.

שלחתי מייל עם התיאור לטוני ובקשה להחלפת המוצר במוצר תקין, מקווה מאוד שלא יעשו עם זה בעיות.

כרגע אני חוזר למכשיר הישן כדי שאוכל לשמוע רדיו ולדבר בטלפון, אני לא מוצא הרבה אלטרנטיבות.

-אני יכול לתקן/להחליף את ה CD ב Audio20 הישן, אבל אחרי שהתרגלתי לתחנות רדיו אינטרנטיות בזמן נסיעה, WAZE וטלפון יהיה לי קשה לחזור למערכת כל כך חסרה.

-אני יכול לנסות להשיג Audio50 משומשת אולם מחיר מערכת מלאה (כולל MOST ורמקולים) הוא אלפי דולרים וההרכבה שלה תדרוש המון עבודה.

-אני יכול למצוא תחליף, dynavin למשל, אבל לפי מה שראיתי בפורומים ה AVIAN הוא המומלץ ביותר.

נראה מה יענו לי. ד"א, מה הפרוצדורה של שליחת מכשיר לתיקון בחו"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...