Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 4C הגיעה לישראל

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 3750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התבלבלתי ולזה התכוונתי. אגב כשמגזין הגה ערך מבחן בין הפיג'ו לבין רנו לבין BRZ הם גם אמרו אותו דבר לגבי השלדה.

שלא תבין לא נכון- אני חושב שהRCZ זה רכב מדהים, לדעתי, ופנטזיה אישית שלי (אם תסתכל בכמה שירשורי עבר). והחלום הרטוב שלי הוא שבפיג'ו ידחפו את מנוע ה3.2 ליטר סופרצ'ארגר שלהם במקום הסוג של מושבים אחוריים. ומכאן שכנתת את כל המבחנים האלה שרק משבחים- אתה עושה לי טוב ואני בטוח שביום מן הימים אני יקנה פיג'ו כזו לעצמי.

אבל אני חושב שהסטנו את הדיון ממקטרתו המקורית. אם תרצה להמשיך להתדיין בוא נמשיך בפרטי או נעבור לשירשור יעודי.

אני מאחל לשנינו RCZ-R,ספר או אגזוזן,זה באמת מעניין לי את התחת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 600
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאני קונה לקסוס אני מצפה למות מזקנה בקרוב...

:roflmao::roflmao::roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל לשנינו RCZ-R,ספר או אגזוזן,זה באמת מעניין לי את התחת..

זה בהחלט אמור לעניין לך את התחת...

:mm_wink:

עריכה אחרונה על ידי נהג מתחיל

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לסכם את הדיון כך[-עעאר5כטורא מףמ

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לכתובות של מרכז התכנון של Alfa Romeo ובית החרושת של ה-"זה-לא-מותג-מדבקה-כמו-סיאט".

אפילו שם של מהנדס שעובד באלפא ותכנן את ה-4C. מגיע לו כל הכבוד. המכונית היא אכן אליז פחות ספרטנית.

לכל מי שמשווה אותה לכל מיני דברים אחרים, שהם לא מכונית עם מנוע מרכזי, אני מציע לכם לנסות נהיגה במכונית כזו. זו חוויה אחרת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאלפא לא קיימת זו עובדה, לא סיסמא.

זה שיש אנשים שמתכת עם לוגו עושה להם ריגושים, מצטער, לא מבין את זה ולא מזדהה עם זה.

לא ברכבים, לא במצלמות, לא באופניים, לא במערכות אודיו ביתיות... לא בשום תחביב שיש לי.

לא מעריך את התכונה לפיה לוגו גורם למישהו הרגשה טובה. זו נראית לי תכונה מאוד לא אינטילגנטית, ואני כותב זאת בלשון המעטה.

אני מגיב שוב, רק לנוכח ההתעקשות המוזרה הזו שלך (או בעצם, לא..). יש לי התחושה שאי אפשר לך לקבל את עמדת האחר. אבל אני כותב בכל זאת, בשביל ציבור הקוראים, למרות מה שזה חורג מענייני הפורום.

כשלוגו גורם למישהו הרגשה טובה זה לא אומר שמדובר בתכונה לא אינטליגנטית. זו אפילו לא תכונה שקשורה באינטליגנציה, אלא חלק טבעי ממנגנון הנפש האנושי. כמו שאנחנו שומעים דרך העיניים (אתה יודע על מה אני מדבר), כך אנו גם נהנים מנהיגה דרך העיצוב. אין פרמטרים מדידים כלשהם, לשום דבר למעשה. אין אובייקטיביות.

למקרה שאתה מוצא את השקפתי זו כרדיקלית ועשוי לשלוף תותחים כבדים יותר, אחסוך לך מאמץ ואומר שאין אובייקטיביות לא רק במדעי הטבע אלא גם במתמטיקה (חפש כתביו של המלומד ההונגרי לקטוש - Lacatos, אם זה מעניין אותך).

לסיום, אתה הוא שבוחר, כסובייקט, להעריך האם אלפא קיימת או לא קיימת. די בקיומו של בידול כלשהו בין המותגים, כדי ליצור "ראש גשר" לתענוג גדול יותר מבעלות על אלפא מאשר על פיאט. אפילו אם היית מוכר באמת את אותו רכב רק בהבדל של לוגו (כמו הדאצ'יה לוגן שנמכרה כאן כרנו לוגאן), עדיין יש מקום לחוות תענוג גדול יותר כשסמל המעויין מתנוסס על רכבך מאשר זה הרומני (להזכירך, לקטוש..).

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני חורג מהקו אליו נסחף הדיון , אולם דברי הבאים בהחלט קשורים לנושא המקורי של השירשור :

הייתי אתמול במוסך מורשה סמל"ת לטיפול באיטלקייה "פשוטה" ושוחחתי עם המכונאי הבכיר על הא ועל דא. השיחה הגיעה לאזכור האלפא 4C ואז סיפר לי העובד כי הוסבר להם שאם הרכב בארץ עובר תאונה אין מוסכי סמל"ת רשאים לטפל בו אלא סמל"ת מזמינה צמד טכנאים איטלקיים שמגיעים תוך 24 שעות עם ערכת תיקונים יעודית וחומר גלם קרבוני בהקפאה של מינוס כלשהו. עלות כל אחד מהטכנאים ליממה 1,600 יורו בתוספת חומרי גלם. אם צדק - מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. הצמד מאיטליה יגיע מפיאט או מאלפא? ;-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. הצמד מאיטליה יגיע מפיאט או מאלפא? ;-)

Fix it again tony!

מה קורה כשנגמרת האחריות? צריך לשלוח את הרכב עצמו לאיטליה?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלוגו גורם למישהו הרגשה טובה זה לא אומר שמדובר בתכונה לא אינטליגנטית. זו אפילו לא תכונה שקשורה באינטליגנציה, אלא חלק טבעי ממנגנון הנפש האנושי. כמו שאנחנו שומעים דרך העיניים (אתה יודע על מה אני מדבר), כך אנו גם נהנים מנהיגה דרך העיצוב. אין פרמטרים מדידים כלשהם, לשום דבר למעשה. אין אובייקטיביות.

כן זו תכונה לא אינטיליגנטית.

כן, יש אובייקטיביות.

הבעיה היא לא שאני לא מקבל טיעונים, אלא שאתה מסרב לקבל צורת המחשבה שלי.

אני מקבל את שלך, אני רק חושב שאתה טועה.

זה עניין של דעה.

זה שאין חברה עצמאית שמפתחת ומייצרת מכוניות אלפא רומיאו, על זה לפחות הסכמנו, מה שקורה ספורטיבו מסרב לקבל. הוא עדיין חושב שיש מפעל בבעלות חברת אלפא ומרכז תכנון, למרות שזה נסגר ממכבר.

אני גם רוצה להזכיר שקורה ספורטיבו טען שאלפא זו חברה קיימת, בעוד סיאט זה "מותג מדבקה" בעוד שלסיאט יש בתי חרושת בבעלותה.

זו הבדלה שהיא טעות. אין שומדבר יותר "אמיתי" באלפא מאשר בסיאט.

אלו טענות שעובדתית אינן נכונות.

הטענה "הפילוסופית" שלך, שדי בזה שמישהו "מרגיש" שיש יישות כזו, כדי שזה יהפוך לאמת... מאוד לא אינטיליגנטית בעיני (הטענה, לא אתה). מצד שני, יש מיליארדים בני אדם שמתעסקים כל הזמן בחבר הדימיוני שלהם, שנקרא אלוהים, אז מה אני מבין...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מקבל את (כלומר, סובלני כלפי) צורת המחשבה שלך, אבל חושב שאתה טועה לגבי שני ה-"כן"-ים שלך. אנחנו לכודים בתוך משחק השפה ובאמצעות האחרונה מבנים את המציאות. משמע, כל טענה לשונית היא מניפולטיבית.

אז אם מישהו מבצע מניפולציה לשונית שמאפשרת לו להינות מאלפא יותר מאשר מפיאט, שיבושם לו. אף אחד בעולם הזה לא תר אחר ה"אמת" או ה"עובדה", אלא רק אחר התענוג. אתה פשוט כל כך מורגל לבצע זיהוי בין שתי אלו שאינך עומד על ההבדל (כלומר, חשיפת ה"אמת" או ה"עובדה" היא עבורך מימוש של התענוג).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...