Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

בעקבות מאמצי הדואר להשלים פערים, יוצא שאני מקבל חבילה - שתיים בכל יום. את רובן אני כבר לא זוכר שהזמנתי.

עצוב שאנחנו מתפעלים כך רק משום שהדואר עושה את מה שמצופה מדואר.

גם אצלי בימים האחרונים אני מקבל שטף חבילות שהזמנתי לפני חודשיים-חודש וחצי וחלקן כבר שכחתי שהזמנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מסין ב15.4 באמצעות דואר סינגפור הגיעה אתמול לבית הדואר בנתניה.

קצת פחות מחודש.

סביר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 חבילות נשלחו מאנגליה ב 28.4, אחת הגיעה אתמול, השנייה (וכמובן החשובה יותר) עדיין לא הגיעה...

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עידכון קטן לגבי 2 מצלמות שלי מבאנג שעזבו את סין ב22/04, הפלא ופלא שניהם כבר עשו עליה לארץ הקודש כבר לפני שבוע, כמובן שאין שום עידכון בדואר שלנו :-).

2014-05-07 18:55, Local mail tracking

מעניין כמה זמן יקח להם לטפל בזה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שיצאה מסין ב8/4 עדיין לא הגיעה.

נ.ב.

הזמנתי פלאפון מבאנגטוב והמספר מעקב מראה שהוא נשלח בכלל משוויצריה, הנציגים שלהם טוענים שזאת לא טעות. יש עוד מישהו שנתקל בזה או שאני מיוחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שיצאה מסין ב8/4 עדיין לא הגיעה.

נ.ב.

הזמנתי פלאפון מבאנגטוב והמספר מעקב מראה שהוא נשלח בכלל משוויצריה, הנציגים שלהם טוענים שזאת לא טעות. יש עוד מישהו שנתקל בזה או שאני מיוחד?

ציינתי כבר מס' פעמים כאן בפורום- בסין חוץ מדואר סין/HK פועלות גם סוכניות של דואר של מדינות אחרות שהן לרוב מהירות יותר, למשל דואר גרמניה/שבדיה/שוויץ/סינגפור/מלזיה ועוד...- מה שזה אומר שהחבילות הנ"ל עוצרות בדרך במרכז לוגיסטי באירופה(לרוב סינגפור) ומישם יוצאות לארץ.

עכשיו הסמארטפון בוודאי מיתבאס שלא יוצא לו לבקר בשוויץ :-).

יש התפתחויות לגבי הדואר/רפורמה? או שעוד חודש וקצת שוב נתחיל עם הבלאגן ואז כבר כל החנויות מסין יחרימו אותנו(חברות השילוח מסרבות לישלוח לישראל-לרוב החבילה תגיעה למרכז לוגיסטי בסינגפור ומישם תוחזר לסין כי אין מישלוחים לארץ).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תופס גם אם בטראק17 זה מראה שארץ המוצא היא שוויצריה?

רגע רגע רגע, זה אומר שיש סיכוי שעוד שבועיים החבילה אצלי?(אם נניח שזה יהיה קצת פחות מהיר מדואר אנגליה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע עם ארץ המוצא וכו' באתרים האלה לא משהו :-), כולם שואלים את השאלה הזו שרואים שהחבילה שלהם נישלחת פיתאום מגרמניה/שוויץ/שבדיה :-).

שים לב למצלמות שלי- עזבו את סין ב22/04 ונחתו בארץ ב7/05, אז אני בספק.

רוב הזמן החבילה שלנו תקוע בארץ ולא באשמת זמן המישלוח של הדואר מסין, לפעמים שהדואר עבד טוב מישלוחים דרך דואר גרמניה/שבדיה היו לוקחות שבועיים בידיוק מהרגע שנישלחו(לא ניקנו).

אבל כיום גם אם יגיע תוך שבוע הוא תקוע שבועיים בארץ :-(.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לעוד משהו: חוץ מפרץ היעילות הבלתי יאומן שנפל על הדואר, גם השירות בסניף הדואר שלי השתפר פלאים. פתאום 2-3 דלפקים מאויישים (במקום 1 - 2) והפקידים (הרגילים) פתאום אדיבים, מנומסים, מחייכים, "במה עוד אפשר לעזור לך?", "שיהיה לך יום טוב". באתי הבוקר עם מספר מעקב בלבד, ובמקום לגרש אותי או לחפש את החבילה בפרצוף חמוץ ורוטן (כהרגלם), עשו זאת ברצון ובחיוך. האם העובדים קיבלו הנחייה לנסות לקבל את אהדת הציבור לפני הקרב הבא?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחווה לאלון מזרחי? או באירופה או בספרד.

:roflmao:.

צודק, יותר נכון עוצר בסינגפור שבאסיה וטס לאירופה :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מאיביי נשלחה בתאריך 24.4 והגיעה היום - שבועיים וחצי. מרשים.

יש גם כמה וכמה וכמה חבילות אחרות, שנשלחו בימי הביניים בערך, ועדיין משרכות את דרכן לאיטן על גבו של דואר הצבי...

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...