Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוקדמות אליפות אירופה 2016 - האם הפעם יש לנו סיכוי?

eyals05
שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פחות סיכוי מאי פעם.

זה לא שהאחרים חזקים,

אנחנו פשוט גרועים בכדורגל.

לא סתם חלשים או בעלי פוטנציאל. גרועים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפעם יש לנו סיכוי כלשהו?

לא.

תחושת דז'ה וו קלה אופפת אותי...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב כמו האופטימיים מביניכים שאנחנו כמובן מתמודדים עם ווילס על המקום השלישי ומי שחושב שיש לנו איזה שהוא סיכוי לסיים במקום השני הוא או נאיבי וחי בעולם אחר או פשוט לא מבין כלום בכדורגל.

אנשים נוטים לזלזל בווילס ולומר שיש להם רק את בייל וראמזי וחוץ מזה כלום. אז גם זה לא בדיוק מדיוק וכמעט כל השחקנים שלהם משחקים בפרמייר ליג (קארדיף \ סוונזי \ ג'ו אלן מליברפול) והשאר משחקים בליגה השנייה באנגליה (שהיא כמובן כמה רמות מעל ה"פרמייר ליג הישראלית"), כלומר מדובר במקצוענים ברמה גבוהה מאוד. בנוסף בייל יכול להבקיע בכל רגע מכדור נייח או סתם פצצה מ-30 מטר.

אני מאחל לנבחרת שתצליח להתעלות על עצמה ולסיים במקום השלישי ומי יודע אולי נקבל הגרלה נוחה בפלייאוף אבל שום דבר לא יפתיע אותי ולא ייחשב בעייני כ"ביזיון \ לסגור את הכדורגל בארץ \ נכשלנו" וכו' , כי מה לעשות לא יוצאים למלחמה עם חרבות מפלסטיק ונצנצים על הפנים ומצפים לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה, בואו כולנו נהיה אופטימים לרגע, צירופי מקרים, מזל, יכולת של הקבוצה, אנא ערף, יאללה, עלינו!

נו...ומה עכשיו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה, בואו כולנו נהיה אופטימים לרגע, צירופי מקרים, מזל, יכולת של הקבוצה, אנא ערף, יאללה, עלינו!

נו...ומה עכשיו?

נהפוך לנבחרת של ממש בעולם/אירופה במקום התיאור הנוכחי שלנו שהוא עצם בגרון.בנ

בנוסף טורניר גדול היא אופציה מעולה לשחקנים להתקדם בשעה טובה לקבוצה רצינית (ולהיות משמעותיים בה), מה שלא ראינו מאז יוסי בניון.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו...ומה עכשיו?

אוי ואבוי. בשר תותחים. עדר כבשים מובל לטבח. מסוממים כמו ג'וקים בבקבוק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא ראינו מאז יוסי בניון.

יש סיבה טובה מאוד למה זה לא קרה מאז בניון, אתה חושב שספוטרים מחו"ל לא מסתובבים כאן, ברור שכן.

הם כנראה לא מצאו סחור מעניינת לקנות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...