Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות ויכוח עם חברים - סקר קצר: איזה בורקס אתם מעדיפים?

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 3749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזבו אותכם שטויות, איזה בורקס ואיזה נעליים -:-)

בואו תאכל חצ'פורי ותישכח מה זה בורקס חחח.

ajaruli.jpg

אני יותר אוהב את הגירסה הזו :

Recipe-2894-d9CNXmOd8z.JPG

בורקס אהבתי פעם שעוד היה טעים ואיכותי- היום זה קילו קמח קילו מרגרינה וכאילו גבינה בפנים, אין כמו הדבר האמיתי כמו החצ'פורי עם הגבינה האמיתית- התקפת קולסטרול ושומנים -חחחחחח.

כל פעם שאמא מכינה אני מסיים לפחות תבנית שלימה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצטער - הייתי חייב :-).

לגבי הסקר- תפו"א, כי זה מאזן את כמות המרגרינה וככה נעים לי יותר בבטן :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה חצ'פורי - אבל תמונה בלי מתכון זה מרשם לאסון. תבין מתכון, והשלום ישכון.

לשאלה המקורית - לא יודע.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפ"א.

רצוי מבצק פילו ללא מרגרינה...

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבינה.

אבל אם אני הולך עם הלב אז פטריות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...