Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הדואר לא מבדיל בין עליאקספרס לאיביי. אל דאגה - קיבלתי השבוע גם חבילה מעלי והיא היתה מ-1.4. אמצע אפריל?!? סבלנות!

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא דואר ישראל אבל...

הוזמנו חלקים לבולמים לרכב, חבילה נשלחה באמצעות פדקס ב8.5, היום בבוקר החבילה הגיעה הביתה עם שליח.

עכשיו רק נשאר לקבל את החבילה מאנגליה אי שם באפריל... דרך דואר ישראל

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים של אנשים פה דבש ,

מקבלים חבילות שנשלחו באפריל ...

חבילה מאיביי , נשלח מסין , יצא בסוף מרץ , ללא מספר מעקב, אבדו עקבותיה כנראה :oops:

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון - יש לי מספר חבילות שיצאו ב-3 באפריל (לא רחוק משלך) עם מספר מעקב. הן הגיעו לארץ באיזור ה-14-17 באפריל ומאז תקועות.

אל תאבד תקווה ;)

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם: אילו חבילות מגיעות אליכם ישירות עד הדלת עם דוור\ת אם בכלל?!

אני לדוגמה רוכש לא רק מסין, אלא גם מצרפת אנגליה גרמניה וכו' (ממוצע של 10 יורו משלוח - לפעמים יותר תלוי במשקל)...

עכשיו השירות הזה לא כלול במחיר? אני מרגיש שסניף או הדוורית שלי עובדים עליי וקוראים לי לגשת עד לסניף כדי לאסוף, דבר שאומר שצריך לעבור עוד כ40 איש ביום טוב עם פקידה מסכנה אחת.

דוגמה נוספת, הבעל של אחות של אשתי מקבל את החבילות שלו לאותה הכתובת (שלי) עד הדלת עם אותה הדוורית.

ההייתכן הדבר?!

תודה

עריכה אחרונה על ידי SpeeDevil

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנכנס לתיבה ולא כבד מדי (נדמה לי שהמגבלה היא 250 גרם. לא בטוח.) מגיע לתיבה. היתר לסניף.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף אם יש לך מספר מעקב, זאת אוצמרת מדובר במכתב רשום ואתה צריך לחתום, כל אם אתה לא בבית, או לדוור לא בא לטפס במדרגות, אתה מוזמן אחר כבוד להגיע לסניף ולצפות באלי ומריאנו בלוף חצי שעה ארבעים דקות , ללא קול כמובן

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם: אילו חבילות מגיעות אליכם ישירות עד הדלת עם דוור\ת אם בכלל?!

אני לדוגמה רוכש לא רק מסין, אלא גם מצרפת אנגליה גרמניה וכו' (ממוצע של 10 יורו משלוח - לפעמים יותר תלוי במשקל)...

עכשיו השירות הזה לא כלול במחיר? אני מרגיש שסניף או הדוורית שלי עובדים עליי וקוראים לי לגשת עד לסניף כדי לאסוף, דבר שאומר שצריך לעבור עוד כ40 איש ביום טוב עם פקידה מסכנה אחת.

דוגמה נוספת, הבעל של אחות של אשתי מקבל את החבילות שלו לאותה הכתובת (שלי) עד הדלת עם אותה הדוורית.

ההייתכן הדבר?!

תודה

כיצד פינקת לאחרונה את אותה הדוורית שאתה מצפה שתביא לך ביד? :twisted:.

http://www.mako.co.il/tv-parliament/video/Video-04e8c8882409831006.htm

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מפתח תקוה הגיעה היום מנוילנת כי האריזה התפרקה לגמרי. כנראה היה בתחתית המשטח.

לפחות החבילה הפנימית נשארה שלמה

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה במשקל של ק"ג הוזמנה מארה"ב בתאריך 24.03.2014, יצאה מארה"ב כבר בתאריך 25.03 (למחרת!) ורק עכשיו התעדכנתי ע"י אפליקציית מעקב המשלוחים שהחבילה צפויה להגיע מחר לסניף לצורך המסירה.

אני רק מקווה שהיא תגיע בחתיכה אחת- זאת משקפת יקרה יחסית :roll:

"עוד לא אבדה תקוותנו, התקוה בת שנות אלפיים..."

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...