Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מערכת אודיאו בארה"ב

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשניה שהם מאשרים אתה אמור לקבל הוראות מצוות הלוגיסטיקה שלהם.

מה לגבי אינטגרציה עם סמארטפון במקביל? או אפשרות לחבר את הסמארטפון למערכת המקורית?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שלא, אאל"ט, ב Audio20 אין כניסה דיגיטלית.

מה שמטריד אותי הוא מה צריך לבצע במכס לפני משלוח המכשיר התקול, אני לא רוצה לשלם מכס על המכשיר שישלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• :x
  • לגבי טובין כאמור שיוצאו והוחלפו בטובין חדשים, יחולו מלוא מסי הייבוא בגין הטובין המיובאים, גם אם ההחלפה בוצעה במסגרת תקופת האחריות.

יש חברות משלוחים המטפלות בכל זה? לפי מה שהספקתי לקרוא לפני ששקעתי בהלם הוא שאני צריך למלא לפני היצוא רשימון יצוא, (טופס מכס 9) בבית-המכס, ולהחתים עליו את פקיד המכס. אני לא אפילו לא יודע מתי אמצא את הזמן לבצע את זה.

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שלהם.

Hi Haim,

Ok we will take care of your unit under warranty.

Please send just AVIN unit that you have back to the address below in the original box and in the original foam packaging. The original foam packaging is required to protect the unit during shipping. Any damages to the unit during shipping will be your responsibility. Write your order # and a full detail note describing the exact issue with the unit and include the note with the unit. I want to personally check it out and have the engineers take a look at it too. You can keep all the cable harness and accessories. Take a photo of the two security seal on the unit and email it to me before shipping the unit. The two security seals can not be broken. Make sure to take out any DVD CD sd cards from the unit. Declare that the unit as broken and has zero value. After shipping the package please provide me the tracking number.

https://avinusa.com/terms-conditions

Please ship using your local postal service and do not forget to include my local phone number here that is important. Do not send using DHL, UPS, or FEDEX.

Tommy Tang

BUILDING 8, 23RD FLOOR, ROOM 2304 XIN'AN

JIEDAO LUO TIANLU SHENHANG JIARI MING JU

518100, SHENZHEN, GUANGDONG PROVINCE

CHINA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לפחות. זו לא ישראל שעושים בה את המוות כשמנסים להחזיר משהו וגם אז נותנים זיכוי במקום כסף, אם משהו התקלקל אז זה תמיד באשמת הלקוח.

אני מניח שאשא בעלות המשלוח אבל ניחא, כל הסיפור הזה יקח לי יותר מחודש לפחות. שמתם לב כי החברה היא avinusa.com אבל הכתובת בסין?

מישהו עבר כבר את הסיפור של רשימון היצוא, (טופס מכס 9) בבית-המכס? איפה עושכם את זה? כמה זמן זה וקח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, עידכון קטן. החבילה הגיעה אליהם היום ולטענתם אין שום בעייה...

Hi Haim,

We confirm that we have received your return unit.

We have tested it on our work bench and it does Power on and everything seems to be working normally.

What was the issue that you had with the unit?

תיארתי להם את הבעייה (כבר פעם שלישית)

Tommy, the system doesn't work.

When i turned on the car the screen didn't turned on. I've test the followingL

1. There is power (12V) on the fuse in the power filter.
  2. There is power on the internal 15A fuse in system.
  3. The 15A fuse isn't burned.
  4. I've reinstall the original radio back (the Audio20) and it works fine.

It possible something not connect well inside the AVIAN, after all, the system did work for a couple of weeks.

Thanks, Haim.

נראה איך זה ימשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה מה שהם אומרים.

Hi Haim,

Over the weekend we continued to test the unit and even left it on for a long period of time to see if it shuts off or has any power issues. We could not find any problems with the unit. It powers on correctly everytime we tested it.

This leads me to thinking it might be a bad cable harness that you have that is not making the power connection to power on the head unit.

We can send the unit back to you with a new cable that we will test also to make sure it works.

If you would like we can make a video showing that your unit does power on and functions normally. We can send you the video too just let us know before we send the unit back to you.

Will this be ok?

אני מרגיש מאוד מאוכזב. אחרי הכל, זו מערכת פרמיום לא זולה ואחרי משלוח חזרה לנחלפה הם טוענים כי זה אולי כבל? לא רציני. בכל מקרה אני לא מוצא הרבה ברירות בנתיים אלא לאשר להם משלוח חזרה ומקווה שלא יתעוררו בעיות נוספות בזמן ההרכבה מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע תנסה לחבר את המערכת ברכב על מקור כוח חיצוני או בדיוק כמוהם תבדוק אותה על מקור כוח חיצוני לרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון שתנסה לחבר את המערכת על ספק כוח של מחשב כשאתה בבית ותראה אם היא עובדת תקין, אם כן. תחשוד במשהו ברכב שיוצר הפרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו ספק כוח של מחשב - תקצר את החוט שחור עם החוט הירוק - ברגע שתחבר את הספק לחשמל הוא ידלק מעצמו כאשר השניים האלה מקוצרים.

שחור - מינוס

צהוב +12 וולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...