Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך צלינדר?

בעמודים קודמים נתתי קישור למדידת המרחק בין האישונים.

אם אין לך צלינדר אתה צריך רק את המספר.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל איך,לכל הרוחות אני משיג את המרשם של המשקפיים שלי כולל המרחק בין האישונים ,צילנדר וכדומה? .האופטיקאי מסרב בכל תוקף לתת לי אותו..

נשלח מערב הסעודית

מאיפה אתה בארץ? בחיפה ממליץ על טרנס אופטיק - יעשה לך בדיקה ראיה ומרשם בתשלום סביר

אם לא תיגש לדוכן קרולין למקה הקרוב אליך ותשאל איזה אופטיקאי מוציא מרשמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ? בחיפה ממליץ על טרנס אופטיק - יעשה לך בדיקה ראיה ומרשם בתשלום סביר

אם לא תיגש לדוכן קרולין למקה הקרוב אליך ותשאל איזה אופטיקאי מוציא מרשמים

מהקריות.במאה שקל אפשר להוציא מרשם?

נשלח מערב הסעודית

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש עוזר.היא לא נותנת לך את המרחק בין האישונים וכל מיני מרכוזים ,אלא מספר בלבד.עוד רעיונות?

נשלח מערב הסעודית

למה אתה סתם אומר ?

בטח ובטח שהיא נותנת לך מרחקים. ככה הזמנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה סתם אומר ?

בטח ובטח שהיא נותנת לך מרחקים. ככה הזמנתי.

כי לא היא לא נתנה.אשמח אם תעלה לפה תמונה מהמרשם שלך.הזמנת באמצעותו דרך האתר שהומלץ פה?

נשלח מערב הסעודית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא היא לא נתנה.אשמח אם תעלה לפה תמונה מהמרשם שלך.הזמנת באמצעותו דרך האתר שהומלץ פה?

נשלח מערב הסעודית

אני יכול לשלוח לך בפרטי, כן, הזמנתי מזני אופטיקל עם חצי מסגרת

המשקפיים עצמם מעולים (כ-3 שבועות איתם) האפונים לא יושבים לי הכי טוב על האף וכבר פצעו אותי, הבעיה שאין מדריך שלהם איך לסדר את זה, אני צריך ללכת לאיזה חנות אופטיקה אבל מתפדח ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לשלוח לך בפרטי, כן, הזמנתי מזני אופטיקל עם חצי מסגרת

המשקפיים עצמם מעולים (כ-3 שבועות איתם) האפונים לא יושבים לי הכי טוב על האף וכבר פצעו אותי, הבעיה שאין מדריך שלהם איך לסדר את זה, אני צריך ללכת לאיזה חנות אופטיקה אבל מתפדח ..

תקנה באליאקספרס אפונים חדשים ותרכיב.וכן ,יותר מאשמח לקבל את המרשם על מנת שאבין איך הוא צריך להראות.רב תודות.

נשלח מערב הסעודית

עריכה אחרונה על ידי IRON-MAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך צלינדר?

בעמודים קודמים נתתי קישור למדידת המרחק בין האישונים.

אם אין לך צלינדר אתה צריך רק את המספר.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

לצערי יש . (מה אין לי במשקפיים..:()

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי חודש עם המשקפי שמש, חייב להגיד שזה אחת הקניות היותר טובות שעשיתי.

למי שעדיין מתלבט אם לקנות משקפי שמש רגילות או מקוטבות, לדעתי אין בכלל מה לחשוב, עולם אחר לגמרי.

רק מה? חשוב לנסות אותם לפני, במיוחד עם מסכי lcd שונים שיש ברשותכם(רכב, סמארטפון וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שקרא את הבעיות שלי עם המשקפיים מזני בעמוד 2 כאן, (שלא נותנים מעל מספר -7 במשקפיים בלי מסגרת ושהעדשות שלהם עצומות)

אז אני עדיין מאז עוד הולך עם משקפיים ישנות שקניתי בארץ, שמתי את המשקפיים העצומות של זני ששוכבות בצד וראיתי כמה שאני לא רואה בHD :lol: במשקפיים הישנות.

ניסיתי שוב להזמין בזני עם 7.5, מצאתי שמה עדשה במידה קטנה פיזית. שוב לא נותן, דיברתי עם התמיכה בצ'אט ולא רוצים לעזור, כולה עוד 0.5 לעומת ה7.0 שהם מרשים ורק בעדשה אחת, כבר יש לי כמה משקפיים במידה הזאת וזה לא נשבר ולא כלום. יש לי משקפיים מזני במידה 7.5, מעניין שפעם היה אפשר.

אז חפרתי באינטרנט למצוא עוד אתרים שמוכרים משקפיים, מצאתי כלמני, כולם או יקרים נורא עם מותגים או סתם מוכרים רק זבל, ואז מצאתי את 39dollarglasses.com

אז הזמנתי שמה, משקפים קטנות ויפות בלי מסגרת עם מידה גדולה וציפויים בכ100$ כולל המשלוח. לא חרטטו לי בעיה עם המספר 7.5..

נקווה שיהיה טוב

אז יש עוד אופציה אם זני לא מספקים אתכם

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהזמנתי לפני כמה שנים, היה מבחר יותר גדול. משום מה נראה שהמבחר נהיה יותר קטן באתר החדש.

רציתי להזמין משקפי שמש, אבל ראיתי שעדשות מקוטבות רגילות באות רק עם עדשות 1.5, שאני חושש שיהיו שמנות מידי עבור מרשם של בסביבות 4-.

יש רק עדשות פוליקרבונט 1.59, והן יותר רגישות לשריטות.

מישהו עם מרשם כזה, וגדול יותר, שהזמין משקפי שמש יכול ל"האיר את עיני" לגבי הענין הזה, או לצלם את המשקפיים שלו שאני אראה האם העדשה באמת עבה?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, לפעמים זה פשוט עניין שהספק לא מייצר מעל המידה המדוברת. ואז כל מה שחורג נכנס תחת ייצור מיוחד. קורה שיש מפעל אחר שמייצר בטווח רחב יותר ומצאת את מי שעובד עם המפעל האחר הזה.

car_me העובי בקצה העבה ביותר מושפע מכמה גורמים: PD שלך, נתוני המסגרת (גודל עדשה, גשר, עובי המסגרת), צילינדר במידה ויש, מקדם שבירת האור בעדשה וכמובן עוצמת העדשה (מספר)

אם תראה משקפיים אחרים עם אותו מקדם שבירה ואותו מספר, אתה יכול להסיק מזה כלום ושום דבר לגבי המשקפיים שייצאו לך.

אם אתה יודע גם את ה-PD והצילינדר, ויודע איך נראית המסגרת ביחס למסגרת שאתה רוצה, תוכל לנסות להסיק מסקנות.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור מהאוב.

הזמנתי מזני משקפי שמש אופטיות (הכהייה בצבע כחול וגם המסגרת בצבע הנ"ל). המשקפיים הגיעו תוך שבועיים, עלו בערך 68 דולר. מאוד נוחים. לא הגיע מברג ואפונים במסגרת המשלוח, רק נרתיק ומטלית לניגוב העדשות.

החסרון היחידי-העדשות שלקחתי יחסית עבות (לקחתי את העדשה החינמית שהם מציעים) ורואים בצדדים עיוות.

בפעם הבאה אנסה ללכת על האופציה היותר יקרה (עדשות מקטבות עם הכהייה כהה ולא כחולה).

מאוד מרוצה מהמשקפיים, הפתיעו אותי לטובה באיכות שלהם. לא הולך יותר לרכוש משקפיים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...