Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 M. אה סליחה, N, יונדאי i30 N

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התכוונתי ל-mainstream וכתוב את זה איך שבא לך בעברית, עם או בלי רווח.

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם להמשיך בקו השובניסטי שלך -- נניח שאתה רווק הולל שיושב בבר ונגשת אליך בחורה נאה מאוד ואומרת שהיא XX מהתיכון, זאת חסרת הפרופורציות עם החצ'קונים הנוראיים, שהייתה דלוקה עליה (אבל לא ממש התייחסת אליה). היא מספרת לך שהיא התקדמה מאז בחיים, הקימה חברת טכנולוגיה שנמכרה במילונים, גרה לבדה בבית ברחוב גלי תכלת וממתינה למישהו לבלות איתו את חייה והנה היא פוגשת אותך.

האם גם אז התגובה שלך תהיה -- "תראי, התקדמת יפה בחיים, אבל אני עדיין לא אגע בך עם מקל"?

כנראה שלא. כי אני רואה שאוסף בלתי נגמר של מכוניות מחורבנות מבית אופל, לא מנעו ממך "לתקוע" את הקורסה OPC ובקרוב את המוקה.

ו-007 היה מוסיף ואומר - never say never

בחורה שעל הפעם הראשונה שנפגשת איתך (גם אם הייתם בתיכון ביחד) ורומזת על חיים משותפים יחד - BIG NO NO. לא משנה כמה כסף יש לה. מה גם, אם ניגשת אליי בחורה בבר אני מנפנף אותה כי אני תפוס :-D

בנוגע ליונדאי - יש לי סלידה מיונדאי ומקאיה. למה? הם עשו התקדמות גדולה מאוד ביחס למה שהם היו לפני 10 שנים, אך אני משווה אותן כיום לרכבים שיש כיום. לא ביחס למה שהם היו פעם. עשו התקדמות גדולה יותר משאר היצרנים? יפה. אולי בעוד 10 שנים הם יטיסו תיירים לחלל.

לטעמי אין רכב באמתחת של יונדאי או קאיה שיכול לתת לי מענה כמו הOPC שאצלי. לטעמי גם הMOKKA עולה הן מבחינת איכות חומרים והן מבחינת מנוע על הIX35/ספורטאז'. הן אמנם מרווחות יותר מהMOKKA אבל זה סעיף שאנחנו מוכנים להתפשר עליו.

נכון להיום, ביחס של מנועים ואיכות חומרים (אולי גם התנהגות - את הסעיף הזה לא יודע כי לא נהגתי על יונדאי, בקאיה נהגתי רק בפיקנטו שזה פח זבל שאין להתייחס אליו), יש רכבים טובים יותר בסגמנט מחירים דומה.

מצד שני,אני גם לא ארכוש הונדה לעולם - לא אוהב את איכות החומרים, והמנועים האטמוספריים שלה. במחיר של אקורד אפשר לקבל רכב הרבה יותר טוב בדמות סופרב / פאסאט.

במחיר של סיוויק אפשר לרכוש גולף, במחיר של סיוויק R יהיה ניתן לרכוש משהו טוב יותר באותו מחיר.

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אין רכב באמתחת של יונדאי או קאיה שיכול לתת לי מענה כמו הOPC שאצלי.

זאת בדיוק מטרת ה N.

אה כן, שכחתי להוסיף:

אם נראה לך שיש הבדל גדול בין איכות החומרים ביונדאי אל מול הסיווק או הגולף אתה טועה.

יש הבדל אבל הוא קטן.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הסלידה שלך היא מהתדמית של המותג ולא מהמכוניות עצמן. בפועל המכוניות של יונדאי לא נופלות מהמתחרות שלהן בקטגוריות השונות. אז הן משעממות לנהיגה ומעוצבות מוזר, אבל עיצוב זה עניין של טעם (גם אני נגעל מהעיצובים של יונדאי) ובתכלס איזו משפחתומטית היום לא משעממת לנהיגה?

ליונדאי אף פעם לא הייתה מתחרה לOPC, כך שההשוואה הזאת חסרת בסיס. אם כבר תשווה קורסה לI20 ושם תתפלא לגלות שהתחרות צמודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להתפרץ שניה לדיון ולהגיד שליונדאי היו מכוניות ספורטיביות כמעט תמיד.

זה התחיל ב-Scoupe. אחר כך היתה הטיבורון/קופה שלימים הפכה (בערך) לוולוסטר. בואו לא נשכח גם את הג'נסיס קופה.

גם לקיה יש כבר מכונית ספורטיבית, קוראים לה פרו-סיד GT ורוב הסיכויים שה-i30N תהיה די דומה לה.

בקיצור, זה מגניב שהם עושים עוד מכונית ספורטיבית, אבל אין שום דבר שהוא באמת חדשני או מרגש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי היוטיוב הזה החברה שם די מרוצים מהיצירה החצי ספורטיבית של קיה.

אני חושב שקיה ויונדאי בהחלט מתקדמים יפה, הם איטיים כאשר צריך להנפיק DSG + טורבו.

כנראה שהם מאד חוששים מהאמינות והצורך לתת אחריות ארוכה באירופה.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בקיה פרו סיד GT בחו"ל והתרשמתי מהרכב לחיוב.

יחד עם זאת, למרות שהרכב סימן V בכמה סעיפים הוא עדיין הרגיש לא אפוי עד הסוף בהשוואה למתחרות מבוססות בסגמנט (כמו גולף GTI).

טוב לראות שיונדאי החליטו לקחת את העניינים ברצינות.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי היוטיוב הזה החברה שם די מרוצים מהיצירההחצי ספורטיבית של קיה.

אני חושב שקיה ויונדאי בהחלט מתקדמים יפה, הם איטיים כאשר צריך להנפיק DSG + טורבו.

כנראה שהם מאד חוששים מהאמינות והצורך לתת אחריות ארוכה באירופה.

בבקשה מהם שלא ילכו לכוון הזה.

העובדה שאין להם dsg וטורבו היא אחד הגורמים המהותיים בגללם אני שוקל רכבים שלהם מאוד ברצינות כרכישה אפשרית בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק מטרת ה N.

אה כן, שכחתי להוסיף:

אם נראה לך שיש הבדל גדול בין איכות החומרים ביונדאי אל מול הסיווק או הגולף אתה טועה.

יש הבדל אבל הוא קטן.

טועה? בין VW לבין יונדאי יש הבדל של שמיים וארץ. ישבתי בשלל דגמי יונדאי ונגעתי בכל הפלסטיקים וישבתי גם בגולף ובפאסאט, ההבדל הוא הבדל ניכר. אפילו הריח ביונדאי חדשה מזכיר בואש שנבלע ע"י דג ושניהם תקועים בתוך פח אשפה בסודן במשך חודש ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע,יונדאי וקיה רק מבססות וממקמות את עצמן בשוק המכוניות העולמי,זה עובד מצויין.

כל שנה מתקדמות בצעדים גדולים,גם אם אתה אוהב או לא. כל שנה עוד קצת.

לאט לאט הם יציבו בכל סגמנט עוד דגם ועוד אחד,לא אפוי לגמרי,אבל המתכון משתפר

משנה לשנה. עובדה שהפיקנטו אפוייה מאוד על מנת לקחת מקות ראשון במכירות בקטנות ובקומפקטיות,

I30 מככבת חזק מאוד,דגם אחר דגם ,כל אחד נאפה יותר טוב מקודמו ! ספורטאז IX35 לחמניות ממש לא

אפויות? אפוי אפוי וגם טעים מאוד,עובדה! SMIRO זה שאתה מחפש היגוי חד תאוצה אחיזה וכו,לא אומר

שיונדאי וקיה לא יגיעו לשם,יגיעו וימכרו יותר ממוקה וOPC אם כל המורשת הארופית שלהם, יוציאו עוד דגם

ועוד אחד,עד שיצא מוצלח וכשיצא מוצלח הוא ימכר בכמויות טיפה יותר גדולות גם אם יהיה כתוב לו "אבו נפחה''

בעכוזו או GT שפורט. ובכלל אני חושב קיום אין יצרן אחד שלא מפחד מהקוראנים,ובעניין הריח SMIRO אתה

סתם מנסה להשמיץ,די נו.

אני לא עובד בקיה ומחזיק 2 רכבים שלהם גם שלי וגם של אישתי (ספורטאז וסורנטו) כמו כן יש לי גם סובארו

STI וגם מיצובישי אחת שפורט 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שלא. היתי באולם תצוגה פעם וישבתי בi35 או איך שלא קוראים לה הדג המאובזר והיה ריח זוועתי. לא משמיץ. ישבתי גם בסנטה פה החדשה והרמה של הפלסטיקה מגוחכת בשביל רכב שעולה 260 או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר,תגיד שאתה לא אוהב הכל טוב. אתה מדבר על רכבים מיוחדים ,OPC GTI ופה עלה לדיון גם

הרכב הרגיל,זה שלוקח אותנו לעבודה מבלי להתגרזן והרעש אצלו פחות מוחשי והיעילות כנראה יותר

גבוהה והרכב קצת נוח. אבל שהקוראנים ימציאו וימצאו ויאפו את ה GT שלהם או הGTI ,היא בסוף

תצא מעניינת וכנראה תנגוס חזק בפלח שוק האירופאי יפני המוביל,וכנראה תדיר שינה מאותם יצרנים.

גם הגרמניות וגם היפניות. אני לגמרי מסכים אם העובדה שכרגע המצב לא אפוי לחלוטין,אבל המתכון

משתפר מדגם לדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו הריח ביונדאי חדשה מזכיר בואש שנבלע ע"י דג ושניהם תקועים בתוך פח אשפה בסודן במשך חודש ימים.

יש מצב שכשהיית קטן עלתה עליך יונדאי או קאיה שגרמה לך לטראומה וסלידה עמוקה עד עמקי נשמתך?

ישבתי בלא מעט יונדאי חדשות מהניילונים, מעולם לא הרחתי ריח של בואש שנבלע ע"י דג ושניהם תקועים בפח אשפה.

עד עכשיו תפסתי מהתגובות שלך כענייניות - אחרי ההודעה האינפנטילית הזאת, כבר לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...