Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 4C הגיעה לישראל

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 3698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה קטע כזה בפורום.

כל שרשור על איטלקיות נהפך ל-IAROC נגד העולם.

לפעמים זה נראה ש"מציקים" להם רק כדי לחזות בהם ממהרים להגן על התוצרת.

ה-4C מדהימה. הקאיימן מדהימה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 600
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה באמת משנה אם אלפא מתקיימת כיישות אופרטיבית נפרדת או כזרוע אירגונית של פיאט? ה-IP של אלפא - כלל שהוא היה דיסטינקטיבי משאר הקונצרן (כמו למשל, טכנולוגיית הניצוץ הכפול או שימוש מאסיבי באלומניום במתלים) - הוטמע בפיאט. כל עוד פיאט מקצה משאבים על מנת לאפשר לאפלא להנות מיתרון או להיות בחוד החנית הטכנולוגי של החטיבה העממית של הקונצרן, אלפא קיימת גם קיימת.

יותר מזה, לאחרונה בוצע רה-ארגון בקונצרן ואלפא עברה לידי מזראטי. ה-4C הוא הניצן הראשון של שנוי זה. גם אם לטיעון שלך יש כוח מסוים, הוא ילך ויידעך דווקא לאור מפת הדרכים של הקונצרן והעתיד שהוא מתווה לאלפא כחלק מהחזון הכללי שלו.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, איך אתה אוהב לשנות נושא.

אתה נושא ברכב שפותח בקונצרן פיאט, בבית חרושת של פיאט, עם מנועים של פיאט.

וסמל של אלפא.

בית החרושת האחרון שייצר את האלפא האחרונה, ה-159, מייצר היום פנדה.

שאר האלפות מיוצרים בבתי חרושת של פיאט.

ב-Alfa Romeo Automobiles S.p.A אין עובד אחד שמתעסק בפיתוח או ייצור מכוניות.

http://europe.autonews.com/article/20140127/BLOG15/140129807/alfa-calls-new-architecture-giorgio

אלפא לא יותר קיימת מבוגאטי.

אני מבולבל, שמעתי שע"פ תקנות הפורום יש להוסיף תמצות כאשר מצרפים לינק לכתבה באנגלית. האם יש שינוי?

לעניין עצמו:

1. אלפא רומאו ומזראטי מאוגדות כיום תחת חטיבה אחת ומנהל אחד Herald Wester.

2. זה שאלפא נמצאת בקשיים (בלשון המעטה) ידוע, אבל נוכח השלמת הרכישה (קרייזלר), זה ישתנה בקרוב.

3. בנוסף לעובדה שאלפא רומאו ומזראטי מאוגדות תחת חטיבה אחת, אותה החטיבה היא חלק מקונצרן גדול. לכן, אין זה מפתיע שהקונצרן משתמש בזרועותיו הרבות כדי לפתח דגמים עבור מותג זה או אחר.

4. אין פיאט שאם תחליף את הסמל שלה לזה של אלפא רומאו תקבל ג'ולייטה או מיטו.

5. הדוגמאות שהבאת מחלישות את טענתך אף הן: 159 יושבת על פלטפורמה של אופל ווקטרה ומשתמשת במנועים שלה בחלק מהדגמים (ובמנועי GM אחרים).

6. בהקשר של אלפא רומאו יש אסטרטגיית פעולה שלמה שעדיין אינה ידועה לנו אך תחשף בחודשים הקרובים. בכללי היא כוללת דגמים חדשים (מנועים ופלטפורמות), החזרת מפעלים לייצור וגם פיתוח. בוא נגיד שהם נמצאים בשלב הכנה לפעולה. האם ניתן להצדיק השקעה כזו במותג מדבקה?

7. הדבר שאתה ממשיך להתעקש עליו הוא סמנטיקה חסרת משמעות ואתה מוזמן להמשיך לעשות זאת שוב ושוב (כפי שעשית עד כה, ללא הצגת הוכחות), זה לא ישנה את העובדה שאתה טועה.

נ.ב. אני לא שיניתי נושא, אתה שינית אותו. נושא השרשור הוא הגעתה של ה-4C לארץ.

-------------------------------------------------------------------------------------------

דורקי, אם תיאורטית תקנה 4C תמיד תוכל להתנחם בכך שהשכן שנוסע בג'ולייטה תלתן המחודשת (תוצג בג'נבה בעוד כמה שבועות) נוסע בהנעה קדמית וברכב נחות דינאמית, זה בנוסף לעובדה שה-4C נראית מדהים. הסר דאגה מלבך.

-------------------------------------------------------------------------------------------

זה קטע כזה בפורום.

כל שרשור על איטלקיות נהפך ל-IAROC נגד העולם.

לפעמים זה נראה ש"מציקים" להם רק כדי לחזות בהם ממהרים להגן על התוצרת.

ה-4C מדהימה. הקאיימן מדהימה יותר.

לפעמים זה נראה שאנשים נהנים להפיץ דיסאינפורמציה ואז להוכיח לכל העולם את חוכמתם (לא מכוון אלייך ספציפית).

אני מבין שנהגת על שתיהן, תוכל לשתף מעט יותר מרשמייך?

ובחזרה ל-4C:

ישנן שמועות על כך שבתערוכת ג'נבה תוצג גרסת ספיידר ל-4C אשר תשמר את מרבית המאפיינים של הגרסה הסגורה למעט, כמובן, הגג.

תמונות בלינק המצורף: http://www.worldcarfans.com/113111365995/2014-alfa-romeo-4c-spider-spied-for-the-first-time

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאיר את עיני איפה קבעתי שיש שיטה או שצריכה להיות שיטה.

אם אכן אין שיטה והדבר ייחודי לאלפא רומיאו, זה רק מוכיח את זה:

מה שכן, זה מרגיש שאתה מנסה "לכבות" את מעט ההתלהבות שיש לאלפיסטים מהרכבים שלהם.

לא יודע מהיכן ה"אנטי". חבל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודם במקומם מונח, לא בציניות (בניכוי זה שב-EVO פורשה לעולם תנצח, גם אם תציב מולה F-22 ותערוך קרב אוויר). בכל זאת, טענות כאלה עדיף לטעון מהתרשמות אישית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, אם תיאורטית תקנה 4C תמיד תוכל להתנחם בכך שהשכן שנוסע בג'ולייטה תלתן המחודשת (תוצג בג'נבה בעוד כמה שבועות) נוסע בהנעה קדמית וברכב נחות דינאמית, זה בנוסף לעובדה שה-4C נראית מדהים. הסר דאגה מלבך.

ספורטיבו - הדיון הזה מתייחס לאלפא אבל הנקודה העקרונית שעליה כתבתי נוגעת מבחינתי לכל יצרן שמשווק מכוניות (סופר) יקרות לצד מכוניות עממיות, לפיכך יכולנו באותה המידה לדון ביחסים שבין אודי לסקודה או לקסוס לטויוטה - מבחינתי העיקרון לא משתנה במאומה. דבר נוסף, כתבתי על תחושות הבטן שלי לעניין גם כדי לשתף, גם כדי לקרוא דעות נוספות - ואפילו כדי לבסס/לשנות את דעתי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני מבין. שאלה: אם נניח שאתה מעוניין לרכוש רכב נהיגה (לא כרכב עיקרי כמובן) בתקציב הרלוונטי (חצי מיליון ש"ח). האם באמת תפסול את ה-4C בגלל שהיא חולקת גיר ומנוע עם ג'ולייטה תלתן?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לענות על השאלה הזו, כי תשובה אמתית אפשר לתת רק ברגע האמת כשפנקס הצ'קים עומד לצאת מהכיס (או לא). כן יכול להגיד שעניין כזה מציק לי ברמה שמסכנת את כל העסקה, זו התשובה הכנה ביותר שאני יכול לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה חסר כל רלוונטיות.

כל עוד מדובר ביחידה שתואמת את צרכי הרכב, מה אכפת לי שהמנוע מותקן גם באיזה משקל נוצה שגורם לו להגיע ל"מהירות הבריחה" או עזיבה קוסמית ראשונה, שניה או שלישונית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לענות על השאלה הזו, כי תשובה אמתית אפשר לתת רק ברגע האמת כשפנקס הצ'קים עומד לצאת מהכיס (או לא). כן יכול להגיד שעניין כזה מציק לי ברמה שמסכנת את כל העסקה, זו התשובה הכנה ביותר שאני יכול לענות.

כשמישהו יודע שהמנוע ברכב שלו משמש רכב שזול ממנו בשליש מחיר (400 אלף ש"ח פחות) עולה התהייה הברורה "אז על מה אני משלם"?

האמת, מבין את התהייה אבל מצד שני זו גם הגישה של הישראלי הממוצע שפוחד לצאת פראייר.

לעניין הרכב, מכונה מדהימה ואין לי ספק שלו היה לי הממון הייתי קונה אחת גם במחיר המופקע פה בארץ.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שרק המנוע דומה ו... זהו. ביג דיל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...