Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזמנתי משם לפני איזה שנה, המשקפיים היו ממש איכותיים והכל וזה היה זול למרות המספר העצום שלי, אבל העדשות פשוט היו ענקיות - בגובה ורוחב, למי מייצרים כזה דבר? הלכתי איתם איזה חודש אולי עד שזה כבר נראה לי מגוכח מדיי. למדתי לבדוק שמה את המידות של המשקפיים ולא היה משהו שאפילו מתקרב לקטנות שבארץ קניתי בקלות.. אני לא רוצה להראות כמו איזה ערסית שהולכת עם משקפיים ענקיות.

(אני מדבר על משקפיים ללא מסגרת, שאפשר לבחור את צורת העדשה)

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב אז הגיע הזמן להזמין משקפי שמש.

ופה הלכתי לאיבוד.

האם אני יכול פשוט לבחור את המשקפי ראיה שלי(שכבר הזמנתי בעבר) ופשוט לשים להם עדשות כהות? או שזה יראה לא טוב, ורצוי לבחור מסגרות שמיועדות כביכול למשקפי שמש?

דבר שני, איזה עדשות לבחור? יש שם כול כך הרבה אופציות- צבע עדשה, אחוז כהות, עדשות פולארויד

אשמח שמישהו יעשה לי סדר בבלאגן מה מומלץ ומה לא באמת קריטי?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מסגרת/ עדשה לבחור - תלוי בטעם שלך/ בנקודת המבט שלך.

יש מי שיגיד שמבחינתו משקפי ראיה עם עדשות כהות או תוספת קליפ - זה סבבה.

יש מי שלא יהיה מוכן להתפשר ויהיה מוכן לקחת רק מסגרת של משקפי שמש.

בשביל עזרה בהתלבטות הזאת, יש את האפשרות להעלות תמונת פנים שלך, ולראות כיצד המשקפיים יראו עליך.

אם עדיין קשה לך להחליט - אולי כדאי להזמין חבר שיש לו טעם דומה לשלך (או שאתה סומך על הטעם שלו), ולהיעזר בו לקבלת החלטה.

לדעתי, אין פה שום דבר שהוא קריטי או שאפשר לתת לגביו המלצה כזאת או אחרת. זה הכול תלוי בטעם שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי השבוע הזמנה של משקפי שמש מולטיפוקאל. לקחתי אפור 80% לא מקטב עם. עדשה 1.6 וצילינדר. יצא אחלה לגמרי באחד חלקי אחד עשרה של המחיר בארץ...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, סגרתי לעצמי שאני מזמין משקפי שמש עם עדשה POLARIZED.

אבל עקב דיון שקראתי שלא לכולם זה מתאים ושאר הדברים, רציתי לקפוץ לאופיקה כלשהי בשביל לראות את ההבדלים.

סתם בשביל הקטע שאלתי בקרולינה למקה כמה יעלה לי לעשות משקפי שמש הכי פשוטות, עם המספר שלי ועדשות כאלה. המחיר : 1100 שקל.

באתר הם יעלו לי 240 שקל.

סתם להשוואה למי שעוד קונה משקפיים בארץ .

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איך,לכל הרוחות אני משיג את המרשם של המשקפיים שלי כולל המרחק בין האישונים ,צילנדר וכדומה? .האופטיקאי מסרב בכל תוקף לתת לי אותו..

נשלח מערב הסעודית

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט

מצא לך סניף סופרפארם עם מוכרת חביבה, היא תכניס את המשקפיים הקיימות אל המכונה ותתן לך תוצאה.

לגבי האופטיקאי, אני מבין את הצד שלו בעניין, אבל אם תהיה מוכן לשלם עבור בדיקה ו/או עבור המרשם, אני רוצה להאמין שהוא יסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטיקאי אחר.

אני ניסיתי לראות מה השתנה אצל זני אבל זה לא נותן לי לבחור מסגרות כמו שאני רוצה (ללא מסגרת) עם עדשה במספר 7. 6 זה נותן, סתם מספר שרירותי.. זה מעצבן כי העובי משתנה לפי הגודל והפרמטר של העובי ששכחתי איך קוראים לו, אז מה משנה להם שאני אקנה עם מספר 7 דווקא. הקודמות שקניתי אצלם היו 7 לפני שהם שינו את האתר.

יש עוד אתרים כאלה?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרות "ללא מסגרת" יש בעיה בעובי העדשה כדאי למנוע סדקים בזמן הקידוח, גם בארץ תתקל בקשיים בהזמנת עדשות עם מספר ואינדקס מסויים כאשר העובי לא מתאים לדעת החנות לייצור משקפיים שכנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט

מצא לך סניף סופרפארם עם מוכרת חביבה, היא תכניס את המשקפיים הקיימות אל המכונה ותתן לך תוצאה.

לגבי האופטיקאי, אני מבין את הצד שלו בעניין, אבל אם תהיה מוכן לשלם עבור בדיקה ו/או עבור המרשם, אני רוצה להאמין שהוא יסכים.

לא ממש עוזר.היא לא נותנת לך את המרחק בין האישונים וכל מיני מרכוזים ,אלא מספר בלבד.עוד רעיונות?

נשלח מערב הסעודית

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...