Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה ממש לא מפריע לי, אולי זה גם תלוי בזה שיש לי צילינדר בשני העיניים, קשה ללטש את העדשה שלכל כיוון יראו חלק. בכל מקרה גם אם טיפה מטושטש בצד עדיין רואים טוב.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יש המלצות על טרנס אופטיק בחיפה, ובעבר גם אני המלצתי עליו.

אממה, עם הזמן צברתי נסיון עם הבדיקות שלו, וכעת אני חוזר בי מההמלצה עליו, ואני אסביר :

עשיתי אצלו זוג משקפיים - לא היו בעיות.

עם הזמן, היה שינוי בראיה, והיה צורך בעדכון מספר -> הפעם יש בעיה עם המשקפיים שהזמנתי דרכו (אינני יודע אם בעיה במספר או בעיה ליטוש).

פניתי אליו מספר פעמים לגבי כך, אך הוא כל הזמן מורח אותי ולא נותן מענה אמיתי.

בעקבות כך, עולה לי חשד כבד כי דבר דומה שהיה לי עם משקפיים מזני הם למעשה עקב בעייה בבדיקה שלו (ולא בעיה בעדשות שלהם כפי שחשבתי כל הזמן).

בעקבות הצעה כאן, אני אנסה את קרולין למקה, נראה מה איכות הבדיקה שלהם.

האם מומלץ לקנות משקפי מולטיפוקל מקרולין למקה או לחזור לזני ?

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guya72 כתב:

אני אנסה את קרולין למקה, נראה מה איכות הבדיקה שלהם.

בסטנדים בקניונים הם לוקחים את המשקפיים הנוכחיות ועושים להן בדיקה. אני לא ממליץ 

אני ממליץ על בדיקה באוניברסיטת בר אילן - למרות שיש כרגע בעיית חנייה גם בתוך החניון הצמוד לאוניברסיטה. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, DareDevil כתב:

בסטנדים בקניונים הם לוקחים את המשקפיים הנוכחיות ועושים להן בדיקה. אני לא ממליץ 

אני ממליץ על בדיקה באוניברסיטת בר אילן - למרות שיש כרגע בעיית חנייה גם בתוך החניון הצמוד לאוניברסיטה. 

אינני מתכוון לקנות משקפיים אלא לאחר בדיקת אופטמטריסט (לקרולין למקה יש מספר עמדות לבדיקה ע"י אופטמטריסט).

אני גר "מעט" רחוק מבר-אילן, כך שזה לא רלוונטי עבורי.

אני חוזר על שאלתי :  האם מומלץ לקנות משקפי מולטיפוקל מקרולין למקה או לחזור לזני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

איפה אתה גר?

תושב מעלות-תרשיחא מזה כשנה וחצי. לפני כן - תושב קריות (לכן הגעתי לטרנס אופטיק).

חשבתי ללכת להיבדק בקרולין בקריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לפה במקרה וכנראה שאוכל לתרום לכם מעט.

במשך שנים קניתי משקפיים בארץ, במחירים שנעו בין 500-700 שח. (קוצר ראייה), האחרונים היו לפני 3 שנים בהלפרין חיפה. מסגרת עלומת שם + עדשות טובות עם כל מיני ציפויים= 700 שח.

עד שהחלטתי שאני עושה את זה לבד. הורדתי תוכנה לאנדרואיד שקוראים לה USA GLASS ועקבתי לפי ההוראות, היא נתנה לי את הPOWER של כל עין, מדדתי את מרווח בין האישונים. והזמנתי לפי המרשם הזה זוג משקפיים מ ZENNI OPTICAL

ללא הגזמה, הזוג עלה לי 190 שח עד ביתי, וה אולי הזוג הכי מוצלח שאני קונה בחיים שלי, איכות מסגרת טובה ראיה מצויינת, עדשה עם כל מיני הגנות. לדעתי, שווה כל שקל.

אגב הכי טוב, לגשת לחנות ליד הבית, עם הפניה מרופא משפחה לבדיקת ראייה. לעשות אותה בכמה שקלים ואז להזמין לפי אותה בדיקה.

בהצלחה

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי לאחרונה שני זוגות אצל אופטיקנה (היו לי כל מיני תלושי שי ללא שימוש). בהתחלה חשבתי שהם פישלו בגדול, עד שקיבלתי הסבר כיצד להשמש בהם, וכעת אני די מרוצה. אבל מדובר במשקפי "אופיס" - כלומר מולטיפוקל למרחק קצר ובינוני, ובהחלט יש עיוות כאשר לא מסתכלים ישר.

הבן שלי הלך לאחרונה בעקבות אשתו וקנה משקפיים ב"אופטיקה פנורמה". חנות שנחשבת יקרה, אבל איכותית מאד, ואשתו נזקקת לשירותיה בגלל צורך במשקפיים מורכבים (ויקרים) מאד. להפעתנו המחיר היה דומה מאד לזה של המשקפיים שרכש אחיו ב"הזורע" בגרנד קניון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה חודשים עם המולטיפוקל מזני ובדיקה של בר אילן אני מרוצה, העיניים שלי לא מתעייפות כמו עם הזוג הקודם. נראה לי שאם יהיה מבצע בזני בבלק פריידי בדרך כלל יש 20% אני אקנה עוד זוג.

קניתי גם זוג רגיל לצפיה בטלויזיה בחדר שינה כי הראש בזווית כזאת שקשה לראות.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הגיע הזמן למשקפיים חדשות .

למישהו יש ניסיון עם עדשות פוטוכרומיות? וספציפית של זני? תמיד שוכח לשים משקפי שמש, ובעיקר צריך אותם בנהיגה. האם זה יעבוד טוב לשימוש כזה? 

תמיד מפחד שבשמש הם לא כהות מספיק ובתוך בניינים הם לא יהיה בהירות מספיק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ניסיתי וזה מעפן. לא מספיק כהה בשמש, וכשנכנסים למבנה זה כהה מדי עד שזה מתבהר חזרה לוקח דקה שתיים וזה מעצבן. תנסה קליפ מגנטי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון

קניתי משקפי ראייה עם העדשה הפוטוכרומית וזה עובד נחמד, לוקח חצי דקה עד דקה לכהות מקסימלית ממה שזכור לי.

המשקף עצמו נשבר לי בטעות אבל החזיק שנה+.

אני חושב שאתה יכול לבחור את רמת ההכהייה שלהן אם אני לא טועה.

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרכוש את אלה מזני:

image.png

אני איתם כבר 3 שנים. המינוס הוא שאין דרך חזרה 😄 לא יכול להחליף אותם בשום זוג אחר, ואין לי שימוש באף משקפי שמש\עיניים אחרים שיש לי כי אני רק עם אלה תמיד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שב- זני הם מוכרים רק עדשות פוטוכרומיות מהסוג שלא יעבוד בתוך רכב(כי יש כבר סינון UV ע"י השמשה). 

אז לא רלוונטי עבורי ממילא. 

תודה לעונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...