Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 17.4.2021 בשעה 11:52, yogev20 כתב:

וגם גודל מסגרת לא ברור לי איך אני אמרו לדעת. אנסה שוב, במידה ולא אצליח -ארכוש בארץ. יותר יקר, אך לכל הפחות

אדע שאני רוכש משקפיים מתאימות בול עבורי גם מבחינת מראה אסתטי לפנים, וגם עדשות מספיק רחבות שלא אזרוק אותן לאחר כמה חודשים. (זה מה שקרה לי עם הראשונות)

יש אפשרות של try on באתר שלהם, בדף של הדגם. 

אתה מצלם את עצמך ויכול למדוד כל משקף וירטואלית. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יודע שיש התאמה, עשיתי את זה באתר. עדיין אין לי מושג איך לבחור עדשות איכותיות (תעלות רחבות +יקרות יותר) כי עבורי זה חובה. בדרך כלל רוכש  את העדשות של ZEISS, אחת לפני הכי טובה בדירוג. (הפרש של 1500 ש"ח בין היקרה ביותר, שעולה 5.500 ש"ח)

נראה לי אוותר על הרכישה משם, כי אם העדשות לא יתאימו עבורי, סתם אזרוק את המשקפיים כמו שעשיתי עם המשקפיים של שמיר (למרות שהיו גם יקרות) כי התעלות הפנימיות לא היו מספקות שדה ראייה רחב מספיק. (בנוסף, עדשות יקרות דקות יותר לפי מה שהבנתי)

חוץ מזה אני לא יודע איך בדיוק תשב המסגרת על הפנים מבחינת התאמה ומבנה אסתטי. (זה פריט אופנתי שמלווה אותך ביום יום) קשה לי להאמין שאפשר לקנות מסגרת בלי לבדוק אותה פיזית על הפנים.

נראה לי אוותר על הקנייה, ואשלם מעט יותר בארץ, לפחות אלך על בטוח. (יש לי גם מסגרת ממש יקרה ואיכותית, רק להתאים לה עדשות חדשות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי יוגב אנחנו לא דוגמנים פה. :P 

למען האמת בנוגע לאיכות העדשות של זני, נחמדות מאוד החזיקו לי שנים, יש לי משקפי שמש-ראייה וזכור לי שבחרתי בעדשות חזקות יותר נגד שריטות וכו', כבר 3 שנים אצלי ברכב.

עלו סביב 70$. שווה לגמרי.

למען האמת 2 - הזמנתי בפעם אחת משקפי ראייה ממוכר בעלי אקספרס, שמייצרים עדשות, לא רעות בכלל ויותר מזה שעלו לי 200 ש"ח (בחרתי גם כן בסוג היותר יקר מסנן אור כחול נגד שריטות וכדומה), השתמשתי בהן 3-4 שנים לעומת המשקפיים שעלו לי 1500 ש"ח באופטיקה הלפרין שעדיין זרוקות לי ברכב.

לקחתי את המשקף לבדיקה אצל אופטומטריסט ואמר שהן באיכות סבבה לגמרי. אכן מפתיע.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שאתה כותב את זה, אם היה מישהו אחר, הייתי אומר, נו טוב.

משקפיים זה פריט אופנתי/אסתטי לפנים שמלווה אותך מהרגע שקמת, עד אשר אתה הולך לישון.

לא שונה מבחירת משקפי שמש, אפילו ביתר הקפדה. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ציני :) 

ברור לי שלשים משקפי ראייה זה פריט אופנתי בעיקר.

בגלל זה בחרתי כאלו שמחמיאים לי עליהן.

לגבי מה שאמרת לרכוש משקפיים ללא בדיקה פיזית אכן מבין לגמרי.

אני סוג של הימרתי, אבל יצא הימור טוב.

בדקתי לפי הבקשה שלהם את המרחק בין האישונים וזה עבד טוב (יש להם מדריך באתר), ככה אפשר לדעת אילו מסגרות מתאימות לך.

• רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לגבי המדריך, הבעיה שלא מצאתי עדשות איכותיות שניתן לקבוע את רמת עומק התעלות בעדשות. 

ככל שהתעלות יהיו רחבות יותר, כך המעבר בין אזורי המרחק השונים יהיה פחות מורגש, אבל גם יעלו הרבה יותר.

עבורי זה משמעותי.  למשל, אני יושב מול מסך 85" בתור חובב קולנוע (וכותב ביקורות) איני רוצה להזיז את הראש

לצדדים, או למטה למעלה כדי לראות את "כל התמונה" - לכן אני מעדיף להשקיע מעט יותר, כדי לקבל את האיכות הזו.

חוץ מזה לאחר עדשות איכותיות של צייס, לא נראה לי שכדי לרדת מהן.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, במקרה שלך מעדשות טובות של Zeiss אין לך ממש לאן לרדת.

זה כמו שבפעם הראשונה שרכשתי עדשות מגע קניתי את של ג'ונסון - Acuvue Oasis Hydralux שהן פשוט מדהימות ולא מרגישים אותן, אך חפיסה של 30 יומיות עולות 150 ש"ח בממוצע.

לבנתיים כל עדשות אחרות ששמתי במחיר זול יותר הרגישו בכלל לא מתקרבות לאותה רמה.

אז בלית ברירה רכשתי עוד שלהם.

• רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן מהחוויה שלי בזני לעומת השאר:

אני התחלתי להזדקק למשקפיים בשנה האחרונה (למחשב/טלפון בעיקר אבל גם לרחוק יש לי מספר קטן). 

המשקפיים הראשונים שלי נקנו באופטיקה הזורע, משקפי 'אופיס', כלומר החלק העליון מיועד למרחק של מסך, כמטר, והחלק התחתון לקריאה/טלפון.

עלו לי 2500 ש"ח מסגרת ועדשות..(לא לקחתי את הזולות)

די סבלתי מהם כי שדה הראיה למסך היה צר מדי, ובעבודה כל היום אני מוצא את עצמי מסובב את הראש יותר מדי בין שני מסכים, במקום רק להזיז את העיניים או קצת את הראש.

אחרי 2-3 מחזורים שהתלוננתי ועשו חדשות לנסות לתקן - התייאשתי. אז שמעתי על צייס, עשיתי עוד זוג והם באמת ליגה אחרת - שדה ראיה הרבה יותר רחב ונוח.

עלו לי 3500 ש"ח וואלה היה שווה. אבל אז שמעתי פה על זני, אמרתי ננסה, שיהיה עוד זוג לבית.

עשיתי הזמנה עם המרשם המדוייק של צייס, שדרגתי כל מיני דברים, והוספתי עוד זוג עם עדשה רק לרחוק (לנהיגה), כולל קליפ עדשות נגד שמש. יצא הכל 164$.

image.thumb.png.e20858c65f8a11e714bd2eda495c7fc7.png

הגיעו לפני שבוע ואני די מאוכזב, בזוג של המחשב לא רואים טוב, גם שדה ראיה צר וגם באמצע זה לא מספיק חד.

הזוג של הנהיגה סבבה, פתאום אני רואה מספרי רכבים שלא ראיתי קודם, אבל אז הבנתי שזה לא שמיש כי אני לא רואה בכלל את המסך מולטימדיה/טלפון, אז אני צריך כזה זוג מולטיפוקל רק שהחלק העליון לאינסוף.

המסגרות דווקא אחלה, ומתאימות לפנים כמו שציפיתי, ולא רואה שום בעיה באיכות מהבחינה הזאת.

שורה תחתונה - למי שצריך מרחק מוקד קבוע/לא מפריע לו שדה ראיה צר במולטיפוקל, שווה לנסות. לשאר - פחות.

• אהבתי 2

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פנה לזני שאתה לא מרוצה.  אתה זכאי להחזר של 50% לזכרוני או 100% לקניה חוזרת אצלם.

אני ואשתי כבר שנים משתמשים במולטיפוקל שלהם - ללא בעיות (החל מהאופציות הזולות ועד היקרות יותר).  מה שחשוב זה מסגרת המאפשרת עדשות "גבוהות".

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אתה צודק. פניתי אליהם - קיבלתי 100% החזר לקניה חוזרת - בלי לשלוח חזרה את המשקפיים (יפה מצידם).

עכשיו צריך לחשוב מה להזמין שיהיה יותר שמיש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.4.2021 בשעה 22:29, misterb כתב:

מעדכן מהחוויה שלי בזני לעומת השאר:

אני התחלתי להזדקק למשקפיים בשנה האחרונה (למחשב/טלפון בעיקר אבל גם לרחוק יש לי מספר קטן). 

המשקפיים הראשונים שלי נקנו באופטיקה הזורע, משקפי 'אופיס', כלומר החלק העליון מיועד למרחק של מסך, כמטר, והחלק התחתון לקריאה/טלפון.

עלו לי 2500 ש"ח מסגרת ועדשות..(לא לקחתי את הזולות)

די סבלתי מהם כי שדה הראיה למסך היה צר מדי, ובעבודה כל היום אני מוצא את עצמי מסובב את הראש יותר מדי בין שני מסכים, במקום רק להזיז את העיניים או קצת את הראש.

אחרי 2-3 מחזורים שהתלוננתי ועשו חדשות לנסות לתקן - התייאשתי. אז שמעתי על צייס, עשיתי עוד זוג והם באמת ליגה אחרת - שדה ראיה הרבה יותר רחב ונוח.

עלו לי 3500 ש"ח וואלה היה שווה. אבל אז שמעתי פה על זני, אמרתי ננסה, שיהיה עוד זוג לבית.

עשיתי הזמנה עם המרשם המדוייק של צייס, שדרגתי כל מיני דברים, והוספתי עוד זוג עם עדשה רק לרחוק (לנהיגה), כולל קליפ עדשות נגד שמש. יצא הכל 164$.

image.thumb.png.e20858c65f8a11e714bd2eda495c7fc7.png

הגיעו לפני שבוע ואני די מאוכזב, בזוג של המחשב לא רואים טוב, גם שדה ראיה צר וגם באמצע זה לא מספיק חד.

הזוג של הנהיגה סבבה, פתאום אני רואה מספרי רכבים שלא ראיתי קודם, אבל אז הבנתי שזה לא שמיש כי אני לא רואה בכלל את המסך מולטימדיה/טלפון, אז אני צריך כזה זוג מולטיפוקל רק שהחלק העליון לאינסוף.

המסגרות דווקא אחלה, ומתאימות לפנים כמו שציפיתי, ולא רואה שום בעיה באיכות מהבחינה הזאת.

שורה תחתונה - למי שצריך מרחק מוקד קבוע/לא מפריע לו שדה ראיה צר במולטיפוקל, שווה לנסות. לשאר - פחות.

אלו בדיוק המסגרות שחיפשתי, בסגנון לפחות. ממליץ עליהן? איכותיות מספיק?

בדיוק "בניתי" משקפיים נוספות להזמנה עם המסגרות הנ"ל, לאחר שהאחרונות נשברו והן דיי דומות לאלו שנשברו.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

דיווח מעודכן.

כבר תקופה שהייתי צריך להחליף משקפיים כי כבר לא ראיתי ברור בעין אחד, וגם לקרוא קצת יותר קשה.

צלצלתי לבר אילן לקבוע תור, היה תור קרוב. בבר אילן עשו לי בדיקה מאוד מקיפה כשעה וחצי על ידי סטודנטית ואחר כך על ידי המדריכה שלה.

נתנו לי מרשם, הגדילו לי קצת את המספר בעין שראיתי מטושטש, הקטינו קצת את המספר בעין השניה, והוסיפו מולטיפוקל, פעם ראשונה, כי כמו שאמרתי לקרוא מהטלפון נהיה קשה, ונדרשתי להסיר את המשקפיים על מנת לקרוא.

בסוף הבדיקה עושים גם בדיקת לחץ תוך עיני וצילום רשתית.

הזמנתי מזני את העדשות מולטיפוקל הכי דקות, עם תוספות, וגם לקחתי מסגרת שהעדשה תהיה מספיק גבוהה למולטיפוקל, הכל עלה בסביבות 350 שקלים.

הגיע תוך פחות מחודש בדואר לטביה.

בינתיים אחרי יום, רואים איתם טוב, גם למחשב וגם אפשר לקרוא מהטלפון בלי להסיר את המשקפיים.

השדה ראייה בצדדים מטושטש יותר ממשקפיים רגילות, אבל זה גם מה שהאופטימיטריסטית אמרה לי בבדיקה שבמולטיפוקל שדה הראייה לצדדים פחות ברור.

בסך הכל, בינתיים אני רואה יותר טוב גם קרוב וגם רחוק ומרוצה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, car_me כתב:

השדה ראייה בצדדים מטושטש יותר ממשקפיים רגילות, אבל זה גם מה שהאופטימיטריסטית אמרה לי בבדיקה שבמולטיפוקל שדה הראייה לצדדים פחות ברור.

זאת בדיוק הנקודה שמבדילה בין עדשות ברמה גבוהה לעדשות גנריות. בעדשות של צייס שדה הראיה לצדדים משמעותית רחב יותר מעדשות אחרות (גם של זני, האיכותיות וגם של אופטיקה הזורע שעלו לא מעט). יש כאלה שזה פחות מפריע להם. לי זה קריטי כי אני עובד עם 2-3 מסכים כל היום, וזה אומר שאני צריך כל הזמן להזיז את הראש במקום את העיניים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...