Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 M. אה סליחה, N, יונדאי i30 N

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Arco - אני מחזיק בI30 החדשה במקרה, עד כמה שהבנתי מקריאה ברשת שהמתלים של I30 דיי קשיחים ופחות מתאימים לארצנו, בעוד ה I35 קיבלה את המתלים הרכים יותר שיכולים להתמודד יותר טוב עם בורות.

ואכן לא אשקר בכל בור הכי קטן הI30 מרגישה כמו בואינג 747 שהתרסק בזה הרגע.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער, לא יכול שלא לזלזל בתוצרת שלהם כי אפילו בדגם האחרון של ה-I30 המתלה האחורי הוא piece of shit.

תזלזל חופשי, זכותך.

רק שקשה לזלזל בנתוני המכירות של היצרן הזה. כנראה שהם בכל זאת עושים משהו כמו שצריך.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה הזבל (עם המותגים יונדאי קיה) הזאת, עם נוכחות אפסית בשוק הספורט והיוקרה וליין די מצומצם עד לאחרונה, מוכרת רק 20% פחות מקונצרן VAG (שכולל את המותגים פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה, פורשה, למבורגיני, בנטלי ובוגאטי).

אני די בטוח שלהבדיל מהחברים המכובדים כאן, חברי הנהלות VAG ושאר יצרניות הרכב, מתייחסים ברצינות ליונדאי החמות הבאות עלינו לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מצטער, לא יכול שלא לזלזל בתוצרת שלהם כי אפילו בדגם האחרון של ה-I30 המתלה האחורי הוא piece of shit.

הדגם האחרון שלהם הוא בסך הכל משפחתית משעממת בדיוק כמו המתחרות שלו. שום דבר קריטי לחיוב ובטח שלא לשלילה.

ואכן לא אשקר בכל בור הכי קטן הI30 מרגישה כמו בואינג 747 שהתרסק בזה הרגע.

לא חכמה לכתוב כזה דבר עם הרכב שבסמלון שלך :wink:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם מנוע של בוגאטי ויירון, מתלים של פורמולה 1 ומראה של אוסטין מרטין לא הייתי נוגע בזבל הזה.

וזו היא תרומתי לשרשור הזה.

פרק נמק והסבר.

אתה כמובן שיכול לטעון שאתה פשוט לא אוהב את המותג וזה סבבה בדיוק כמו שיש פה שונאי ואג ושונאי צרפתיות, ושונאי פאביה ובראבו (ילדים בלי רישיון כי הם לא מבינים מהחיים שלהם ולא מבינים שאלו מרכבות האלים). אבל לפחות להסביר.

דווקא אני מחבב את המראה הזה. הוא מכוער כמו איי30 רגילה אבל זה מה שאני אוהב במכוניות. אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אינו מותג שמיועד לעורר אמוציות, לטוב ולרע.

ליונדאי היה מודל חיקוי מצויין - טויוטה היפנית, והם צעדו באותו נתיב בדיוק, עם מכוניות לחם וחמאה, תוך שיפור מתמיד באיכות המוצר.

מעטים האמינו להצהרת ראשי יונדאי שטענו שיגיעו להיות אחת מ 5 מהיצרניות הגדולות בעולם.

ולא רק שהגיעו, אלא הותירו יצרנים רבים בעלי מסורת מפוארת הרחק הרחק מאחור, ולהזכירכם, ליונדאי אין שום עבר להתפאר בו, בלשון המעטה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - פולקסווגן התחילו כסטארטאפ משותף של פורשה והיטלר. אני חושב ביחס לזה יונדאי יכולים להיות גאים בעבר שלהם.

אני גם חושב שאין שום דרך להסיק על ההתנהגות של ה-I30N מזאת של הליסינגטומטית הנוכחית. מין הסתם יהיו שינויים מהותיים במתלים, בבלמים ובהיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תרומות אינפנטיליות שכאלו עדיף שתשמור אותן לעצמך.

יונדאי \ קיה עשו התקדמות ענקית בשנים האחרונות והאמת שדווקא את הדגמים היותר מעניינים שלהם היבואן לא מביא לארץ. למשל הג'נסיס שזוכה לביקורות טובות מעניינת מאוד עם הנעה אחורית, גירסאות קופה מרשימות ומנועים בריאים מאוד (350 כ"ס).

להוציא גירסה חמה ל-I30 זה דבר מתבקש אחרי הכל, באירופה מאוד אוהבים את הז'אנר וכמובן שזה גם סוג של מקדם מכירות.

גם סוזן בוייל עשתה התקדמות גדולה בשנים האחרונות, זה לא אומר שהייתי רוצה לתקוע אותה.

וכן, אפשר להגדיר את זה כלא מתחבר למותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מישהו מספיק חמור להכנס בטעות לסוכנות של יונדאי במקום של BMW ולצאת משם עם I30N במקום M135i, אני חושב שבכלל ראוי לשלול לו את הרישיון על חוסר התמצאות מוחלט.

הזלזול שיש כאן כלפי התוצרת של יונדאי פשוט מקוממת וכך גם הקטנוניות על שם הדגם.

אפשר לחשוב כמה מקוריות כל יצרניות הרכב האירופאיות עם מספרי ואותיות הדגמים שלהם - אין ספק שזה נעשה להטעות ולבלבל את הרוכשים. לכו תדעו כמה אנשים התכוונו לרכוש טטרה 603 או בריסטול 603 אבל בגלל הטעיה מרושעת נפלו בסוף עם פיז'ו 604.

גם אין ספק שמרצדס 600 הייתה ניסיון נכלולי לפתות לקוחות של פיאט 600 להוציא הון עתק ובהמשך סאאב/לנצ'יה ניסו לרמות אותם עם הסאאב 600 (לנצ'יה דלתא בתחפושת). ועוד ועוד ועוד...

ולגבי העיצוב הלא מקורי -- מזל שלא אמרתם שהרכב הוא חיקוי של מאזדה6 מזוויות מסוימות, הרי זה משפט קבוע בכל שרשור על מכונית חדשה.

אף אחד לא חושב שהם יצרו את הסימון 30ו כדי להציג מצג שווא ושאנשים שרוצים במוו 130 יתבלבלו, אלא יש כאן תפיסה שיווקית ומיתוגית. מכוונים גבוה כדי לפגוע באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראבק, ואני חשבתי שאלה הצפון קוראניים שמפחידים באמת.

לפני 10-15 שנה יונדאי וקיה היו הבדיחה החמה של תעשיית הרכב והיום יש להם מכוניות ראוייות בהחלט בקטגוריות של המיין סטרים.

הכניסה שלהן לנישה הספורטיבית היתה רק עניין של זמן ואת זה ידע כל בר דעת.

היום נפתח השרשור הזה עם קצת תהיות וקצת ספקות לגבי התוצר, אני מניח שבתוך כמה שנים בודדות גם הספקות האלה יתפוגגו.

לעניין שם הדגם, עושים מזה יותר מדי עניין, יונדאי לא המציאו את הגלגל בעניין הזה ולא חסרות דוגמאות.

ככה על המזלג- מאזדה לנטיס שהפכה בהמשך למאזדה 3 (וחלילה לא להתבלבל עם סדרה 3 של בוואריה) וכמובן יתר הדגמים של מאזדה שהפכו לספרה אחת בדיוק כמו דגמי ב.מ.וו.

סקודה ראפיד שכנראה מנסה לגנוב לקוחות לאסטון מרטין ועוד ועוד......

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, דווקא בהודעת הפתיחה בשרשור ציינתי את העובדה שליצרנים אחרים בהחלט יש ממש לפחד.

אז אולי על ההתחלה זה לא יילך כמו שצריך, אבל היצרן הזה כבר הוכיח שכשהוא רוצה, זה קורה.

ליצרנים אחרים בהחלט יש ממה לדאוג.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,

התייחסתי לאחרים שקצת נוטים לזלזל ביצרנים הקוראנים שב-15 שנה עשו קפיצה שהיצרנים האחרים לא היו עושים ב-30 שנה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סוזן בוייל עשתה התקדמות גדולה בשנים האחרונות, זה לא אומר שהייתי רוצה לתקוע אותה.

אם להמשיך בקו השובניסטי שלך -- נניח שאתה רווק הולל שיושב בבר ונגשת אליך בחורה נאה מאוד ואומרת שהיא XX מהתיכון, זאת חסרת הפרופורציות עם החצ'קונים הנוראיים, שהייתה דלוקה עליה (אבל לא ממש התייחסת אליה). היא מספרת לך שהיא התקדמה מאז בחיים, הקימה חברת טכנולוגיה שנמכרה במילונים, גרה לבדה בבית ברחוב גלי תכלת וממתינה למישהו לבלות איתו את חייה והנה היא פוגשת אותך.

האם גם אז התגובה שלך תהיה -- "תראי, התקדמת יפה בחיים, אבל אני עדיין לא אגע בך עם מקל"?

כנראה שלא. כי אני רואה שאוסף בלתי נגמר של מכוניות מחורבנות מבית אופל, לא מנעו ממך "לתקוע" את הקורסה OPC ובקרוב את המוקה.

ו-007 היה מוסיף ואומר - never say never

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10-15 שנה יונדאי וקיה היו הבדיחה החמה של תעשיית הרכב והיום יש להם מכוניות ראוייות בהחלט בקטגוריות של המיין סטרים.

סלחו לי על הציטוט העצמי, אבל אני מרגיש חייב לתקן את הטעות הזו

רק תיקון טעות - mainstream זה שכיח, main stream זה שכשאחרי פעילות מינית אתה הולך לשירותים ויש השפרצות לשני כיוונים מנוגדים ואז אתה לוחץ וזה מתאחד לmain stream - אז זה זה.

עידן, אני נוטה להאמין שהתכוונת למיינסטרים, אבל אחרי התמונה ההיא עם התחתונים אני כבר לא בטוח D:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...