Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הזמנתי ב 03/01/2020

3 זוגות לקריאה - 40$

ב 07/01/2020 קיבלתי עדכון שההזמנה מוכנה ונשלחה ומסרו מספר מעקב.

ב 22/01/2020 הגיע התקבל במרכז מיון.

נכון להיום עדיין ממתין:

zenni.gif

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו יכול להסביר לי למה לא פשוט ללכת ולקנות את העדשות הכי איכותיות (נגיד ZEISS או SHAMIR או מה שלא יהיה) ופשוט לסיים עם זה? כי אני רואה שאנשים כותבים פה שהראיה לא טובה בעדשות זולות ושזה לא מחזיק לאורך זמן

יש משהו שאני מפספס? או שגם העדשות היקרות גם לא טובות? כי מבחינה אופטית עדיף להשקיע בעדשה עצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני משקפיים יקרות שוות את ההשקעה. היו לי  SHAMIR שהיו המשקפיים הראשונות שלי

לא היו טובות, כי התעלות בפנים לא רחבות מספיק. כל ישיבה מול המחשב אילצה אותי להזיז את הראש לצדדים

כל הזמן, כולל למטה למעלה - ממש לא נוח. ישיבה מול מסך גדול בסלון (85") הייתה בכלל חוויה קשה בתור חובב קולנוע שצופה בעשרות סרטים/סדרות בחודש. כמובן חדות הפרטים ברורה ועדיפה במשקפיים איכותיות. 

מאז שעברתי למשקפיים של ZEISS,  השקעתי מעט יותר, החוויה השתפרה פלאים. לא מזיז את הראש לצדדים

רואה את כל התמונה במבט אחד ממוקד, פחות כובד על העיניים (שווה -כאבי ראש) איכות חיים משופרת.

ללא ספק עדשות איכותיות מוכחות כעדיפות על עדשות פחות איכותיות. לצערי המספר שלי גדל בשנים האחרונות

חייב זוג חדש בהקדם. (רק עדשות של ZEISS מבחינתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה יש מבחר רמות של עדשות, זה לא מסתכם בשמיר מול צייס.

יכול להעיד שהעדשות של זני טובות מאוד יחסית למחירם, ומצויינות לעומת מה שמקבלים בארץ במחיר כפול. 

• רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם משקפיים של זני מאז שיש לי צורך במשקפיים, כ8 שנים.

הזוג האחרון, זה שעלי כרגע, נרכש לפני יותר משנתיים והעדשות עדיין צלולות כמו חדשות, המסגרת גם.

המחיר היה 35$, והזוג האלו מגיע עם משקף שמש שמתחבר במגנט, שאני משתמש בו על בסיס יומי.

תראה לי חלופה דומה בארץ בלי להוסיף 0 למחיר בדולרים.

image.png.5602a02e6ba3ab44feae882e5a65c304.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאיחדו את הנושא שפתחתי לנושא  הזה - דווקא העדפתי לפתוח נושא חדש מאשר להמשיך דיון מ2015..

בכל אופן אני מחפש המלצה לאיפה אפשר לקנות משקפיים דקות כאלה - ממש -  מתקפלות שנכנסות לתוך "נרתיק" ממש צר.

כמו האלה שמוכרים בסופר פארם ושות' 

אבל אני מחפש כאלה באיכות יותר טובה. לא מצאתי משהו דומה בZENI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה גם לנסות לעשות הזמנה מהאתר, במקום לשלם בארץ מעל ל -3500 ש"ח על משקפיים. (ללא מסגרת)

מישהו ניסה להוציא מרשם דרך רופא עיניים? שאלתי במרפאה של מכבי, אומרים לי שלא בטוח

שיש לו את הציוד המתאים. מנסה לחסוך את 250 ש"ח שדורשים אצל אופטומטריסט. (אתקשר גם לרופא עיניים לוודא שזה אכן המצב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yogev20 אני לא יודע אם זה בגלל שיש לי כללית זהב או מה שזה, אבל אני פשוט קבעתי תור לבדיקת ראיה בקופ"ח כללית, עשו לי בדיקה ונתנו לי את כל התוצאות, ואיתן הזמנתי את המשקפיים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yogev20 כתב:

רוצה גם לנסות לעשות הזמנה מהאתר, במקום לשלם בארץ מעל ל -3500 ש"ח על משקפיים. (ללא מסגרת)

מישהו ניסה להוציא מרשם דרך רופא עיניים? שאלתי במרפאה של מכבי, אומרים לי שלא בטוח

שיש לו את הציוד המתאים. מנסה לחסוך את 250 ש"ח שדורשים אצל אופטומטריסט. (אתקשר גם לרופא עיניים לוודא שזה אכן המצב)

לא יודע איך עכשיו עם הקורונה וזה אבל אני בזמנו עשיתי בחינם דרך הפקולטה לאופטומטריה של אוניברסיטת בר אילן( על הדרך גם עושים לך בדיקה מקיפה פי 100 יותר מאשר אופטימטריסט) 

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי מולם לפני כמה חודשים, לא הייתה קבלת הקל בזמן הקורונה. אבדוק שוב עכשיו שהכול פתוח. 

עריכה:

התקשרתי לבר אילן, יש להם תורים לאחר החג. (הזמנתי לחודש אפריל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חזרתי עכשיו מבדיקה בבר אילן.

לא שיערתי שהבדיקה תהיה מעל לשעה וחצי, חשבתי קצרה כמו שנהוג לעשות אצל אופטומטריסט. 

מסתבר שהבדיקה שלהם ייותר יסודית, וכוללת צילום רשתית, בדיקת לחץ, ועוד שלל בדיקות שלא נחשפתי אליהם בעבר. לאחר הבדיקה של הסטז'ר, הגיעה המנהלת לעשות בדיקה נוספת, כדי לוודא שאין טעויות. (נחמד)

עכשיו נשאר לעשות הזמנה מזני אופטיקל, בתקווה שיש להם עדשות איכותיות (גם מתכהות, נגד שריטות וכד') 

ומסגרות איכותיות, כי בכל זאת משקפיים זה חלק בלתי נפרד מהפנים. (חשוב האיכות של המסגרת גם מבחינת עמידות בנפילות או מכות)

אגב, יש להם חנות בתוך המעבדה (שהיא ענקית) למכירת משקפיים. אמרו לי שהמחירים שלהם הכי זולים בארץ.

בדקתי, עדשות של ZEISS כפי שיש לי, המחיר יקר יותר באופן משמעותי, מהמחיר שקיבלתי אצל האופטומטריסט שלי.  לידיעתכם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחיר של המסגרת אין כל קשר לעמידות שלה.

אצלי יש משקפיים זולות של קרולינג עם מבנה פשוט ללא שום בעיות. אצל בת זוגתי יש משקפיים מפונפנות מטיטניום של איזה מעצב יפני (כמעט 3 אלף למסגרת) לפני חודש נשברו במקום טקטי שלא מאפשר תיקון (ליד הציר) סה"כ החוזק המבני תלוי במבנה פשוט וכמה שיותר חומר.

אגב מישהו יכול לספר לי איך עושים בדיקת ראיה ומקבלים מרשם כדי להזמין מהאינטנרט? זה עולה כסף או שאפשר לעשות את הבדיקה דרך קופת החולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...