Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M235i רכב ספורט.

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבעלים של הרכב מזה כחצי שנה, אני מסכים עם מרבית מילותיך.

גם אני ערכתי את ההשוואה הזו של M235i vs S3 vs Z370 ובסוף הבימר יצאה עם ידה על העליונה.

יחד עם זאת, הרשה לי לחלוק על שנאמר בפסקה זו -

"

הבלמים חזקים ועמידים, בדיוק כפי כמצופה מרכב ספורט בעל 326 כ"ס.אמנם קטע הנהיגה שלי היה קצר יחסית, אך לא הרגשתי דעיכה ואיבוד יכולת.

יחד עם זאת, באופן מפתיע, צלחות הבילום אינן מחוררות. כן, אפשר להזמין סט בלמים קרמיים. לא, זה לא הגיוני ברכב כזה."

הבלמים חזקים אך לא מספיק עמידים. במרבית המקרים בהשתמשתי בהם ממושכות הורגשה דעיכה.

(אסתכן ואומר שאפילו בGTI שהייתה לי לפני כן, עם רפידות וצלחות EBC YELLOW STUFF, הבלמים היו עמידים יותר)

זו גם תלונה די נפוצה בחו"ל, בעיקר בקרב משתמשי הפורומים אשר פוקדים את מסלול המירוצים.

עיקר ההמלצות עליהן מדברים עוסקות בהחלפת רפידות ונוזל בלמים.

יש אפשרות להזמין לרכב קיט בלמים M Performance. אלו קליפרים גדולים יותר יחד עם דיסקים גדולים יותר ומחורצים. קדימה ואחורה.

בקרב בעלי הרכב שהתקין את הקיט הזה נטען שאמנם עוצמת הנשיכה משתפרת, אך לא מורגש הבדל משמעותי בדעיכת הברקסים.

ברקסים קרמיים אינם אופציה ב M235i. הם עתידים להיות אופציה בM2 שעתידה להיות מוצגת בתערוכת פרנקפורט באוקטובר ותגיע לישראל בתחילת 2016.

LSD הוא אופציה שקיימת לרכב הזה, מקורי של BMW.

זו גם האופציה שהכי קורצת לי כרגע. רק בעיה קטנה של עלות בגובה 30 אלף ש"ח. לפני מע"מ. עדיין מפרידה בנינו.

ההשוואה של הM235i ו/או S3 למרצדס A45 AMG היא השוואה לא נכונה. הן מבחינת הביצועים והן מבחינת התמחור.

סדרת הAMG מתחרה באודי RS (במקרה הזה, RS3) ובדגמי הM ה"מלאים" של BMW, ולא ה M-Performance כמו ה M235i.

לכאשר יגיעו הRS3 וM-2 לשוק הישראלי, כנראה שהם יתומחרו ברמת מחיר דומה לזו של המרצדס A45 AMG.

אחרי שבמשך שנים לא היה בשוק מתחרה ראוי לסדרת הS של אאודי,

במוו החליטו להוציא את סדרת ה M-Performance, אשר מהווה גרסא ספורטיבית למחצה, בעוד גרסאות הM ה"מלאות" יהיו אקסטרימיות יותר מאשר בעבר.

לאחרונה גם מרצדס הלכו באותו קו ועתידים להשיק גרסא מקבילה ל M-Performance ולאודי S, אשר תקרא AMG SPORT.

מי שמתעניין, מוזמן לקרוא יותר פה - http://www.autoevolution.com/news/future-mercedes-amg-sport-range-to-rival-bmw-m-performace-audi-s-models-84766.html

וזו כבר הנסיכה שלי... ;)

10800374_606377479474330_1752643272_o.jpg

עריכה אחרונה על ידי Discover

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההשוואה של הM235i ו/או S3 למרצדס A45 AMG היא השוואה לא נכונה. הן מבחינת הביצועים והן מבחינת התמחור.

סדרת הAMG מתחרה באודי RS (במקרה הזה, RS3) ובדגמי הM ה"מלאים" של BMW, ולא ה M-Performance כמו ה M235i.

לכאשר יגיעו הRS3 וM-2 לשוק הישראלי, כנראה שהם יתומחרו ברמת מחיר דומה לזו של המרצדס A45 AMG.

אחרי שבמשך שנים לא היה בשוק מתחרה ראוי לסדרת הS של אאודי,

במוו החליטו להוציא את סדרת ה M-Performance, אשר מהווה גרסא ספורטיבית למחצה, בעוד גרסאות הM ה"מלאות" יהיו אקסטרימיות יותר מאשר בעבר.

לאחרונה גם מרצדס הלכו באותו קו ועתידים להשיק גרסא מקבילה ל M-Performance ולאודי S, אשר תקרא AMG SPORT.

מי שמתעניין, מוזמן לקרוא יותר פה - http://www.autoevolution.com/news/future-mercedes-amg-sport-range-to-rival-bmw-m-performace-audi-s-models-84766.html

ברמת העיקרון יש בזה משהו, אך בפועל אלו כל האלטרנטיבות הקיימות בשוק נכון להיום, כך שגם הן ראויות להתייחסות.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת יפה ומעניינת!

עכשיו גם סגרתם לי את הפינה של m235 מול m2

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין את ההגה האילם ברשימת החסרונות.

גם לדברים רעים מתרגלים, אבל כמידי פעם יוצא לי לנהוג על ספורטיבית עם הגה הידראולי, זה כאילו הורדת פתאום את הקונדום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה בעל יחס ההעברה המשתנה קצר ומדויק אך שומר על זכות השתיקה. .

שכחת לציין את ההגה האילם ברשימת החסרונות.

גם לדברים רעים מתרגלים, אבל כמידי פעם יוצא לי לנהוג על ספורטיבית עם הגה הידראולי, זה כאילו הורדת פתאום את הקונדום.

תודה על הסקירה!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שגם יצא לו לנהוג על 235, השאלה היא עד כמה זה חיסרון. ההגה של ה-235 אמנם די אילם, אך מאד מדוייק והמשקל שלו לא פחות ממעולה לטעמי, בדיוק כמו שאני אוהב. שני הפרמטרים האלה באים אצלי לפני תקשורת, בוודאי לפני תקשורת כערך per se. לנהוג, גם מהר, זה לא הפריע ולא דרש תיקוני היגוי.

המנוע מעולה, ריסון המתלים טוב, הגיר מעולה (לא מזדהה עם הביקורת על איטיות בהורדת הילוכים, לי זה לא הפריע) והבלמים חזקים, אם-כי אני אוהב תחושת דוושה נשכנית יותר. לא ניתקתי בקרות, אבל גם כשהן התערבו גיליתי את זה באמצעות הנורית ולא כי הן הפריעו - עבודה מצוינת.

בסופו של דבר מדובר ברכב מעולה שבהחלט פונה אל הנהג. התנהגות, פידבק דרך השלדה, יכולת כוללת מעולה והכל עטוף בהגשה איכותית (בוודאי למול ה-A45 למשל, שעולה יותר) וכבונוס אפילו נוחות נסיעה סבירה לחלוטין, חרף מידות צמיגים שבד"כ לא תורמות לכך. אני מתקשה לחשוב על רכב אחר בקבוצת המחיר הזאת שמציע מכלול טוב יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחתי. אני לא רואה צורך לציין מאפיין שקיים ברוב המוחלט של המכוניות החדשות. ציינתי זאת בגוף הסקירה וזה מספיק.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכולם על הפידבק החיובי!

-------------------------------------------------

הבלמים חזקים אך לא מספיק עמידים. במרבית המקרים בהשתמשתי בהם ממושכות הורגשה דעיכה.

(אסתכן ואומר שאפילו בGTI שהייתה לי לפני כן, עם רפידות וצלחות EBC YELLOW STUFF, הבלמים היו עמידים יותר)

זו גם תלונה די נפוצה בחו"ל, בעיקר בקרב משתמשי הפורומים אשר פוקדים את מסלול המירוצים.

עיקר ההמלצות עליהן מדברים עוסקות בהחלפת רפידות ונוזל בלמים.

ברקסים קרמיים אינם אופציה ב M235i. הם עתידים להיות אופציה בM2 שעתידה להיות מוצגת בתערוכת פרנקפורט באוקטובר ותגיע לישראל בתחילת 2016.

LSD הוא אופציה שקיימת לרכב הזה, מקורי של BMW.

בנוגע לבלמים, הנסיעה שלי הייתה יחסית מוגבלת אז אני אישית לא נתקלתי בזה וכן העבדתי אותה קשה. מעבר לכך, עוד כמה חברים שנהגו בה גם לא דיווחו על בעיות בתחום זה. לבסוף, זכור לי שמגזינים מוכרים דווקא ציינו את הבלמים לטובה. לי זה מוזר מה שאתה אומר. יחד עם זאת, יש להבין כי ניתן "לחמם" כל מערכת בלימה ולנהגים שונים צורות נהיגה שונות.

הבנתי מסוכן ב.מ.וו שכן ניתן להזמין קרמיים (תוספת לא הגיונית לאור מחירם) - אולי אני טועה. נבדוק שנית.

הLSD איננו מקורי של BMW אלא מאושר ע"י ב.מ.וו.

לגבי ההשוואה למרצדס A45, המחירים אכן שונים אך הביצועים כמעט זהים. כשתגיע ה-M2, למרצדס יהיה עוד פחות מה להגיד לב.מ.וו.

S3 היא כמובן מתחרה ישירה בבימר, הן מבחינת מחיר והן מבחינת יכולת.

סקירה יפה. רכב טוב, מחיר מוגזם לחלוטין.

מחיר מוגזם? תוכל להסביר מה עומד מאחורי טענה זו?

תאכל'ס, קונה?

אם וכאשר אקנה משהו, אדווח :wink:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הLSD איננו מקורי של BMW אלא מאושר ע"י ב.מ.וו.

S3 היא כמובן מתחרה ישירה בבימר, הן מבחינת מחיר והן מבחינת יכולת.

:

ה LSD הינו מוצר מקורי של במוו מטעם חטיבת M Performance.

הוא נמכר (ומותקן) בסוכנויות שלה, יש לו מק״ט של במוו והוא מכוסה באחריות מלאה (ולא פוגע בזו הקיימת).

פרטים - http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=982936

התכוונתי שM235i ואאודי S3 הן באותה קטגוריה, בעוד שA45 AMG הינה קטגוריה מעל ולכן השוואתה, במיוחד בקטגוריית המחיר, היא פחות רלוונטית.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Discover - היות המרצדס קטגוריה מעל משחק במקרה הזה לרעתה ולא לטובתה.

פרט לתאוצה וכנראה זמני מסלול (לפי מבחני חו"ל), אין לה מה להציע. היא פחות מהנה, פחות איכותית ומרגישה משמעותית פחות יוקרתית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...