Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני לומדת ממש ליד הדואר המרכזי בת"א. מהקומה העליונה יש מבט ישיר למחסני הדואר. יש שם כל כך הרבה שקים, שאי אפשר אפילו לסגור אף מחסן. השקים מוטלים לכל אורך המרפסת, מוגנים רק בגגון מעליהם. בהתחשב בכמויות שעוד הצטברו בנתב"ג, אם אקבל את כל החבילות שמיועדות לי, זה יהיה בעיניי לא פחות מנס.

בוקר טוב :-),

יש לך עידכון עבורנו על גובה השקים? יש שינוי לטובה?

שבוע מבורך לכולם.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר המרכזי זה ברחוב הרכבת?

אאל"ט יש שם גם מרכז לוגיסטיקה גדול של בזק צמוד,אולי שיבקשו מהם עוזרים למיין :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר מעצבן -

ביום חמישי ב-2 בצהריים הגיע שליח עם חבילה, כמובן שאף אחד לא היה בבית והשאיר פתק שניתן לקחת את החבילה מהסניף אבל לא ביום שישי (כלומר למחרת) כי זה לא יספיק להגיע...

אז אני צריך ללכת ביום שישי שאחרי כי בשעות הפתיחה 9-16 באמצע השבוע אני בעבודה.

איזה חלם לחלק את החבילות בצהריים הייתי כמעט מנחש שיש אינטרס אפל גם כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? אתה מדבר על דואר ישראל או חברה אחרת?

דואר ישראל - אם יש לך פריט עם מעקב,והגיע אליך,השליח משאיר לך בתיבת הדואר פתק לבן\אדום שמציין שהחבילה בסניף ועליך לגשת לאסוף (מצוין שם רק למחרת מ10 בבוקר והלאה)

אם זה פריט ללא מעקב,והחבילה לא גדולה מדי בממדיה,הוא יכניס אותה לתיבת הדואר שלך,אחרת ישאיר לך שוב פתק לבן\אדום וכמו למעלה,לגשת לאסוף.

אם זה שירות אקספרס או איטי יותר של חברה אחרת (DHL\פדקס\TNT\צ'יטה\לא משנה מי) אז אולי באמת ניסה להעביר לך הביתה,ראה שאין אף אחד,ומסר למרכז חלוקה שלהם באיזורך,אבל לא ברור לי איך הסקת שמשישי שחולק צריך לחכות עוד שבוע לשישי שאחריו? :|

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק! מצויין רק למחרת מ-10 בבוקר אלא אם המחרת יוצא יום שישי ואז אפשר רק ביום א׳ ומעשית מבחינתי יום ו׳ שאחרי.

אין לי מושג איך הסניף שלך עובד \ באיזה עיר,אבל אצלי כשהגיעו פתקים לתיבה בחמישי,הגעתי למחרת בשישי ב10בבוקר (לא עבדתי בימי שישי לרוב),וקבלתי את הפריט בלי שום בעיה \ דחיה לראשון.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב שפשוט תיבדוק למחרת האם לפי מס' המעקב הוא הגיעה לסניף הדואר שלך, אם כן אתה מוזמן לגשת לקחת, לפעמים הוא לא מספיק להגיעה אז אתה נאלץ לחכות.

לי תמיד סתם רושמים לבוא לקחת ביום ראשון הקרוב-ככה נוח להם אבל החבילה שלי מחכה לי בדואר עוד באותו היום.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :-),

יש לך עידכון עבורנו על גובה השקים? יש שינוי לטובה?

הדואר המרכזי זה ברחוב הרכבת?

דרך ההגנה אאל"ט.

קיבלתי היום חבילה מסין שנשלחה לפני חודשיים וקצת. יש אור בקצה המנהרה!

אתה לא טועה :)

ואני כבר קיבלתי הודעה על 2 החבילות שחיכיתי להן שהיו עם מס' מעקב שמחכות לי בדואר.

נותרה עוד חבילה קטנה ללא מס', שאמורה להגיע ישירות לתיבה, ובזאת נסיים לבינתיים. אני מרוצה מקצב ההתאוששות שלהם עד כה.

לגבי תצפיות שקים- אני בודקת כל יום. הכמויות נראות קצת פחות היסטריות אבל עדיין עמוס (מניחה שמה שיוצא החוצה מתאזן עם הערימות שעדיין מגיעות מנתב"ג). מה שכן- יש שם תנועה מטורפת של משאיות חלוקה, הם באמת עובדים מאוד קשה על הערימות האלה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם

מניסיונכם ובעקבות התפתחות השרשור,

דואר רשום - מכתב - נשלח אליי ביום רביעי 07/05/2014, במעקב באתר רשום שדבר הדואר יצא כבר מהסניף ממנו נשלח והוא בדרך,

כמה זמן אמור להגיע אליי?

האם תפילה תעזור להנחית אותו מחר אצלי בדואר? (פתח תקווה לראשון לציון)

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה מישהו (בשרשור הזה או אחר) שכתב שגם בדואר אקספרס\24 יש תנאים מאוד מגבילים ומפורטים,בהם הזמן המובטח מתבצע (בערך).

אתה יכול להתקשר או לגשת לסניף לנסות לשגע מישהו אולי זה יזוז איכשהו.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין, אבל רשום שזה יצא מהסניף בו נשלח, למיטב ידיעתי יכול להיות שכרגע הדואר הזה מתנייד בין פתח תקווה, לתחנה המרכזית, מקבל תספורת אצל אריתראים, הולך לשוק למעלה, עובר לאחר מכן בבת ים לישיבה קצרצרה בעיגול ורק אחר כך יחשוב להגיע לראשון לציון

מי במקרה הנ"ל הכתובת לשיגועים?

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...