Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הזמנה מסין (אלי אקספרס), נשלחה ב 24.4, חיכתה לי בדואר ב 5.5

כלומר ללא עיקוב או יותר נכון מוקדם מהצפוי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יושבים ? היום קבלתי מוצר שהזמנתי ב12 לחודש פברואר 2014!!!! (:

ויש עוד חבילה אחת שהשאירו לי פתק בתיבה עבורה עם רמז "קרטון מלבני בצבע לבן" , או שאלו הוישרים שהזמנתי בחורף (חודש מרץ) או שזו תהיה הפתעה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 9 חבילות ועדיין אין כלום בדואר עם מספרי המעקב שיש לי :( יאוש

יש פריטים שעברו את ה 45 יום ואני לא יודע מה לעשות כי אי אפשר לפתוח בקשה להחזר על הכל - לא נעים

נמאס מדואר ישראל

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פותח disputeים בידיעה שהדואר מחזיק 300~ טון של חבילות שטרם עברו מיון.

ועוד לא דיברנו על השביתות והשעות הנוספות שקיצצו להם..

תן לזה זמן, בסופו של דבר כנראה יגיע.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר התחיל לטפטף לי חבילות שנשלחו בסוף מרץ/תחילת אפריל. אחת סינית קטנה בלי מס' מעקב נחתה בתיבה, ואחת גדולה עם מס' מעקב הופיעה היום באתר הדואר כמחכה לי בסניף.

כל מה שעבר עליה לפני כן לא עודכן בדואר בכלל, בהחלט נראה שהם מעדכנים רק כשהחבילה כבר בסניף.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין כלום... מייאש בטירוף. חבילה מ-12/02/14 ואין שום סימן, עוד 2 חבילות ממרץ שאין להן שום סימן.

אני כבר לא יודע מה לעשות. והקטע הכי מעצבן שעושה לי חשק לשרוף את הדואר זה שלא קיבלתי דואר (בניין) של דואר ישראל

כבר נראה לי יותר משבועיים. כל מה שאנחנו מקבלים זה רק של מסר. אני לא אתפלא אם החבילות האלה כבר נשלחו חזרה למוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש לי 9 חבילות ועדיין אין כלום בדואר עם מספרי המעקב שיש לי :( יאוש

יש פריטים שעברו את ה 45 יום ואני לא יודע מה לעשות כי אי אפשר לפתוח בקשה להחזר על הכל - לא נעים

נמאס מדואר ישראל

מצבך טוב, אני מחכה ל14 חבילות :-S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין כלום... מייאש בטירוף. ...

אני לא אתפלא אם החבילות האלה כבר נשלחו חזרה למוען

אל דאגה. החבילות שנמסרות בימים אלו הן ככה"נ בעיקר אלו שהגיעו ארצה לאחרונה והדואר ישלים את הפערים באיטיות האופיינית לו. ע"מ שהחבילה תוחזר לשולח היא צריכה לעבור מיון, להגיע לסניף הדואר המקומי שלך, שתי הודעות מסירה יודפסו ו(אולי) ימסרו לך, ורק אם לא תדרש, החבילה תוחזר לשולח. כן, גם כדי להחזיר לשולח נדרשת מהדואר יעילות בלתי מצוייה.

ועוד בנושא דואר ישראל. אם חשבתם שהדואר מנסה להתחרות באמצעות שיפור השירות לאזרח, טעיתם כנראה:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3630331,00.html

""תרגילים" שמפעילה הדואר כדי להגדיל הכנסות ולצמצם הוצאות. לדוגמה, בחברות המתחרות התלוננו כי הדואר אינה ממהרת לחלק מיקודים לבתים ושכונות חדשות, כך שהחברות המתחרות אינן יכולות לחלק בהם מכתבים בעצמן, והן חייבות להעביר אותם לחלוקה דרך הדואר."

"מאז שנות התשעים גדל בקצב מהיר מספר מרכזי החלוקה בישראל (מתקנים שכוללים תיבות מוקצות, שאליהן מחולק הדואר במקום לבית הנמען). נכון להיום ישנם 1,500 מרכזי חלוקה לעומת 835 מרכזים בלבד ב־2005, והם מהווים 24% מהכתובות בישראל. הדואר מסרבת לפתוח אותם לשימוש המתחרים, וכך מגבילה משמעותית את נתח השוק שיכלו לכבוש."

"גבי דואר 24, שירות האקספרס של דואר ישראל, הוועדה אף טוענת שהתנהלות הדואר גובלת בחשש להטעיה צרכנית. בוועדה מציינים כי שם השירות, דואר 24, יוצר מצג שווא כאילו כל דבר דואר יגיע ליעדו בתוך 24 שעות אף שלא כך הדבר."

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מוכר מדרום קוריאה שולח לי הודעה שהוא שלח את המוצר בדואר,

אבל הדואר בקוריאה לא מוכן לשלוח את האריזה לארץ כי יש בעיות בדואר בישראל.

לא מספיק הקונים הישראלים באיביי ובאתרים הסיניים למיניהם עושים שם רע,

עכשיו גם הדואר. :evil:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחולון אין דואר בכלל כבר מעל ל 3 שבועות. רק פרסומות ותשלומי יס\הוט וכדומה.

איזה עצבים - צבים שכמותם!

אני גם מחולון, לא קיבלתי דואר גם באיזור הזמן הזה. מאיזו שכונה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ קטן למי שבאמת מעוניין בחבילה, ויש בידו מספר מעקב הניתן לקריאה בדואר ישראל.

תפנו לפניות הציבור האזורי שלכם, ותבקשו שיסמנו את החבילה ב "אי יציאה מהארץ", כך שאם החבילה הגיעה ארצה לאחד ממוקדי הדואר השונים, ומכל סיבה שהיא לא נמסרה לכם, ברגע שינסו לשלוח אותה חזרה לשולח, לא יהיה ניתן, ויהיו חייבים ליצור קשר אתכם או עם פניות הציבור באזור שלכם. כבר "הצילו" לי כמה וכמה חבילות בדרך הזו.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח מקוריאה נשלח ב19.4 הגיע ב5.5. המוצר נקנה באיביי ועכשיו אני מגלה שהמוכר הפסיק לשלוח לישראל, חבל...

משלוח מארה"ב נשלח ב25.4 הגיע היום ב8.5.

עדיין יש חבילות שנשלחו במרץ ועוד לא הגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחר כך אנחנו מתפלאים למה כולם שונאים את היהודים בעולם...

בושה שבמדינה קטנה כזאת שירות הדואר עד כדי כך לא יעיל.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...