Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי 12 שנים ומאות עסקאות באיביי, נפלתי בפח.

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה חייב לתת הצעה (ביד) בשביל להתמודד במכרז על הפריט,ואז הזוכה (במקרה של פותח השרשור,הוא עצמו היה לבד) מקבל הודעה שצריך לשלם,וזהו.

אהבתי את ההסבר, אבל התגובה שלי הייתה בהומור, לתת ב-יד :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה פה ההטעייה?

ההטעיה פה היא בזה שמוכר לא ציין בעמוד המכירה שהטלפון הוא CDMA. הסטנדרט CDMA הוא לא נפוץ. גם לא בארצות הברית. ומכשירים שהם CDMA

נסחרים במחירים הרבה יותר נמוכים מטלפונים שהם GSM. אם תראה מכירות אחרות של טלפונים CDMA זה רשום שם באותיות גדולות בבולד CDMA only will not work with GSM!! וכולי וכולי .

על מנת לא ליצור הטעיה.

זה כמו שתיקנה ממישהו רכב בארץ ויתברר שיש לו הגה ימני. אני שאלתי את המוכר האם הוא ישלח לארץ והא אמר כן בוודאי כאשר ידע שאין מה לעשות עם המכשיר בארץ.

אני מסכים שזה לא clear cut מבחינת EBAY ובגלל זה אני מודאג. אבל הטעייה יש פה ובגדול

עריכה אחרונה על ידי koka

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודמיי תפנה לאיביי כמה שיותר מהר. תסביר את ההטעייה.

בהצלחה!

אגב. במצב שלו: NEW אין הטעייה. כתוב שהוא נפתח.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה של איביי באופן כללי היא שהמוכר מחוייב לכל מילה שהוא כתב. לא פחות ולא יותר. אם משהו לא כתוב, אז אין התחייבות. אם זה חשוב לקונה - שישאל. לא שאל - שלא יתלונן.

המוכר מבטיח שהפריט יהיה תואם למה שכתוב, לא שהוא יתאים למה שהקונה רוצה לעשות אתו.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההטעיה פה היא בזה שמוכר לא ציין בעמוד המכירה שהטלפון הוא CDMA. הסטנדרט CDMA הוא לא נפוץ. גם לא בארצות הברית. ומכשירים שהם CDMA

נסחרים במחירים הרבה יותר נמוכים מטלפונים שהם GSM. אם תראה מכירות אחרות של טלפונים CDMA זה רשום שם באותיות גדולות בבולד CDMA only will not work with GSM!! וכולי וכולי .

על מנת לא ליצור הטעיה.

זה כמו שתיקנה ממישהו רכב בארץ ויתברר שיש לו הגה ימני. אני שאלתי את המוכר האם הוא ישלח לארץ והא אמר כן בוודאי כאשר ידע שאין מה לעשות עם המכשיר בארץ.

אני מסכים שזה לא clear cut מבחינת EBAY ובגלל זה אני מודאג. אבל הטעייה יש פה ובגדול

להטעות מישהו זה להגיד לו שהמכשיר GSM בזמן שהוא CDMA. אם לא תגיד לו איזה טלפון זה, אתה לא מטעה אותו, אלא רק מחסיר ממנו פרטים.

עכשיו כשאנחנו מסכימים שאין הטעיה אלא חוסר בפירוט, ונוסיף על זה שהמוכר כתב שלכל שאלה ניתן לפנות אליו, אני לא רואה איפה המוכר אשם.

אומנם מלוכלך, אבל כשר, ואם זה כשר אני לא בטוח שהקונה יקבל זיכוי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מוכר פרטי,לא עסק ישראלי שניתן לאכוף בו חוקים.

למי בדיוק יבואו בתלונות מהמועצה? לאיביי העולמית?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלתי את המוכר האם הוא ישלח לארץ והא אמר כן בוודאי כאשר ידע שאין מה לעשות עם המכשיר בארץ.

מצד שני, מלכתחילה הוא ציין שהוא מוכר ל USA בלבד, ברגע שאתה שאלת אם הוא ישלח לישראל - כבר במעמד הזה נדרש גילוי נאות של "אחי, זה לא עובד בארץ..".

אבל אתה יודע, ישראלים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חושב שלפרסם "Galaxy S4" ללא שם דגם זה החסרת פרט מהותי מאוד?

את כל הדגמים השייכים למשפחת ה-S4 (לא כולל Active, Mini וכו', נטו S4) כבר כתבתי.

אין לי שמץ של מושג האם איביי יפסקו לטובתו במקרה כזה, אבל זה חתיכת פרט מהותי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חושב שלפרסם "Galaxy S4" ללא שם דגם זה החסרת פרט מהותי מאוד?

בהחלט. וכאן לקונה יש שתי אפשרויות:

1. לשאול את המוכר על הפרטים החסרים לפני שהוא קונה.
  2. לקבל את מה שהמוכר ישלח לו ולשמוח בחלקו.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהקונה הסביר, זה שהאותיות GT-I9500 ו-SGH-I545 לא אומרות לו שום דבר, GSM ו-CDMA אלה כינויי גנאי אצלו, יניח שאם כתוב Galaxy S4 אזי מדובר על המכשיר הנפוץ שנמכר בחנויות (בכל העולם), אנחנו מכירים אותו כ-GT-I9500.

שים לב שמקומות רשמיים, Carrierים, וחנויות שמוכרות נניח GT-I9505 כותבים במפורש את הדגם, וזה כשאנחנו מדברים על ניואנסים בין ה9500 ל-9505.

אין שום מקום רשמי, Carrier, או חנות בעולם שמוכרים נניח R970 לסוגיו מבלי לכתוב זאת במפורש, במודגש, ותוך אזהרה שהמכשיר מיועד לרשת CDMA בלבד ולא ניתן להפעיל אותו ברשת GSM, זה פשוט לא קיים.

ואת זה אני יודע בוודאות, ולא על סמך הערכה או ניחוש, יש דרישה מפורשת מה-Carrierים (ומהם לחברות שמפתחות עבורן דברים, וכך אני יודע זאת) לבצע הפרדה מוחלטת בין כל תת דגם בעל שם זהה, את אף אחד לא מעניין שמבחינתי ה-R970C וה-I9500 זהים לחלוטין, הם צריכים להיות מופרדים.

ניתן לכתוב Galaxy S4 R970C, Galaxy S4 I9500, ניתן גם שבתוצאות חיפוש יופיעו שניהם, אבל ההבדל חייב להיראות.

מן הסתם בסופו של דבר איביי יחליטו לפי התקנון שלהם ומה שנראה להם הגיוני, בעולם הלא וירטואלי זה לא היה עובר מבחן בית משפט, בעולם הוירטואלי עומדת למוכר הזכות שהוא סגר את המכירה רק לתושבי ארה"ב בתחילה והוא יכול לטעון שלכך הוא כיוון, מן הסתם תעמוד לו לרועץ העובדה שנסגרה לו מכירה קודמת בה נכתב הדגם במפורש, כך שהחלפת הכיתוב "R970C" ב-"Galaxy S4" בהחלט יכול ליפול לקטגוריה של הטעיה בכוונה תחילה.

חכם יבוא וישאל, ואם היה מוכר לאמריקאי, אך אוי ואבוי, האמריקאי מחזיק קו ב-AT&T או T-Mobile ה-GSMים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...