Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרסיס אנטי בקטריות למזגן.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שולחים ספריי במשלוח אווירי.

הייתה לי בעיית ריח גם ושום רימון לא עזר, רק קצף. בסוף נקנה במחיר שחיטה של 140 שקל ל100 ML אותו תרסיס כמו פותח שרשור קנה.

עזר מאוד אך לא ב 100%, כנראה צריך לעשות עוד טיפול יסודי יותר.

משהו בסגנון כזה:

111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נחשב חומר מסוכן וצריך אריזה מיוחדת ועוד פרוצדורה שדואר רגיל לא עושה.

חברות שילוח כגון UPS, DHL... עושות משלוחים של חומרים מסוכנים אבל המחיר יהיה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה חדשות טובות.

קניתי קצף למזגן, בחנות "מירקל" בפ"ת.

התרסיס מגיע בקופסה עם תרסיס קצף+"רימון" ריח.

את הריח ניתן להשיג במספר ריחות, וזה עולה 110 שקל ליחידה.

מבחינת המחיר, אני חושב שזה גבוה, אבל לא היתה לי אפשרות להזמין מאיביי ולהמתין לזה, זה היה בילתי נסבל.

קניתי 2 יחידות, אחר פעם אחת היה שינוי קל ואחרי פעם שנייה היה שינוי קיצוני.

מכבים את המזגן ואת הרכב, מחברים את הצינורית הארכה לבקבוק ומחדירים אותה דרך פתחי המזגן הכי עמוק שאפשר, לוחצים על התרסיס ולאט לאט מושכים את הצינורית החוצה, ככה זה מגיע לכיסוי מלא בתעלת המיזוג.

עושים זאת בכל 4 הפתחים ונותנים לחומר לנוח כ-20 דק' וכח הכבידה אמור לגרום לקצף עצמו לנוע עד לחלק התחתון בתעלות המיזוג.

היום קניתי עוד 2 יחידות גם בשביל להגיע למצב סופי של בלי ריח, נשאר לי קמצוץ, וגם בשביל שיהיה לי להבא.

ברכב הקודם זה לא היה לי, כי הייתי מפעיל סירקולציה פנימית וזה היה סוגר את האיוורור וזהו.

ברכב הנוכחי, פשוט אי אפשר לסגור את הפתחים ולכן הרוח מבחוץ נכנסת פנימה + הלחות = מתכון בטוח לקטריות וסירחון.

אבל העיקר שזה עבד!

[ATTACH=CONFIG]383754[/ATTACH]

א) המזגן צריך להיות דלוק כשעושים את זה?

ב) איפה מוכרים כזה באיזור חדרה-נתניה-כפר סבא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) המזגן צריך להיות דלוק כשעושים את זה?

ב) איפה מוכרים כזה באיזור חדרה-נתניה-כפר סבא?

א. מבחינת הוראות הפעלה, במוצר מצורף הוראות הפעלה.

ב. אין לי מושג, תגוגל ותנסה למצוא, כך אני הגעתי לחנות בפ"ת.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב...

"רימון רסס" לא באמת עושה את העבודה.

בשביל עבודה של רסס, לעניות דעתי, צריך להשתמש "בכלים כבדים" שזה אומר ללכת למוסכים אשר מתעסקים עם מזגן והם עושים את זה עם הכלים שלהם.

בנושא הקצף, זה עבד לי יפה, אומנם לקח לי 3 פחיות, אבל בגלל שהיה נורא.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

ראיתי סרטון ביוטיוב עם הדרכה איך לחטא את המזגן ברכב באמצעות ספריי GPT שבתמונה.

import-5c03d4e7800c7.jpg

בסרטון הוא מחבר צינורית 3 מטרים לניקוז של המזגן בחלק הקדמי של הרכב.

האם הספריי הזה מומלץ? מאיפה קונים את הצינורית?

אגב הסתכלתי אצלי ברכב (מיצובישי לנסר 2011) ולא מצאתי את הניקוז. חיפשתי איפה שהוא מראה בסרטון (גם הוא הדגים בלנסר).

אשמח להכוונתכם. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...