Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מרצדס לחברי CarsForum

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חשבתי שלקחות של מרצדס S "מבזבזים" זמן בפורום של רכבים :-)

האם אתה גם מגדיר את עצמך לקוח שבוי והאם לפני המרצדס הזאת היו לך מרצדסים אחרות?

"לקוחות של מרצדס S"...אפשר לחשוב.

לא מחשיב את עצמי יותר מטוב מכזה או אחר כי קניתי את הרכב הזה.

נוח ומפנק אבל לא להגזים- עדיין פח על 4 גלגלים. (טוב..פח טכנולוגי על 4 גלגלים)

אני לא לקוח שבוי.

זו פעם ראשונה שלי על מרצדס. רציתי פעם אחת להגיע למשהו באמת מפואר ומפנק.

בכיף הייתי לוקח איזה ריינג' אבל החדש יקר מדי אפילו בשבילי..

בכיף הייתי לוקח איזו מזאראטי אבל לא הצלחתי למצוא לאשתי תשובה לאיפה מכניסים את הילדים.

אז נשארתי עם משפחתית ממוצעת + (+++)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הלקוחות לא שבויים, פשוט אין אלטרנטיבות טובות יותר. ותתחדש על המרצדס החדשה שלך. איזה מנוע בחרת?

רציתי 400 היברידית אבל הזמן אספקה שלה מטורף.

היתה 500 זמינה מידיית אז לקחתי. ל AMG לא היה לי מספיק כסף...(כמה שזה נשמע מפגר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:תתחדש, אחל'ה דגם. מנוע 500 חזק ומוצלח - איזון מושלם בין כוח, אמינות ויוקרה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני לא מסכים עם האימרה שהלקוחות של מרצדס הם שבוים, בפעם הבאה שאני אחליף רכב אני לא בהכרח אלך על מרצדס, אני אנסה לבדוק עוד דגמים, יכול להיות שאם הייתי מחכה עוד קצת הרכב שהיה היום מתחת לבית היה בכלל 235m או לחלופין s3 סדאן, הכל תלוי בהיצע שיש בשוק, בוא נגיד שמאד ביאס אותי העניין שהרכב הוא הנעה קידמית הדבר מאד מורגש, הכח עדיין לא יורד נכון לגלגלים והבקרת יציבות משגעת אותי.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הדגם שלך בכלל לא באותו לבל של ה-235 ו-S3.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המחיר הם באותו לבל פחות או יותר, נכון שהרכבים שונים לגמרי , אני מאד גמיש בקטע הזה של בחירת רכב, ה s3 סדאן מתחרה בחלום האמיתי cla 45 פחות או יותר, כמו שאתה שם לב לא הכל שחור לבן, ראה גם את האינסגניה opc לעומת ה cla האחת מכונית מנהלים gt חזקה מאד והשנייה משפחתית פרמיום עם קצת פלפל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חבילת תוספות אתה בכיף מגיע לאיזור המחיר הזה בלי שום בעיה, ההבדל בין במוו למרצדס (מדבר ספציפית על cla ) הוא שב bmw המחיר הוא לא סופי ויש לאן לרדת ב cla המחיר הוא סופי ותגיד תודה אם תקבל מחזיק מפתחות עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני עדיין קיימת, זה רכב שבאמת חבל למכור אותו ואם לומר את האמת אני אוהב את הנהיגה במיני הרבה יותר מב cla ,זה לא שהמרצדס לא טובה פשוט יש משהו במיני שעושה לי את זה הרבה יותר מלא מעט רכבים שיצא לי לנהוג עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המחיר הם באותו לבל פחות או יותר, נכון שהרכבים שונים לגמרי , אני מאד גמיש בקטע הזה של בחירת רכב, ה s3 סדאן מתחרה בחלום האמיתי cla 45 פחות או יותר, כמו שאתה שם לב לא הכל שחור לבן, ראה גם את האינסגניה opc לעומת ה cla האחת מכונית מנהלים gt חזקה מאד והשנייה משפחתית פרמיום עם קצת פלפל

לא בדיוק נכון.

ל-CLA 45 AMG אין כרג מתחרות מבית אאודי או מרצדס.

בדור הקודם הי סדרה 1 M קופה ואאודי RS3 שהם המתחרות.

אולי בעתיד יוצגו גרסת RS3 לאאודי או סדרה 2 גראן קופה (בגרסת M) אז יהיה אפשר להגיד שיש מתחרות ל-CLA45.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מאוכזבים מה-A, כי זה רכב מאכזב. ההאצ'בק נראה כמו B, עם שינויים מינוריים. הCLA זה כבר עניין אחר.

בכל מקרה, אני חושב שמרצדס קצת פספסו עם הAMG45. בסופו של יום, כשחושבים AMG, הדבר הראשון שקופץ לראש זה לא מנוע 2 ליטר, חזק ככל שיהיה. זה למעשה כמו לקחת , לשפר אותו ולצאת עם אותו הספק (יתכן שגם בעלות נמוכה יותר).

מילא.

ולעניין האשכול - אמרו משהו על הG? :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו, אני לא זוכר אם הוא ענה. בכל מקרה, אני לא מסכים איתך לגבי ה-AMG 45, כי כן יש לה את הסאונד של AMG, כן את הכוח (תראה השוואות ביוטיוב) והיא מתנהגת לא רע על פי המבחנים השונים שערכו לה בחו"ל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו משהו על הG? :D

מעבר למה שאני ציינתי פה בשרשור (על יכולות ייצור שנמכרו כבר 5 שנים קדימה), אמרו שאין שום בעיה עם ה G וכל מי שיצעד מעדנות לתוך הסוכנות עם מזוודת כסף (למען האמת, כמה מזוודות כסף), יזכה תוך שלושה חודשים להניח את ישבנו על מושב ה G500.

אם אני זוכר נכון, מחיר התחלתי משאיר ממש קצת עודף ממיליון עגול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...